x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Cocoon Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Cocoon Wallet + Coin Pocket Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140354370.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99019160.jpg
      Cocoon Cocoon Wallet + Coin Pocket Musta Wallet + Coin Pocket Musta Wallet + Coin Pocket Musta Tyyppi: lompakko; Käyttötarkoitus: järjestys; Materiaali: 100 % nailon; Koko (P x L x K): 11 x 9 x 1,5; Paino: 50 g; Lisätietoja: Materiaali: TPU-laminoitu Oxford-nailon, Kulutusta kestävä ja kevyt, Waterproof and dirt repellent, Kauttaaltaan teipatut saumat, No sewing, 3 open and 2 hidden credit card slots, Banknote pocket along the entire length, with coin pocket (1)
      Cocoon Wallet + Coin Pocket Musta
      • 00799696120382
      2
      25.85 EUR
    • Cocoon Secret Passport Wallet Silk
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116466.jpg
      Cocoon Cocoon Secret Passport Wallet Silk Secret Passport Wallet Silk Secret Passport Wallet Silk Cocoon Secret Passport Wallet Silk on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Cocoon Secret Passport Wallet Silk
      • 00799696120993
      2
      28.80 EUR
    • Cocoon Secret Waist Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116561.jpg
      Cocoon Cocoon Secret Waist Wallet Secret Waist Wallet Secret Waist Wallet Sisäänrakennettu juomajärjestelmä: vyötärötasku ilman juomasysteemiä; Kokonaisvetoisuus: 0.2 l; Mitat (P x L x K): 30 x 14; Paino: 50 g; Ilmanvaihto: Permeable to air; Vyö: Adjustable, elastic straps; Materiaali: 100 % polyesteri; Lukitusjärjestelmä: Vetoketju; Lisätietoja: Kauttaaltaan teipatut saumat, No sewing, two pockets with YKK Aqua Guard Water Repellent Zipper (1)
      Cocoon Secret Waist Wallet
      • 00799696120276
      2
      30.85 EUR
    • Cocoon Secret Passport Wallet Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128289128.jpg
      Cocoon Cocoon Secret Passport Wallet Musta Secret Passport Wallet Musta Secret Passport Wallet Musta Cocoon Secret Passport Wallet Silk on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Cocoon Secret Passport Wallet Musta
      • 00799696121037
      2
      28.80 EUR
    • Cocoon Secret Kaulapussi, blue 2020 Arvotavaroiden varastointi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151501380.jpg
      Cocoon Cocoon Secret Kaulapussi, blue 2020 Arvotavaroiden varastointi Secret Kaulapussi, blue 2020 Arvotavaroiden varastointi Secret Kaulapussi, blue 2020 Arvotavaroiden varastointi Tyyppi: asiakirjatasku; Käyttötarkoitus: turvallisuus; Käyttötarkoitus: matkailu; Materiaali: 100 % polyesteri; Koko (P x L x K): 19 x 16; Paino: 35 g; Lisätietoja: Material: Polyester with TPU lamination, Kauttaaltaan teipatut saumat, No sewing, 3 pockets with YKK Aqua Water Repellent Zipper, Adjustable collar (1)
      Cocoon Secret Kaulapussi, blue 2020 Arvotavaroiden varastointi
      • 00799696120337
      1
      28.85 EUR
    • Cocoon Waterproof Neck Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156488798.jpg
      Cocoon Cocoon Waterproof Neck Wallet Waterproof Neck Wallet Waterproof Neck Wallet Cocoon Waterproof Neck Wallet on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Cocoon Waterproof Neck Wallet
      • 00799696121334
      1
      37.80 EUR
    • Cocoon Secret Waist Wallet Silk
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149099101.jpg
      Cocoon Cocoon Secret Waist Wallet Silk Secret Waist Wallet Silk Secret Waist Wallet Silk Cocoon Secret Waist Wallet Silk on arvotavaroiden säilytystuote . Sopii kaikille. (1)
      Cocoon Secret Waist Wallet Silk
      • 00799696121013
      1
      52.80 EUR
    • Cocoon Wallet Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164919419.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/89706482.jpg
      Cocoon Cocoon Wallet Musta Wallet Musta Wallet Musta Lompakko. (1)
      Cocoon Wallet Musta
      • 00799696120405
      1
      31.80 EUR
    • Cocoon Zippered Flat Asiakirjalaukku L, black 2020 Arvotavaroiden varastointi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117208061.jpg
      Cocoon Cocoon Zippered Flat Asiakirjalaukku L, black 2020 Arvotavaroiden varastointi Zippered Flat Asiakirjalaukku L, black 2020 Arvotavaroiden varastointi Zippered Flat Asiakirjalaukku L, black 2020 Arvotavaroiden varastointi Tyyppi: asiakirjatasku; Käyttötarkoitus: järjestys; Käyttötarkoitus: matkailu; Materiaali: 100% nylon / 100% polyurethane; Koko (P x L x K): 32 x 25; Paino: 55 g; Lisätietoja: Material: TPU laminated Oxford Nylon / Polyurethane, Storage of travel documents, maps etc., Touchscreen capable slide on the front, Completely welded and without seams, YKK Aqua Guard Water Repellent -vetoketju (1)
      Cocoon Zippered Flat Asiakirjalaukku L, black 2020 Arvotavaroiden varastointi
      • 00799696120504
      1
      23.85 EUR
    • Cocoon Zippered Flat Document Bags M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116524.jpg
      Cocoon Cocoon Zippered Flat Document Bags M Zippered Flat Document Bags M Zippered Flat Document Bags M Cocoon Zippered Flat Document Bag M on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Cocoon Zippered Flat Document Bags M
      • 00799696120498
      1
      23.80 EUR
    • Cocoon Secret Neck Wallet Silk
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149099504.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136878371.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162570972.jpg
      Cocoon Cocoon Secret Neck Wallet Silk Secret Neck Wallet Silk Secret Neck Wallet Silk Cocoon Secret Neck Wallet Silk on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Cocoon Secret Neck Wallet Silk
      • 00799696121020
      1
      42.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Secrid (secrid)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Arctic Tern (arctic_tern)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Batman (batman)
      • Billabong (billabong)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Design Go (design_go)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • GUESS (guess)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hartmann (hartmann)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Numskull (numskull)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Sony (sony)
      • Tamaris (tamaris)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Volcom (volcom)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9 cm (leveys_3)
      • ≥ 9 cm (leveys_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi