x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Deuter Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Deuter Security Money Belt I Rfid Block
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177554981.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174830398.jpg
      Deuter Deuter Security Money Belt I Rfid Block Security Money Belt I Rfid Block Security Money Belt I Rfid Block Deuter Security Money Belt I Rfid Block on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Deuter Security Money Belt I Rfid Block
      • 04046051118550
      1
      deal
      36.80 EUR
    • Deuter Security Money Belt II
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177557339.jpg
      Deuter Deuter Security Money Belt II Security Money Belt II Security Money Belt II Deuter Security Money Belt II on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Deuter Security Money Belt II
      • 04046051118567
      1
      deal
      24.80 EUR
    • Deuter Security Wallet II Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149645698.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113966709.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177426428.jpg
      Deuter Deuter Security Wallet II Musta Security Wallet II Musta Security Wallet II Musta Litteä, kaulahihnalla varustettu lompakko. (1)
      Deuter Security Wallet II Musta
      • 04046051068138
      • 3942116-7000
      1
      21.50 EUR
    • Deuter Security Money Belt II Rfid Block
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177554678.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179453499.jpg
      Deuter Deuter Security Money Belt II Rfid Block Security Money Belt II Rfid Block Security Money Belt II Rfid Block Deuter Security Money Belt II Rfid Block on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Deuter Security Money Belt II Rfid Block
      • 04046051118581
      1
      deal
      41.80 EUR
    • Deuter Security Money Belt II Rfid Block
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177555123.jpg
      Deuter Deuter Security Money Belt II Rfid Block Security Money Belt II Rfid Block Security Money Belt II Rfid Block Deuter Security Money Belt II Rfid Block on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Deuter Security Money Belt II Rfid Block
      • 04046051118598
      1
      deal
      41.80 EUR
    • Deuter Security Money Belt I Sand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152187574.jpg
      Deuter Deuter Security Money Belt I Sand Security Money Belt I Sand Security Money Belt I Sand Litteä rahavyö matkailijoille! (1)
      Deuter Security Money Belt I Sand
      • 04046051068343
      • 3910216-6010
      1
      21.80 EUR
    • Deuter Security Money Belt II
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177557091.jpg
      Deuter Deuter Security Money Belt II Security Money Belt II Security Money Belt II Deuter Security Money Belt II on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Deuter Security Money Belt II
      • 04046051118574
      1
      deal
      24.80 EUR
    • Deuter Security Money Belt I Rfid Block
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177554678.jpg
      Deuter Deuter Security Money Belt I Rfid Block Security Money Belt I Rfid Block Security Money Belt I Rfid Block Deuter Security Money Belt I Rfid Block on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Deuter Security Money Belt I Rfid Block
      • 04046051118543
      1
      deal
      36.80 EUR
    • Deuter Zip Wallet Rfid Block
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172661251.jpg
      Deuter Deuter Zip Wallet Rfid Block Zip Wallet Rfid Block Zip Wallet Rfid Block Deuter Zip Wallet Rfid Block on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Deuter Zip Wallet Rfid Block
      • 04046051103945
      1
      deal
      27.80 EUR
    • Deuter Security Money Belt I
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177557340.jpg
      Deuter Deuter Security Money Belt I Security Money Belt I Security Money Belt I Deuter Security Money Belt I on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Deuter Security Money Belt I
      • 04046051118529
      1
      deal
      23.80 EUR
    • Deuter Security Wallet II Sand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149645689.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123400253.jpg
      Deuter Deuter Security Wallet II Sand Security Wallet II Sand Security Wallet II Sand Litteä, kaulahihnalla varustettu lompakko. (1)
      Deuter Security Wallet II Sand
      • 04046051068121
      • 3942116-6010
      1
      21.50 EUR
    • Deuter Security Holster Rfid Block
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176688941.jpg
      Deuter Deuter Security Holster Rfid Block Security Holster Rfid Block Security Holster Rfid Block Deuter Security Holster Rfid Block on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Deuter Security Holster Rfid Block
      • 04046051103860
      1
      deal
      39.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Secrid (secrid)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • GUESS (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Billabong (billabong)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Luminox (luminox)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Smythson (smythson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9.5 cm (leveys_3)
      • ≥ 9.5 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi