x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

StarTech.com USB 3.1 2.5in SATA SSD HDD Enclosure - USB-A USB-C

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut StarTech.com USB 3.1 2.5in SATA SSD HDD Enclosure - USB-A USB-C
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot StarTech.com USB 3.1 2.5in SATA SSD HDD Enclosure - USB-A USB-C
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
StarTech.com USB 3.1 2.5in SATA SSD HDD Enclosure - USB-A USB-C
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155165290.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155333678.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/185155352.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246036480.jpg?ts=1
StarTech.com StarTech.com USB 3.1 2.5in SATA SSD HDD Enclosure - USB-A USB-C USB 3.1 2.5in SATA SSD HDD Enclosure - USB-A USB-C USB 3.1 2.5in SATA SSD HDD Enclosure - USB-A USB-C w/ USB Type C and Type A Cables USB 3.0 backwards compatible (S251BU31315) Tallennuslaitteen kotelo 2.5" SATA 6Gb/s USB 3.1 (Gen 2) musta (2)
  • 00065030866040
  • S251BU31315
2
  • Liitettävyys
    • USB version: USB 3.1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Ominaisuudet
    • Jäähdyttimen tyyppi: Vesijäähdytys
  • 52.19 56.83 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      w/ USB Type C and Type A Cables, USB 3.0 backwards compatible (S251BU31315), Tallennuslaitteen kotelo, 2.5", SATA 6Gb/s, USB 3.1 (Gen 2),...52.19, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      Access data stored on your 2.5" SATA SSD/HDD, with support for high-capacity drives up to 15mm. This USB 3.1 Gen 2 single-drive enclosure...56.83, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • I-Tec MySafe USB-C 3.5IN SATA HDD Metal External Case 10GBPS CHSS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155345171.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155191124.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237311129.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237311131.jpg?ts=1
      I-Tec I-Tec MySafe USB-C 3.5IN SATA HDD Metal External Case 10GBPS CHSS MySafe USB-C 3.5IN SATA HDD Metal External Case 10GBPS CHSS MySafe USB-C 3.5IN SATA HDD Metal External Case 10GBPS CHSS Tallennuslaitteen kotelo, 3.5", SATA 6Gb/s, 600 MBps, USB-C (1)
      I-Tec MySafe USB-C 3.5IN SATA HDD Metal External Case 10GBPS CHSS
      • 08595611702471
      • 58147894
      • C31MYSAFE35
      3
    • Icy Box IBAC6031U3.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223674940.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151803819.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236994062.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236994063.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248661081.jpg?ts=1
      Icy Box Icy Box IBAC6031U3. IBAC6031U3. IBAC6031U3. ICY BOX USB3.0 - SATA/SSD 2,5", sovitinkaapeli, muk. säilytyskotelo,m (1)
      Icy Box IBAC6031U3.
      • 04250078188179
      • IB-AC6031-U3
      2
    • Digitus DA-71104 - tallennuslaitteen kotelo - SATA 3Gb/s - USB 2.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172367331.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250437794.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250437795.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250437791.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/250437796.jpg?ts=1
      Digitus Digitus DA-71104 - tallennuslaitteen kotelo - SATA 3Gb/s - USB 2.0 DA-71104 - tallennuslaitteen kotelo - SATA 3Gb/s - USB 2.0 DA-71104 - tallennuslaitteen kotelo - SATA 3Gb/s - USB 2.0 Tallennuslaitteen kotelo kanssa tiedonsiirron osoitin, 2.5", SATA 3Gb/s, 300 Mt/s, USB 2.0, musta (1)
      Digitus DA-71104 - tallennuslaitteen kotelo - SATA 3Gb/s - USB 2.0
      • 04016032391838
      • DA-71104
      1
    • Icy Dock Portable M.2 SATA SSD to USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) External Enclosure
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172361376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237575253.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175303014.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237575250.jpg?ts=1
      Icy Dock Icy Dock Portable M.2 SATA SSD to USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) External Enclosure Portable M.2 SATA SSD to USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) External Enclosure Portable M.2 SATA SSD to USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) External Enclosure Tallennuslaitteen kotelo, M.2, M.2 Card / SATA 6Gb/s, USB 3.2 (Gen 1), musta (1)
      Icy Dock Portable M.2 SATA SSD to USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) External Enclosure
      • 04713227445337
      • MB809U3-1M2B
      4
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 59.96
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 59.96
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 61.03
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 61.03
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 61.03
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 67.37
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 67.37
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 71.09
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 71.09
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 71.09
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 76.05
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 76.05
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 61.17
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 54.97
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 61.17
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 61.17
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 54.97
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 61.17
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 56.90
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 61.17
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 61.17
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 56.90
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 61.17
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 64.24
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 66.13
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 66.13
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 66.13
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 56.21
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 56.21
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 56.21
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 56.21
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 56.21
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 56.21
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 56.21
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 56.21
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 52.19
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 51.25
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 51.25
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 51.25
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 51.25
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 56.21
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 51.25
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 52.19
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 56.21
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 56.21
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 56.21
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 51.25
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 51.25
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 51.25
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 52.19
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 51.96
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 56.83
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 52.19
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 52.19
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 52.19
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 52.19
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 52.19
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 56.66
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 56.83
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 56.83
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 52.19
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 52.19
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 52.19
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 52.19
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 52.19
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 52.19
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 52.19
    • info@vertaa.fi