x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Harbour 2nd Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Harbour 2nd Kukkaro 'Shelly'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162554897.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169235764.jpg
      Harbour 2nd Harbour 2nd Kukkaro 'Shelly' Kukkaro 'Shelly' Kukkaro 'Shelly' Design: Korttitaskut, Kolikkotasku; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Kuvioitu pinta (1)
      Harbour 2nd Kukkaro 'Shelly'
      • 04046478044760
      1
      deal
      79.90 EUR
    • Harbour 2nd Kukkaro 'Lou'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169054468.jpg
      Harbour 2nd Harbour 2nd Kukkaro 'Lou' Kukkaro 'Lou' Kukkaro 'Lou' Materiaali: Sileä nahka; Design: Ympärikulkeva vetoketju, Korttitaskut, Ikkunatasku, Nepparikiinnitys; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas (1)
      Harbour 2nd Kukkaro 'Lou'
      • 04046478050464
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Harbour 2nd Pikkulaukku 'Wave'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171490398.jpg
      Harbour 2nd Harbour 2nd Pikkulaukku 'Wave' Pikkulaukku 'Wave' Pikkulaukku 'Wave' Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Tilava päätasku, Irrotettava hihna, Säädettävä hihna; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Label patch/label flag, Sisältää riipuksen, Rei'itys; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody, Lyhyt kantohihna / sanka (1)
      Harbour 2nd Pikkulaukku 'Wave'
      • 04046478049864
      • HAR0082001000001
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Harbour 2nd Kukkaro 'Linn'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164863213.jpg
      Harbour 2nd Harbour 2nd Kukkaro 'Linn' Kukkaro 'Linn' Kukkaro 'Linn' Materiaali: Sileä nahka; Design: Nepparikiinnitys, Vetoketju ulkopuolella; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Niitit, Sileä kangas (1)
      Harbour 2nd Kukkaro 'Linn'
      • 04046478047099
      • HAR0022006000001
      1
      deal
      79.90 EUR
    • Harbour 2nd Kukkaro 'Atlantica'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162554795.jpg
      Harbour 2nd Harbour 2nd Kukkaro 'Atlantica' Kukkaro 'Atlantica' Kukkaro 'Atlantica' Materiaali: Sileä nahka; Design: Korttitaskut, Vetoketju, Kolikkopussi; Ekstrat: Merkkilappupainatus (1)
      Harbour 2nd Kukkaro 'Atlantica'
      • 04046478019348
      1
      69.90 EUR
    • Harbour 2nd Kukkaro 'Shelly'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165793306.jpg
      Harbour 2nd Harbour 2nd Kukkaro 'Shelly' Kukkaro 'Shelly' Kukkaro 'Shelly' Materiaali: Sileä nahka; Design: Nepparilista, Korttitaskut, Vetoketju sisäpuolella, Useita lokeroita; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas, Palmikkorakenne (1)
      Harbour 2nd Kukkaro 'Shelly'
      • 04046478044753
      1
      deal
      79.90 EUR
    • Harbour 2nd Kukkaro 'Marina'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162554961.jpg
      Harbour 2nd Harbour 2nd Kukkaro 'Marina' Kukkaro 'Marina' Kukkaro 'Marina' Design: Korttitaskut, Kolikkotasku, Vetoketju; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Label-laatta, Samansävyiset saumat (1)
      Harbour 2nd Kukkaro 'Marina'
      • 04046478020658
      1
      deal
      79.90 EUR
    • Harbour 2nd Kukkaro 'Isidora'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162555045.jpg
      Harbour 2nd Harbour 2nd Kukkaro 'Isidora' Kukkaro 'Isidora' Kukkaro 'Isidora' Design: Korttitaskut, Kolikkotasku; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Vintage, Merkkilappupainatus (1)
      Harbour 2nd Kukkaro 'Isidora'
      • 04046478035751
      1
      57.90 EUR
    • Harbour 2nd Pikkulaukku 'Lillen'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168634298.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173063372.jpg
      Harbour 2nd Harbour 2nd Pikkulaukku 'Lillen' Pikkulaukku 'Lillen' Pikkulaukku 'Lillen' Design: Irrotettava hihna, Vetoketju, Säädettävä hihna; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Vetoketju; Ekstrat: Niitit, Label-laatta, Samansävyiset saumat; Vyön-/henkselin pituus: Lyhyt kantohihna / sanka (1)
      Harbour 2nd Pikkulaukku 'Lillen'
      • 04046478019133
      • HAR0009002000001
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Harbour 2nd Pikkulaukku 'Lillen'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169363544.jpg
      Harbour 2nd Harbour 2nd Pikkulaukku 'Lillen' Pikkulaukku 'Lillen' Pikkulaukku 'Lillen' Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Irrotettava hihna, Säädettävä hihna; Ekstrat: Palmikkorakenne, Kaksi kantotapaa, Applikaatiot, Sisältää riipuksen; Vyön-/henkselin pituus: Lyhyt kantohihna / sanka (1)
      Harbour 2nd Pikkulaukku 'Lillen'
      • 04046478050259
      • HAR0009004000001
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Harbour 2nd Pikkulaukku 'Lillen'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168713557.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173062290.jpg
      Harbour 2nd Harbour 2nd Pikkulaukku 'Lillen' Pikkulaukku 'Lillen' Pikkulaukku 'Lillen' Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Design: Irrotettava hihna, Vetoketju; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Niitit; Vyön-/henkselin pituus: Lyhyt kantohihna / sanka (1)
      Harbour 2nd Pikkulaukku 'Lillen'
      • 04046478020719
      • HAR0009001000001
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Secrid (secrid)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • GUESS (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Billabong (billabong)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Luminox (luminox)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Smythson (smythson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9.5 cm (leveys_3)
      • ≥ 9.5 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi