x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Liebeskind Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Liebeskind Kukkaro 'Annie Slam'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174863682.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174848783.jpg
      Liebeskind Liebeskind Kukkaro 'Annie Slam' Kukkaro 'Annie Slam' Kukkaro 'Annie Slam' Materiaali: Sileä nahka; Design: Korttitaskut, Vetoketju sisäpuolella, Nepparikiinnitys, Setelitasku, Vetoketju ulkopuolella, Käsitellyt reunat; Ekstrat: Merkkilappupainatus, Käärmeennahka-look, Martionahka (1)
      Liebeskind Kukkaro 'Annie Slam'
      • 04064657060127
      2
      deal
      89.90 EUR
    • Liebeskind Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180631894.jpg
      Liebeskind Liebeskind Kukkaro Kukkaro Kukkaro Materiaali: Sileä nahka; Design: Korttitaskut, Vetoketju, Nepparikiinnitys, Setelitasku, Ikkunatasku; Ekstrat: Merkkilappupainatus, Samansävyiset saumat (1)
      Liebeskind Kukkaro
      • 04064657101462
      2
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind BOS Croco GigiC21 RFID Lompakko oranssi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173673512.jpg
      Liebeskind Liebeskind BOS Croco GigiC21 RFID Lompakko oranssi BOS Croco GigiC21 RFID Lompakko oranssi BOS Croco GigiC21 RFID Lompakko oranssi BOS Croco GigiC21 RFID Lompakko rakeinen naudannahka oranssi (1)
      Liebeskind BOS Croco GigiC21 RFID Lompakko oranssi
      • 04064657060332
      2
      deal
      89.90 EUR
    • Liebeskind BOS Croco Pablita RFID Lompakko fuksia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180585901.jpg
      Liebeskind Liebeskind BOS Croco Pablita RFID Lompakko fuksia BOS Croco Pablita RFID Lompakko fuksia BOS Croco Pablita RFID Lompakko fuksia BOS Croco Pablita RFID Lompakko nahka fuksia (1)
      Liebeskind BOS Croco Pablita RFID Lompakko fuksia
      • 04064657098953
      2
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind Turlington Alexis RFID Lompakko oliivinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180817555.jpg
      Liebeskind Liebeskind Turlington Alexis RFID Lompakko oliivinvihreä Turlington Alexis RFID Lompakko oliivinvihreä Turlington Alexis RFID Lompakko oliivinvihreä Materiaali: Sileä nahka (1)
      Liebeskind Turlington Alexis RFID Lompakko oliivinvihreä
      • 04064657104197
      2
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind Suede Bea RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184007493.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181723386.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181380163.jpg
      Liebeskind Liebeskind Suede Bea RFID Lompakko musta Suede Bea RFID Lompakko musta Suede Bea RFID Lompakko musta Materiaali: Sileä nahka; Design: Nepparikiinnitys, Setelitasku, Kolikkotasku, Korttitaskut; Ekstrat: Merkkilappupainatus, Käärmeennahka-look (1)
      Liebeskind Suede Bea RFID Lompakko musta
      • 04064657104876
      2
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind Suede Bea RFID Lompakko oliivinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181730641.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181380176.jpg
      Liebeskind Liebeskind Suede Bea RFID Lompakko oliivinvihreä Suede Bea RFID Lompakko oliivinvihreä Suede Bea RFID Lompakko oliivinvihreä Suede Bea RFID Lompakko harjattu naudannahka oliivinvihreä (1)
      Liebeskind Suede Bea RFID Lompakko oliivinvihreä
      • 04064657104883
      2
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind Basic BABeaS2 RFID Lompakko karamelli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154976447.jpg
      Liebeskind Liebeskind Basic BABeaS2 RFID Lompakko karamelli Basic BABeaS2 RFID Lompakko karamelli Basic BABeaS2 RFID Lompakko karamelli Basic BABeaS2 RFID Lompakko rakeinen naudannahka karamelli (1)
      Liebeskind Basic BABeaS2 RFID Lompakko karamelli
      • 04058629133698
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind Basic Metallic Sally RFID Lompakko metallin hopea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180624217.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181179163.jpg
      Liebeskind Liebeskind Basic Metallic Sally RFID Lompakko metallin hopea Basic Metallic Sally RFID Lompakko metallin hopea Basic Metallic Sally RFID Lompakko metallin hopea Basic Metallic Sally RFID Lompakko sileä naudannahka metallin hopea (1)
      Liebeskind Basic Metallic Sally RFID Lompakko metallin hopea
      • 04064657102803
      1
      79.90 EUR
    • Liebeskind Basic BAAlexF1 RFID Lompakko smaragdinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173664410.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173653622.jpg
      Liebeskind Liebeskind Basic BAAlexF1 RFID Lompakko smaragdinvihreä Basic BAAlexF1 RFID Lompakko smaragdinvihreä Basic BAAlexF1 RFID Lompakko smaragdinvihreä Basic BAAlexF1 RFID Lompakko rakeinen naudannahka smaragdinvihreä (1)
      Liebeskind Basic BAAlexF1 RFID Lompakko smaragdinvihreä
      • 04064657059954
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Liebeskind BOS Croco GigiC21 RFID Lompakko ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173664374.jpg
      Liebeskind Liebeskind BOS Croco GigiC21 RFID Lompakko ruskea BOS Croco GigiC21 RFID Lompakko ruskea BOS Croco GigiC21 RFID Lompakko ruskea BOS Croco GigiC21 RFID Lompakko rakeinen naudannahka ruskea (1)
      Liebeskind BOS Croco GigiC21 RFID Lompakko ruskea
      • 04064657060325
      1
      84.00 EUR
    • Liebeskind Snake Sally RFID Lompakko tan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180074500.jpg
      Liebeskind Liebeskind Snake Sally RFID Lompakko tan Snake Sally RFID Lompakko tan Snake Sally RFID Lompakko tan Snake Sally RFID Lompakko nahka tan (1)
      Liebeskind Snake Sally RFID Lompakko tan
      • 04064657102476
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Liebeskind BOS Croco Conny RFID Lompakko oliivinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180810914.jpg
      Liebeskind Liebeskind BOS Croco Conny RFID Lompakko oliivinvihreä BOS Croco Conny RFID Lompakko oliivinvihreä BOS Croco Conny RFID Lompakko oliivinvihreä BOS Croco Conny RFID Lompakko nahka oliivinvihreä (1)
      Liebeskind BOS Croco Conny RFID Lompakko oliivinvihreä
      • 04064657098977
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind Kukkaro 'Slam'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174845462.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174848416.jpg
      Liebeskind Liebeskind Kukkaro 'Slam' Kukkaro 'Slam' Kukkaro 'Slam' Materiaali: Sileä nahka; Design: Vetoketju sisäpuolella, Nepparikiinnitys, Setelitasku, Vetoketju ulkopuolella, Käsitellyt reunat, Korttitaskut; Ekstrat: Käärmeennahka-look, Painettu rakenne, Liukumattomat pohjat, Merkkilappupainatus (1)
      Liebeskind Kukkaro 'Slam'
      • 04064657060141
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Liebeskind Brooke Layla RFID Lompakko tan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180818498.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180398050.jpg
      Liebeskind Liebeskind Brooke Layla RFID Lompakko tan Brooke Layla RFID Lompakko tan Brooke Layla RFID Lompakko tan Brooke Layla RFID Lompakko lampaannahka tan (1)
      Liebeskind Brooke Layla RFID Lompakko tan
      • 04064657099165
      1
      deal
      79.90 EUR
    • Liebeskind BOS Gigi20 RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165455036.jpg
      Liebeskind Liebeskind BOS Gigi20 RFID Lompakko musta BOS Gigi20 RFID Lompakko musta BOS Gigi20 RFID Lompakko musta BOS Gigi20 RFID Lompakko rakeinen naudannahka musta (1)
      Liebeskind BOS Gigi20 RFID Lompakko musta
      • 04064657324755
      • 04058629127123
      1
      79.90 EUR
    • Liebeskind BOS Croco PablitaC21 RFID Lompakko oranssi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173670132.jpg
      Liebeskind Liebeskind BOS Croco PablitaC21 RFID Lompakko oranssi BOS Croco PablitaC21 RFID Lompakko oranssi BOS Croco PablitaC21 RFID Lompakko oranssi BOS Croco PablitaC21 RFID Lompakko nahka oranssi (1)
      Liebeskind BOS Croco PablitaC21 RFID Lompakko oranssi
      • 04064657060424
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind Brooke Layla RFID Lompakko oliivinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181020262.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180398052.jpg
      Liebeskind Liebeskind Brooke Layla RFID Lompakko oliivinvihreä Brooke Layla RFID Lompakko oliivinvihreä Brooke Layla RFID Lompakko oliivinvihreä Brooke Layla RFID Lompakko lampaannahka oliivinvihreä (1)
      Liebeskind Brooke Layla RFID Lompakko oliivinvihreä
      • 04064657099158
      1
      74.00 EUR
    • Liebeskind BOS Metallic GigiC21 RFID Lompakko kulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173670409.jpg
      Liebeskind Liebeskind BOS Metallic GigiC21 RFID Lompakko kulta BOS Metallic GigiC21 RFID Lompakko kulta BOS Metallic GigiC21 RFID Lompakko kulta BOS Metallic GigiC21 RFID Lompakko hienojakoinen naudannahka kulta (1)
      Liebeskind BOS Metallic GigiC21 RFID Lompakko kulta
      • 04064657060448
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Liebeskind BOS Croco Pablita RFID Lompakko oliivinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180808556.jpg
      Liebeskind Liebeskind BOS Croco Pablita RFID Lompakko oliivinvihreä BOS Croco Pablita RFID Lompakko oliivinvihreä BOS Croco Pablita RFID Lompakko oliivinvihreä BOS Croco Pablita RFID Lompakko nahka oliivinvihreä (1)
      Liebeskind BOS Croco Pablita RFID Lompakko oliivinvihreä
      • 04064657098946
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind BOS Croco Gigi RFID Lompakko fuksia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180624053.jpg
      Liebeskind Liebeskind BOS Croco Gigi RFID Lompakko fuksia BOS Croco Gigi RFID Lompakko fuksia BOS Croco Gigi RFID Lompakko fuksia BOS Croco Gigi RFID Lompakko nahka fuksia (1)
      Liebeskind BOS Croco Gigi RFID Lompakko fuksia
      • 04064657098823
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Liebeskind BOS Croco PablitaC21 RFID Lompakko tummanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173674780.jpg
      Liebeskind Liebeskind BOS Croco PablitaC21 RFID Lompakko tummanharmaa BOS Croco PablitaC21 RFID Lompakko tummanharmaa BOS Croco PablitaC21 RFID Lompakko tummanharmaa BOS Croco PablitaC21 RFID Lompakko nahka tummanharmaa (1)
      Liebeskind BOS Croco PablitaC21 RFID Lompakko tummanharmaa
      • 04064657060431
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind BOS Croco Pablita20 RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164459538.jpg
      Liebeskind Liebeskind BOS Croco Pablita20 RFID Lompakko musta BOS Croco Pablita20 RFID Lompakko musta BOS Croco Pablita20 RFID Lompakko musta BOS Croco Pablita20 RFID Lompakko nahka musta (1)
      Liebeskind BOS Croco Pablita20 RFID Lompakko musta
      • 04064657290647
      • 04058629148128
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind BOS Croco Conny RFID Lompakko sinapinkeltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180805819.jpg
      Liebeskind Liebeskind BOS Croco Conny RFID Lompakko sinapinkeltainen BOS Croco Conny RFID Lompakko sinapinkeltainen BOS Croco Conny RFID Lompakko sinapinkeltainen BOS Croco Conny RFID Lompakko nahka sinapinkeltainen (1)
      Liebeskind BOS Croco Conny RFID Lompakko sinapinkeltainen
      • 04064657098991
      1
      deal
      69.90 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Secrid (secrid)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • GUESS (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Billabong (billabong)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Luminox (luminox)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Smythson (smythson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9.5 cm (leveys_3)
      • ≥ 9.5 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi