x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Inter-Tech Veloce GD-25612

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Inter-Tech Veloce GD-25612
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Inter-Tech Veloce GD-25612
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Inter-Tech Veloce GD-25612
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210303471.jpg?ts=1
Inter-Tech Inter-Tech Veloce GD-25612 Veloce GD-25612 Veloce GD-25612 Tallennuslaitteen kotelo 2.5" SATA 3Gb/s 300 Mt/s USB 3.0 (1)
  • 04260133125681
1
  • Liitettävyys
    • USB version: USB 3.0
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Tekniset tiedot
    • USB-virta: Kyllä
  • Tallennus
    • Tallennuskapasiteetti: 0 GB
  • 25.96 25.96 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.31318346984913 (437)
      Tallennuslaitteen kotelo, 2.5", SATA 3Gb/s, 300 Mt/s, USB 3.025.96, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Icy Box IB-3640SU3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225715763.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135684692.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108457090.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210054362.jpg?ts=1
      Icy Box Icy Box IB-3640SU3 IB-3640SU3 IB-3640SU3 Kiintolevysarja, 4 telineet (SATA-600), HDD x 0, SATA 3Gb/s, USB 3.0 (ulkoinen) (2)
      Icy Box IB-3640SU3
      • 04250078186328
      • IB-3640SU3
      2
    • Deltaco K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127983771.jpg?ts=1
      Deltaco Deltaco K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle Ulkoinen Dual M.2 SSD-kotelo, USB 3.1 Gen 2, USB-C, 10 Gbps, musta Kokonaan alumiinista valmistettu ulkoinen USB-kotelo kahdelle 2230-, 2242-, 2260- ja 2280-M.2 SSD-asemalle. - USB-C ja SATA - USB-C-liitin - U.A.S.P.-tuki - LED-merkkivalo - Alumiinikotelo - B-Key tai B&M-Key SSD - Tukee RAID 0/1/JBOD/BIG:tä - USB 3.1 Gen 2 -nopeudet jopa 10 Gbps:iin asti (1)
      Deltaco K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle
      • 06921271227207
      • K2527BN
      3
    • DeLOCK 42492 ulkoinen 2.5' kiintolevykotelo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132608774.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229563719.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150540054.jpg?ts=1
      DeLOCK DeLOCK 42492 ulkoinen 2.5' kiintolevykotelo 42492 ulkoinen 2.5' kiintolevykotelo 42492 ulkoinen 2.5' kiintolevykotelo (1)
      DeLOCK 42492 ulkoinen 2.5' kiintolevykotelo
      • 05703431424920
      • 04043619424924
      • 42492
      1
    • G-Technology GTECH Lukija RED Edition
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166692270.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166876632.jpg?ts=1
      G-Technology G-Technology GTECH Lukija RED Edition GTECH Lukija RED Edition GTECH Lukija RED Edition (1)
      G-Technology GTECH Lukija RED Edition
      • 00705487200768
      • 0705487200768
      • 0G04559-1
      • 0G04559
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 39.92
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 23.92
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 23.92
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 39.62
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 40.74
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 40.74
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 40.74
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 38.92
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 39.92
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 38.92
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 39.55
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 39.92
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 38.92
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 38.92
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 38.92
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 38.92
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 38.92
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 39.66
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 25.92
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 39.92
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 38.92
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 39.92
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 38.92
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 39.92
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 38.92
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 25.71
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 39.92
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 38.73
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 39.92
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 39.92
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 25.88
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.88
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.88
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 38.92
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 38.92
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 38.92
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 38.77
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 38.77
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 30.92
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 39.98
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 39.98
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 38.92
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 39.92
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 38.92
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 35.92
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 30.92
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 30.92
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 30.92
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 35.92
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 35.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 35.85
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 26.92
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 26.92
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 26.92
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 27.39
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 27.12
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 27.04
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 26.92
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 34.92
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 34.92
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 35.79
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 35.79
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 26.06
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 25.75
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 25.75
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 25.75
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 25.92
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 25.92
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 25.96
    • info@vertaa.fi