x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Krusell Boden Cover White - Sony Xperia Xa

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Krusell Boden Cover White - Sony Xperia Xa
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Krusell Boden Cover White - Sony Xperia Xa
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Krusell Boden Cover White - Sony Xperia Xa
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/108689431.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172368181.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/199903094.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212286996.jpg?ts=1
Krusell Krusell Boden Cover White - Sony Xperia Xa Boden Cover White - Sony Xperia Xa Boden Cover White - Sony Xperia Xa Icy Box Ulkoinen Type-C-kotelo M.2 NVMe SSD-asemalle, hopea Nopea ja mobiili Ulkoisen USB 3.1 Type-C -kotelon IB-1817Ma-C31 avulla voit ottaa yhden NVMe-kortin mukaan nopeasti ja helposti. Se mahdollistaa pääsyn jopa 2 TB:n M.2 SSD-levyihin riippumatta siitä, mihin isäntään sen kytket. Aikasi on arvokasta. IB-1817Ma-C31 on yhteensopiva 30, 42, 60 ja 80 mm:n pituisten M.2-korttien kanssa, käyttöjärjestelmäriippumaton ja sopii erilaisiin sovelluksiin, kuten nopeaan tallennukseen, aseman kloonauks (1)
  • 07394090606123
  • 04250078169536
  • 60612
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
    • Materiaalit: Muovi
  • Tekniset tiedot
    • Kotelon tyyppi: Suojakotelo
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 57.20 87.70 EUR 3
    3
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      57.20, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      58.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Icy Box Ulkoinen Type-C-kotelo M.2 NVMe SSD-asemalle, hopea Nopea ja mobiili Ulkoisen USB 3.1 Type-C -kotelon IB-1817Ma-C31 avulla voit o...87.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Icy Box IB-3640SU3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225715763.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135684692.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108457090.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210054362.jpg?ts=1
      Icy Box Icy Box IB-3640SU3 IB-3640SU3 IB-3640SU3 Kiintolevysarja, 4 telineet (SATA-600), HDD x 0, SATA 3Gb/s, USB 3.0 (ulkoinen) (2)
      Icy Box IB-3640SU3
      • 04250078186328
      • IB-3640SU3
      2
    • Deltaco K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127983771.jpg?ts=1
      Deltaco Deltaco K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle Ulkoinen Dual M.2 SSD-kotelo, USB 3.1 Gen 2, USB-C, 10 Gbps, musta Kokonaan alumiinista valmistettu ulkoinen USB-kotelo kahdelle 2230-, 2242-, 2260- ja 2280-M.2 SSD-asemalle. - USB-C ja SATA - USB-C-liitin - U.A.S.P.-tuki - LED-merkkivalo - Alumiinikotelo - B-Key tai B&M-Key SSD - Tukee RAID 0/1/JBOD/BIG:tä - USB 3.1 Gen 2 -nopeudet jopa 10 Gbps:iin asti (1)
      Deltaco K2527BN ulkoinen USB-C kotelo kahdelle M.2 SSD-levylle
      • 06921271227207
      • K2527BN
      3
    • DeLOCK Lompakkokotelo Ruusukulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208978218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105792228.jpg?ts=1
      DeLOCK DeLOCK Lompakkokotelo Ruusukulta Lompakkokotelo Ruusukulta Lompakkokotelo Ruusukulta Valitse suojakuoren malli valikosta Suojaa naarmuilta ja lialta Kotelo toimii myös pöytätelineenä 3 luottokorttitaskua Magneettinen suljin (2)
      DeLOCK Lompakkokotelo Ruusukulta
      • 04008928627923
      • 04043619627929
      • 62792
      2
    • Vivanco Lompakkokotelo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208978220.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172340485.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210034338.jpg?ts=1
      Vivanco Vivanco Lompakkokotelo Lompakkokotelo Lompakkokotelo Valitse suojakuoren malli valikosta Suojaa naarmuilta ja lialta Kotelo toimii myös pöytätelineenä 3 luottokorttitaskua Magneettinen suljin (1)
      Vivanco Lompakkokotelo
      • 04008928627916
      • 04043619627912
      • 62791
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 61.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 61.45
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 64.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 61.45
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 61.45
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 61.45
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 61.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 61.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 61.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 61.45
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 61.45
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 61.45
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 61.45
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 61.45
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 57.20
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 57.20
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 57.20
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 57.20
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 57.20
    • info@vertaa.fi