x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    JOOP! Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • JOOP! Kotelo 'Gini'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178797933.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179019906.jpg
      JOOP! JOOP! Kotelo 'Gini' Kotelo 'Gini' Kotelo 'Gini' Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo nahkajäljitelmä beige (1)
      JOOP! Kotelo 'Gini'
      • 04053533885084
      2
      deal
      79.95 EUR
    • JOOP! Cortina Piazza Purse RFID Lompakko beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179401369.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177502928.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182463847.jpg
      JOOP! JOOP! Cortina Piazza Purse RFID Lompakko beige Cortina Piazza Purse RFID Lompakko beige Cortina Piazza Purse RFID Lompakko beige Materiaali: Nahkaimitaatti; Design: Setelitasku, Ympärikulkeva vetoketju, Korttitaskut, Vetoketju sisäpuolella, Kolikkotasku; Ekstrat: All-over-kuvio, Painettu rakenne, Label-laatta, Label Print (1)
      JOOP! Cortina Piazza Purse RFID Lompakko beige
      • 04053533898107
      2
      deal
      99.95 EUR
    • JOOP! Chiara 1.0 Cosma RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171133837.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179432421.jpg
      JOOP! JOOP! Chiara 1.0 Cosma RFID Lompakko musta Chiara 1.0 Cosma RFID Lompakko musta Chiara 1.0 Cosma RFID Lompakko musta Chiara 1.0 Cosma RFID Lompakko nahka musta (1)
      JOOP! Chiara 1.0 Cosma RFID Lompakko musta
      • 04053533895274
      2
      deal
      89.95 EUR
    • JOOP! Loreto Ladon RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167174880.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134826670.jpg
      JOOP! JOOP! Loreto Ladon RFID Lompakko musta Loreto Ladon RFID Lompakko musta Loreto Ladon RFID Lompakko musta Loreto Ladon RFID Lompakko pehmeä naudannahka musta (1)
      JOOP! Loreto Ladon RFID Lompakko musta
      • 04053533733316
      1
      most_sold
      89.95 EUR
    • JOOP! Cortina Melete Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169667208.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174475609.jpg
      JOOP! JOOP! Cortina Melete Lompakko musta Cortina Melete Lompakko musta Cortina Melete Lompakko musta Cortina Melete Lompakko nahkajäljitelmä musta (1)
      JOOP! Cortina Melete Lompakko musta
      • 04053533885336
      1
      deal
      99.95 EUR
    • JOOP! Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169425610.jpg
      JOOP! JOOP! Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo musta Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo musta Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo musta Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo nahkajäljitelmä musta (1)
      JOOP! Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo musta
      • 04053533885053
      1
      deal
      79.95 EUR
    • JOOP! Raffinato Melete RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179066784.jpg
      JOOP! JOOP! Raffinato Melete RFID Lompakko musta Raffinato Melete RFID Lompakko musta Raffinato Melete RFID Lompakko musta Raffinato Melete RFID Lompakko nahka musta (1)
      JOOP! Raffinato Melete RFID Lompakko musta
      • 04053533896523
      1
      deal
      129.95 EUR
    • JOOP! Jeans Giro Leyli Iltalaukku beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180695103.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179866210.jpg
      JOOP! JOOP! Jeans Giro Leyli Iltalaukku beige Jeans Giro Leyli Iltalaukku beige Jeans Giro Leyli Iltalaukku beige Jeans Giro Leyli Iltalaukku nahkajäljitelmä beige (1)
      JOOP! Jeans Giro Leyli Iltalaukku beige
      • 04053533891559
      1
      deal
      89.95 EUR
    • JOOP! Cortina Melete Lompakko tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152393169.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161077005.jpg
      JOOP! JOOP! Cortina Melete Lompakko tummansininen Cortina Melete Lompakko tummansininen Cortina Melete Lompakko tummansininen Cortina Melete Lompakko nahkajäljitelmä tummansininen (1)
      JOOP! Cortina Melete Lompakko tummansininen
      • 04053533799473
      1
      deal
      99.95 EUR
    • JOOP! Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo norsunluu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171229691.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179089654.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182463785.jpg
      JOOP! JOOP! Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo norsunluu Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo norsunluu Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo norsunluu Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo nahkajäljitelmä norsunluu (1)
      JOOP! Cortina Gini RFID Maksukorttikotelo norsunluu
      • 04053533883820
      • JOO0835001000001
      1
      71.95 EUR
    • JOOP! Cardona Midas lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107115282.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167162437.jpg
      JOOP! JOOP! Cardona Midas lompakko musta Cardona Midas lompakko musta Cardona Midas lompakko musta Cardona Midas lompakko nahka musta (1)
      JOOP! Cardona Midas lompakko musta
      • 04053533568963
      1
      deal
      99.95 EUR
    • JOOP! Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko cognac
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181757871.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182463848.jpg
      JOOP! JOOP! Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko cognac Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko cognac Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko cognac Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko nahka cognac (1)
      JOOP! Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko cognac
      • 04053533895328
      1
      90.00 EUR
    • JOOP! Cortina Nisa RFID Lompakko tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150480911.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182463844.jpg
      JOOP! JOOP! Cortina Nisa RFID Lompakko tummansininen Cortina Nisa RFID Lompakko tummansininen Cortina Nisa RFID Lompakko tummansininen Cortina Nisa RFID Lompakko nahkajäljitelmä tummansininen (1)
      JOOP! Cortina Nisa RFID Lompakko tummansininen
      • 04053533799503
      1
      deal
      79.95 EUR
    • JOOP! Raffinato Melete RFID Lompakko kirkkaansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182463877.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178983908.jpg
      JOOP! JOOP! Raffinato Melete RFID Lompakko kirkkaansininen Raffinato Melete RFID Lompakko kirkkaansininen Raffinato Melete RFID Lompakko kirkkaansininen Raffinato Melete RFID Lompakko nahka kirkkaansininen (1)
      JOOP! Raffinato Melete RFID Lompakko kirkkaansininen
      • 04053533896530
      1
      129.95 EUR
    • JOOP! Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179360826.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182463860.jpg
      JOOP! JOOP! Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko harmaa Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko harmaa Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko harmaa Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko nahka harmaa (1)
      JOOP! Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko harmaa
      • 04053533895519
      1
      99.95 EUR
    • JOOP! Jeans Ruvida Melete Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179579577.jpg
      JOOP! JOOP! Jeans Ruvida Melete Lompakko musta Jeans Ruvida Melete Lompakko musta Jeans Ruvida Melete Lompakko musta Jeans Ruvida Melete Lompakko nahkajäljitelmä musta (1)
      JOOP! Jeans Ruvida Melete Lompakko musta
      • 04053533893485
      1
      deal
      79.95 EUR
    • JOOP! Unico Metallo Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179445945.jpg
      JOOP! JOOP! Unico Metallo Lompakko musta Unico Metallo Lompakko musta Unico Metallo Lompakko musta Unico Metallo Lompakko nahka musta (1)
      JOOP! Unico Metallo Lompakko musta
      • 04053533844777
      1
      deal
      129.95 EUR
    • JOOP! Cardona Minos lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114938007.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181993632.jpg
      JOOP! JOOP! Cardona Minos lompakko musta Cardona Minos lompakko musta Cardona Minos lompakko musta Cardona Minos lompakko nahka musta (1)
      JOOP! Cardona Minos lompakko musta
      • 04053533568956
      1
      deal
      99.95 EUR
    • JOOP! Raffinato Amanda RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179605876.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182463912.jpg
      JOOP! JOOP! Raffinato Amanda RFID Lompakko musta Raffinato Amanda RFID Lompakko musta Raffinato Amanda RFID Lompakko musta Raffinato Amanda RFID Lompakko nahka musta (1)
      JOOP! Raffinato Amanda RFID Lompakko musta
      • 04053533896554
      1
      deal
      129.95 EUR
    • JOOP! Chiara 1.0 Yura RFID Lompakko harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179411253.jpg
      JOOP! JOOP! Chiara 1.0 Yura RFID Lompakko harmaa Chiara 1.0 Yura RFID Lompakko harmaa Chiara 1.0 Yura RFID Lompakko harmaa Chiara 1.0 Yura RFID Lompakko nahka harmaa (1)
      JOOP! Chiara 1.0 Yura RFID Lompakko harmaa
      • 04053533895502
      1
      deal
      99.95 EUR
    • JOOP! Pero ladon lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114936953.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167162033.jpg
      JOOP! JOOP! Pero ladon lompakko musta Pero ladon lompakko musta Pero ladon lompakko musta Pero ladon lompakko nahka musta (1)
      JOOP! Pero ladon lompakko musta
      • 04053533570751
      • 4140003770-900
      1
      89.95 EUR
    • JOOP! Chiara 1.0 Yura RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171230052.jpg
      JOOP! JOOP! Chiara 1.0 Yura RFID Lompakko musta Chiara 1.0 Yura RFID Lompakko musta Chiara 1.0 Yura RFID Lompakko musta Chiara 1.0 Yura RFID Lompakko nahka musta (1)
      JOOP! Chiara 1.0 Yura RFID Lompakko musta
      • 04053533895298
      1
      90.00 EUR
    • JOOP! Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179054792.jpg
      JOOP! JOOP! Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko musta Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko musta Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko musta Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko nahka musta (1)
      JOOP! Chiara 1.0 Amanda RFID Lompakko musta
      • 04053533895311
      1
      90.00 EUR
    • JOOP! Raffinato Europa RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179085842.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182463795.jpg
      JOOP! JOOP! Raffinato Europa RFID Lompakko musta Raffinato Europa RFID Lompakko musta Raffinato Europa RFID Lompakko musta Raffinato Europa RFID Lompakko nahka musta (1)
      JOOP! Raffinato Europa RFID Lompakko musta
      • 04053533896547
      1
      129.95 EUR
    2 3
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Secrid (secrid)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • GUESS (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Billabong (billabong)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Luminox (luminox)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Smythson (smythson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9.5 cm (leveys_3)
      • ≥ 9.5 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi