x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Coccinelle Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 21
    • Coccinelle Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179367328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167890863.jpg
      Coccinelle Coccinelle Kukkaro Kukkaro Kukkaro Materiaali: Sileä nahka; Design: Nepparikiinnitys, Korttitaskut, Kolikkotasku, Setelitasku, Ympärikulkeva vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahka; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Label-laatta, Martionahka (1)
      Coccinelle Kukkaro
      • 08059978346308
      2
      deal
      129.00 EUR
    • Coccinelle Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177348966.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179575445.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172830664.jpg
      Coccinelle Coccinelle Kukkaro Kukkaro Kukkaro Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Design: Nepparikiinnitys, Kolikkotasku, Korttitaskut, Setelitasku; Ekstrat: Martionahka, Samansävyiset saumat, Label-laatta (1)
      Coccinelle Kukkaro
      • 08059978360205
      2
      deal
      130.00 EUR
    • Coccinelle Metallic Croco Shiny Soft Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179788903.jpg
      Coccinelle Coccinelle Metallic Croco Shiny Soft Lompakko musta Metallic Croco Shiny Soft Lompakko musta Metallic Croco Shiny Soft Lompakko musta Metallic Croco Shiny Soft Lompakko nahka musta (1)
      Coccinelle Metallic Croco Shiny Soft Lompakko musta
      • 08059978337818
      1
      most_sold
      159.00 EUR
    • Coccinelle Metallic Croco Shiny Soft Lompakko norsunluu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172830666.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178983908.jpg
      Coccinelle Coccinelle Metallic Croco Shiny Soft Lompakko norsunluu Metallic Croco Shiny Soft Lompakko norsunluu Metallic Croco Shiny Soft Lompakko norsunluu Metallic Croco Shiny Soft Lompakko nahka norsunluu (1)
      Coccinelle Metallic Croco Shiny Soft Lompakko norsunluu
      • 08059978342782
      1
      deal
      160.00 EUR
    • Coccinelle Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167889451.jpg
      Coccinelle Coccinelle Kukkaro Kukkaro Kukkaro Materiaali: Sileä nahka; Design: Nepparilista, Korttitaskut, Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Painettu rakenne (1)
      Coccinelle Kukkaro
      • 08059978343789
      • CNE0212002000001
      1
      deal
      179.00 EUR
    • Coccinelle Pikkulaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169054328.jpg
      Coccinelle Coccinelle Pikkulaukku Pikkulaukku Pikkulaukku Materiaali: Sileä nahka; Design: Vetoketju, Kontrastivuori; Materiaali: Nahka; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Label Print, Pehmeä kangas (1)
      Coccinelle Pikkulaukku
      • 08059978328212
      • CNE0216001000001
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Coccinelle Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179367401.jpg
      Coccinelle Coccinelle Kukkaro Kukkaro Kukkaro Materiaali: Sileä nahka; Design: Nepparikiinnitys, Setelitasku, Korttitaskut, Kolikkotasku; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Label-laatta, Samansävyiset saumat, Martionahka, Pehmeä kangas (1)
      Coccinelle Kukkaro
      • 08059978343338
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Coccinelle Pikkulaukku 'MELIE'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167890809.jpg
      Coccinelle Coccinelle Pikkulaukku 'MELIE' Pikkulaukku 'MELIE' Pikkulaukku 'MELIE' Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vetoketju sisäpuolella, Korttitaskut, Säädettävä hihna; Kiinnitystapa: Painonappi; Ekstrat: Label-laatta, Kaksi kantotapaa, Kestävä kangas, Martionahka; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody, Lyhyt kantohihna / sanka (1)
      Coccinelle Pikkulaukku 'MELIE'
      • 08059978347923
      • CNE0206002000001
      1
      deal
      129.00 EUR
    • Coccinelle Metallic Soft Lompakko oliivinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163407951.jpg
      Coccinelle Coccinelle Metallic Soft Lompakko oliivinvihreä Metallic Soft Lompakko oliivinvihreä Metallic Soft Lompakko oliivinvihreä Metallic Soft Lompakko rakeinen naudannahka oliivinvihreä (1)
      Coccinelle Metallic Soft Lompakko oliivinvihreä
      • 08059978304193
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Coccinelle Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168483533.jpg
      Coccinelle Coccinelle Kukkaro Kukkaro Kukkaro Materiaali: Sileä nahka; Design: Ympärikulkeva vetoketju, Korttitaskut, Setelitasku; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Pehmeä kangas, Kontrastisaumat, Metallinen look (1)
      Coccinelle Kukkaro
      • 08059978347022
      1
      deal
      74.90 EUR
    • Coccinelle Kukkaro 'METALLIC CROCO SHINY SOFT'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179386998.jpg
      Coccinelle Coccinelle Kukkaro 'METALLIC CROCO SHINY SOFT' Kukkaro 'METALLIC CROCO SHINY SOFT' Kukkaro 'METALLIC CROCO SHINY SOFT' Materiaali: Sileä nahka (1)
      Coccinelle Kukkaro 'METALLIC CROCO SHINY SOFT'
      • 08059978342843
      1
      deal
      125.00 EUR
    • Coccinelle Pikkulaukku 'MELIE'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167890505.jpg
      Coccinelle Coccinelle Pikkulaukku 'MELIE' Pikkulaukku 'MELIE' Pikkulaukku 'MELIE' Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Painonappi; Kuvio: Yksivärinen; Design: Irrotettava hihna, Säädettävä hihna, Korttitaskut, Vetoketju sisäpuolella; Ekstrat: Martionahka, Label Print; Vyön-/henkselin pituus: Lyhyt kantohihna / sanka, Pitkä kantohihna / crossbody (1)
      Coccinelle Pikkulaukku 'MELIE'
      • 08059978327321
      • CNE0206001000001
      1
      deal
      129.00 EUR
    • Coccinelle Kukkaro 'Tasssel'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169054440.jpg
      Coccinelle Coccinelle Kukkaro 'Tasssel' Kukkaro 'Tasssel' Kukkaro 'Tasssel' Materiaali: Sileä nahka; Design: Ympärikulkeva vetoketju, Korttitaskut, Vetoketju sisäpuolella; Ekstrat: Merkkilappupainatus, Samansävyiset saumat (1)
      Coccinelle Kukkaro 'Tasssel'
      • 08059978348265
      1
      deal
      145.00 EUR
    • Coccinelle Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179365992.jpg
      Coccinelle Coccinelle Kukkaro Kukkaro Kukkaro Materiaali: Sileä nahka; Design: Ympärikulkeva vetoketju, Korttitaskut, Setelitasku, Kolikkotasku, Vetoketju sisäpuolella; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Merkkilappupainatus, Martionahka, Samansävyiset saumat (1)
      Coccinelle Kukkaro
      • 08059978348289
      1
      deal
      145.00 EUR
    • Coccinelle Metallic Croco Shiny Soft Lompakko tummanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172683004.jpg
      Coccinelle Coccinelle Metallic Croco Shiny Soft Lompakko tummanpunainen Metallic Croco Shiny Soft Lompakko tummanpunainen Metallic Croco Shiny Soft Lompakko tummanpunainen Metallic Croco Shiny Soft Lompakko nahka tummanpunainen (1)
      Coccinelle Metallic Croco Shiny Soft Lompakko tummanpunainen
      • 08059978342799
      1
      deal
      160.00 EUR
    • Coccinelle Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167878229.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167592231.jpg
      Coccinelle Coccinelle Kukkaro Kukkaro Kukkaro Metallic Soft Lompakko rakeinen naudannahka kulta (1)
      Coccinelle Kukkaro
      • 08059978343659
      1
      74.00 EUR
    • Coccinelle Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178997666.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168483142.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167162195.jpg
      Coccinelle Coccinelle Kukkaro Kukkaro Kukkaro Materiaali: Sileä nahka; Design: Kolikkotasku, Vetoketju, Setelitasku, Korttitaskut; Materiaali: Nahka; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas (1)
      Coccinelle Kukkaro
      • 08059978346285
      1
      deal
      130.00 EUR
    • Coccinelle Pikkulaukku 'MELIE'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167889761.jpg
      Coccinelle Coccinelle Pikkulaukku 'MELIE' Pikkulaukku 'MELIE' Pikkulaukku 'MELIE' Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Painonappi; Kuvio: Yksivärinen; Design: Korttitaskut, Säädettävä hihna, Vetoketju sisäpuolella; Ekstrat: Sileä kangas, Samansävyiset saumat, Label-laatta, Martionahka; Vyön-/henkselin pituus: Lyhyt kantohihna / sanka, Pitkä kantohihna / crossbody (1)
      Coccinelle Pikkulaukku 'MELIE'
      • 08059978347947
      • CNE0206003000001
      1
      deal
      129.00 EUR
    • Coccinelle Pikkulaukku 'LIYA'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168695651.jpg
      Coccinelle Coccinelle Pikkulaukku 'LIYA' Pikkulaukku 'LIYA' Pikkulaukku 'LIYA' Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Kiertokorkki; Kuvio: Yksivärinen; Design: Irrotettava hihna, Vetoketju sisäpuolella, Korttitaskut; Ekstrat: Martionahka, Samansävyiset saumat; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody (1)
      Coccinelle Pikkulaukku 'LIYA'
      • 08059978347664
      • CNE0204002000001
      1
      deal
      189.00 EUR
    • Coccinelle Pikkulaukku 'LIYA'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168695098.jpg
      Coccinelle Coccinelle Pikkulaukku 'LIYA' Pikkulaukku 'LIYA' Pikkulaukku 'LIYA' Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Kiertokorkki; Kuvio: Yksivärinen; Design: Tilava päätasku, Vetoketju sisäpuolella, Irrotettava hihna, Useita lokeroita; Ekstrat: Martionahka, Merkkilappupainatus, Samansävyiset saumat, Loistava; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody (1)
      Coccinelle Pikkulaukku 'LIYA'
      • 08059978347640
      • CNE0204001000001
      1
      deal
      189.00 EUR
    • Coccinelle Kukkaro 'TASSEL'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179595196.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171765151.jpg
      Coccinelle Coccinelle Kukkaro 'TASSEL' Kukkaro 'TASSEL' Kukkaro 'TASSEL' Materiaali: Sileä nahka; Design: Vetoketju, Kolikkotasku, Kontrastivuori; Ekstrat: Pehmeä kangas, Sileä kangas (1)
      Coccinelle Kukkaro 'TASSEL'
      • 08059978348388
      1
      deal
      54.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Secrid (secrid)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • GUESS (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Billabong (billabong)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Luminox (luminox)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Smythson (smythson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9.5 cm (leveys_3)
      • ≥ 9.5 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi