x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    HUGO BOSS Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • HUGO BOSS Signature 6cc Credit Wallet Black Leather
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154824207.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240357.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240140.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240358.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165390173.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Signature 6cc Credit Wallet Black Leather Signature 6cc Credit Wallet Black Leather Signature 6cc Credit Wallet Black Leather Signature Lompakko rakeinen naudannahka musta (1)
      HUGO BOSS Signature 6cc Credit Wallet Black Leather
      • 04043201795197
      • 50311739-001
      • 4043201795197
      2
      deal
      130.00 EUR
    • HUGO BOSS Signature Leather Credit Card Holder Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240243.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165117905.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240484.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Signature Leather Credit Card Holder Black Signature Leather Credit Card Holder Black Signature Leather Credit Card Holder Black Signature Maksukorttikotelo nahka musta (1)
      HUGO BOSS Signature Leather Credit Card Holder Black
      • 04043201796415
      • 4043201796415
      2
      deal
      90.00 EUR
    • HUGO BOSS Arezzo Wallet Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181239983.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240133.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167797818.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163711357.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153655871.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Arezzo Wallet Black Arezzo Wallet Black Arezzo Wallet Black Nahkainen lompakko merkiltä BOSS. Valmistettu vasikanlihasta. Kahdeksan korttipaikkaa. Kaksi setelitaskua. Tasku ajo- tai henkilökortille. Kannellinen kolikkotasku. Kaksi pienempää sisätaskua. Logo painettu lompakon etupuolelle. (1)
      HUGO BOSS Arezzo Wallet Black
      • 04037555188095
      • 00610770900280
      • 4037555188095
      2
      deal
      110.00 EUR
    • HUGO BOSS Subway Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154650497.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240129.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240130.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106540875.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117304610.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Subway Lompakko musta Subway Lompakko musta Subway Lompakko musta Subway Lompakko hienojakoinen naudannahka musta (1)
      HUGO BOSS Subway Lompakko musta
      • 04043201808637
      • 50312009-001
      • 4043201808637
      1
      most_sold
      93.95 EUR
    • HUGO BOSS Subway Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156424462.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174560429.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131677190.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Subway Lompakko musta Subway Lompakko musta Subway Lompakko musta Subway Lompakko nahka musta (1)
      HUGO BOSS Subway Lompakko musta
      • 04043201808613
      1
      deal
      99.00 EUR
    • HUGO BOSS Signature RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173646138.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182331798.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Signature RFID Lompakko musta Signature RFID Lompakko musta Signature RFID Lompakko musta Signature RFID Lompakko rakeinen naudannahka musta (1)
      HUGO BOSS Signature RFID Lompakko musta
      • 04047393436609
      1
      127.95 EUR
    • HUGO BOSS Austen Maksukorttikotelo musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182617375.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180604022.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178983908.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Austen Maksukorttikotelo musta Austen Maksukorttikotelo musta Austen Maksukorttikotelo musta Austen Maksukorttikotelo karitsannahka musta (1)
      HUGO BOSS Austen Maksukorttikotelo musta
      • 04047394782262
      1
      deal
      70.00 EUR
    • HUGO BOSS Signature Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106482081.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240259.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130203256.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240100.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130203249.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Signature Lompakko musta Signature Lompakko musta Signature Lompakko musta Signature Lompakko nahka musta (1)
      HUGO BOSS Signature Lompakko musta
      • 04044228802271
      • 50321951-001
      • 4044228802271
      1
      169.00 EUR
    • HUGO BOSS Victoria Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178996591.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167160716.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Victoria Lompakko musta Victoria Lompakko musta Victoria Lompakko musta Victoria Lompakko rakeinen naudannahka musta (1)
      HUGO BOSS Victoria Lompakko musta
      • 04043198825051
      1
      149.00 EUR
    • HUGO BOSS Subway Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240362.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126338551.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153052636.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126338552.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Subway Lompakko musta Subway Lompakko musta Subway Lompakko musta Design: Korttitaskut, Kolikkotasku; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Merkkilappupainatus (1)
      HUGO BOSS Subway Lompakko musta
      • 04043201808620
      • HGO0815001000001
      • 4043201808620
      1
      deal
      95.00 EUR
    • HUGO BOSS Leather Small Asolo Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240142.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240375.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240376.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105761050.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123529711.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Leather Small Asolo Lompakko musta Leather Small Asolo Lompakko musta Leather Small Asolo Lompakko musta Leather Small Asolo Lompakko hienojakoinen naudannahka musta (1)
      HUGO BOSS Leather Small Asolo Lompakko musta
      • 00627921386473
      • 04037555188194
      • 4037555188194
      1
      deal
      110.00 EUR
    • HUGO BOSS Kim Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177696970.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174806115.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178983908.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Kim Lompakko musta Kim Lompakko musta Kim Lompakko musta Kim Lompakko rakeinen naudannahka musta (1)
      HUGO BOSS Kim Lompakko musta
      • 04047393856193
      1
      deal
      150.00 EUR
    • HUGO BOSS Signature Leather Wallet Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154763633.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240212.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181239981.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165117340.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Signature Leather Wallet Black Signature Leather Wallet Black Signature Leather Wallet Black Valmistettu parkitusta lehmännahasta. Kahdeksan korttipaikkaa. Kaksi setelitaskua. Metallinen merkki. (1)
      HUGO BOSS Signature Leather Wallet Black
      • 04043201796323
      • 4043201796323
      1
      149.90 EUR
    • HUGO BOSS Domtone Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172864313.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177554494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174863241.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Domtone Lompakko musta Domtone Lompakko musta Domtone Lompakko musta Domtone Lompakko hienojakoinen naudannahka musta (1)
      HUGO BOSS Domtone Lompakko musta
      • 04047393296388
      1
      deal
      110.00 EUR
    • HUGO BOSS Majestic Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178586646.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175737177.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240289.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240290.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169919312.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Majestic Lompakko musta Majestic Lompakko musta Majestic Lompakko musta Majestic Lompakko nahka musta (1)
      HUGO BOSS Majestic Lompakko musta
      • 04029048355909
      • 4029048355909
      1
      129.00 EUR
    • HUGO BOSS Victoria Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167349649.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167370948.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167163055.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Victoria Lompakko musta Victoria Lompakko musta Victoria Lompakko musta Victoria Lompakko rakeinen naudannahka musta (1)
      HUGO BOSS Victoria Lompakko musta
      • 04047393170992
      • HGO2033001000001
      1
      deal
      80.00 EUR
    • HUGO BOSS Majestic Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240245.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240385.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181935879.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145115363.jpg
      HUGO BOSS HUGO BOSS Majestic Lompakko musta Majestic Lompakko musta Majestic Lompakko musta Majestic Lompakko hienojakoinen naudannahka musta (1)
      HUGO BOSS Majestic Lompakko musta
      • 04029048355886
      • 4029048355886
      1
      109.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Secrid (secrid)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • GUESS (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Billabong (billabong)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Luminox (luminox)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Smythson (smythson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9.5 cm (leveys_3)
      • ≥ 9.5 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi