x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Calvin Klein Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 16
    • Calvin Klein Re-Lock Lompakko koralli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151616195.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151414352.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Re-Lock Lompakko koralli Re-Lock Lompakko koralli Re-Lock Lompakko koralli Re-Lock Lompakko nahkajäljitelmä koralli (2)
      Calvin Klein Re-Lock Lompakko koralli
      • 08719852699851
      • CAK1245003000001
      1
      deal
      51.60 EUR
    • Calvin Klein Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152206486.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152518563.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Lompakko musta Lompakko musta Lompakko musta Lompakko nahka musta (2)
      Calvin Klein Lompakko musta
      • 08719852700311
      • CAK1211001000001
      1
      deal
      56.40 EUR
    • Calvin Klein Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148058221.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Lompakko musta Lompakko musta Lompakko musta Lompakko nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin Klein Lompakko musta
      • 08719852133300
      • CAK1025001000001
      1
      deal
      56.40 EUR
    • Calvin Klein Must Lompakko vaaleanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151616028.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151414381.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Must Lompakko vaaleanruskea Must Lompakko vaaleanruskea Must Lompakko vaaleanruskea Must Lompakko nahkajäljitelmä vaaleanruskea (1)
      Calvin Klein Must Lompakko vaaleanruskea
      • 08719852698076
      • CAK1247002000001
      1
      deal
      51.60 EUR
    • Calvin Klein Disc Lompakko musta/sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151414387.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Disc Lompakko musta/sininen Disc Lompakko musta/sininen Disc Lompakko musta/sininen Disc Lompakko nahkajäljitelmä musta/sininen (1)
      Calvin Klein Disc Lompakko musta/sininen
      • 08719852701981
      1
      deal
      52.40 EUR
    • Calvin Klein Re-Lock Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151615562.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Re-Lock Lompakko musta Re-Lock Lompakko musta Re-Lock Lompakko musta Re-Lock Lompakko nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin Klein Re-Lock Lompakko musta
      • 08719852704586
      • CAK1245001000001
      1
      deal
      51.60 EUR
    • Calvin Klein Must Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151615998.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Must Lompakko musta Must Lompakko musta Must Lompakko musta Must Lompakko nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin Klein Must Lompakko musta
      • 08719852703954
      • K60K606374BAX001
      1
      deal
      69.00 EUR
    • Calvin Klein Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149929098.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Lompakko musta Lompakko musta Lompakko musta Lompakko nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin Klein Lompakko musta
      • 08719852133614
      1
      deal
      55.90 EUR
    • Calvin Klein Mono Lompakko ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151616193.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151414332.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Mono Lompakko ruskea Mono Lompakko ruskea Mono Lompakko ruskea Mono Lompakko nahkajäljitelmä ruskea (1)
      Calvin Klein Mono Lompakko ruskea
      • 08719852704685
      • K60K6065600HD001
      1
      deal
      55.90 EUR
    • Calvin Klein Disc Lompakko natur/valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151414466.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Disc Lompakko natur/valkoinen Disc Lompakko natur/valkoinen Disc Lompakko natur/valkoinen Disc Lompakko nahkajäljitelmä natur/valkoinen (1)
      Calvin Klein Disc Lompakko natur/valkoinen
      • 08719852696393
      1
      deal
      69.00 EUR
    • Calvin Klein Must Lompakko koralli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151616194.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151414570.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Must Lompakko koralli Must Lompakko koralli Must Lompakko koralli Must Lompakko nahkajäljitelmä koralli (1)
      Calvin Klein Must Lompakko koralli
      • 08719852697963
      • CAK1275001000001
      1
      deal
      69.00 EUR
    • Calvin Klein Re-Lock Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148567252.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Re-Lock Lompakko musta Re-Lock Lompakko musta Re-Lock Lompakko musta Re-Lock Lompakko nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin Klein Re-Lock Lompakko musta
      • 08719851721690
      1
      deal
      48.90 EUR
    • Calvin klein Lompakot Calvin Klein Jeans K50K504261
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156079502.jpg
      Calvin klein Calvin klein Lompakot Calvin Klein Jeans K50K504261 Lompakot Calvin Klein Jeans K50K504261 Lompakot Calvin Klein Jeans K50K504261 (1)
      Calvin klein Lompakot Calvin Klein Jeans K50K504261
      • 08719115341053
      1
      deal
      51.94 EUR
    • Calvin Klein Bombe Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152518590.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein Bombe Lompakko musta Bombe Lompakko musta Bombe Lompakko musta Bombe Lompakko nahka musta (1)
      Calvin Klein Bombe Lompakko musta
      • 08719852706153
      1
      deal
      56.00 EUR
    • Calvin Klein CK Cast Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148058241.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein CK Cast Lompakko musta CK Cast Lompakko musta CK Cast Lompakko musta CK Cast Lompakko nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin Klein CK Cast Lompakko musta
      • 08719852132778
      • CAK1024001000001
      1
      deal
      51.60 EUR
    • Calvin Klein CK Cast Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148579038.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156141247.jpg
      Calvin Klein Calvin Klein CK Cast Lompakko musta CK Cast Lompakko musta CK Cast Lompakko musta CK Cast Lompakko nahka musta (1)
      Calvin Klein CK Cast Lompakko musta
      • 08719852094663
      • CAK1465001000001
      1
      deal
      63.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • GUESS (guess)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Abro (abro)
      • Animal (animal)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Billabong (billabong)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Dakine (dakine)
      • Depeche (depeche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • Diverse (diverse)
      • DKNY (dkny)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • Gattinoni (gattinoni)
      • Gaudi (gaudi)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Hartmann (hartmann)
      • Herschel (herschel)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Moleskine (moleskine)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • Nike (nike)
      • Nixon (nixon)
      • Numskull (numskull)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • REELL (reell)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Silva (silva)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Sony (sony)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • USWE (uswe)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Wave system (wave_system)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • 7 cm (leveys_7.0)
      • 9 cm (leveys_9.0)
      • 10 cm (leveys_10.0)
      • 13 cm (leveys_13.0)
      • 14 cm (leveys_14.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi