x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Liebeskind berlin Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 23
    • Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176059997.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi' Kukkaro 'Gigi' Kukkaro 'Gigi' Materiaali: Sileä nahka; Design: Ympärikulkeva vetoketju, Korttitaskut, Ikkunatasku, Setelitasku, Kolikkotasku, Vetoketju sisäpuolella; Ekstrat: Merkkilappupainatus, Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi'
      • 04064657061506
      2
      deal
      89.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180814240.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi' Kukkaro 'Gigi' Kukkaro 'Gigi' Materiaali: Sileä nahka; Design: Ympärikulkeva vetoketju, Setelitasku, Korttitaskut, Ikkunatasku, Vetoketju sisäpuolella, Kolikkotasku; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Merkkilappupainatus, Painettu rakenne, Pehmeä kangas (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi'
      • 04064657098816
      2
      deal
      89.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175945780.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629155935
      • LBK0868003000001
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro 'Talia'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183630369.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro 'Talia' Kukkaro 'Talia' Kukkaro 'Talia' Materiaali: Sileä nahka; Design: Korttitaskut, Nepparikiinnitys, Vetoketju ulkopuolella, Setelitasku; Ekstrat: Käärmeennahka-look, Merkkilappupainatus, Painettu rakenne (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro 'Talia'
      • 04064657104845
      1
      79.90 EUR
    • Liebeskind berlin Basic BASallyF1 RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173670140.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Basic BASallyF1 RFID Lompakko musta Basic BASallyF1 RFID Lompakko musta Basic BASallyF1 RFID Lompakko musta Basic BASallyF1 RFID Lompakko hienojakoinen naudannahka musta (1)
      Liebeskind berlin Basic BASallyF1 RFID Lompakko musta
      • 04064657059671
      1
      deal
      79.90 EUR
    • Liebeskind berlin Pikkulaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174534020.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Pikkulaukku Pikkulaukku Pikkulaukku Materiaali: Sileä nahka; Design: Vetoketju ulkopuolella, Magneettilukitus; Kuvio: Eläinprintti; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Käärmeennahka-look; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody (1)
      Liebeskind berlin Pikkulaukku
      • 04058629157076
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind berlin Helen HEIlka RFID Matkapuhelin laukku vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175837605.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167164437.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Helen HEIlka RFID Matkapuhelin laukku vihreä Helen HEIlka RFID Matkapuhelin laukku vihreä Helen HEIlka RFID Matkapuhelin laukku vihreä Helen HEIlka RFID Matkapuhelin laukku rakeinen naudannahka vihreä (1)
      Liebeskind berlin Helen HEIlka RFID Matkapuhelin laukku vihreä
      • 04058629154907
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179382808.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Yksivärinen (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629153696
      • LBK0928001000001
      1
      deal
      28.90 EUR
    • Liebeskind berlin BOS Croco Gigi20 RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172728679.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin BOS Croco Gigi20 RFID Lompakko musta BOS Croco Gigi20 RFID Lompakko musta BOS Croco Gigi20 RFID Lompakko musta BOS Croco Gigi20 RFID Lompakko nahka musta (1)
      Liebeskind berlin BOS Croco Gigi20 RFID Lompakko musta
      • 04064657290708
      • 04058629148098
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Liebeskind berlin Annie Croco ANSlam RFID Lompakko harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174686213.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174684801.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Annie Croco ANSlam RFID Lompakko harmaa Annie Croco ANSlam RFID Lompakko harmaa Annie Croco ANSlam RFID Lompakko harmaa Annie Croco ANSlam RFID Lompakko nahka harmaa (1)
      Liebeskind berlin Annie Croco ANSlam RFID Lompakko harmaa
      • 04064657060158
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169566008.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629155904
      • LBK0871001000001
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro 'Smilla'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175639311.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173178746.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174560728.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro 'Smilla' Kukkaro 'Smilla' Kukkaro 'Smilla' Materiaali: Sileä nahka; Design: Kolikkotasku, Korttitaskut, Nepparikiinnitys; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Merkkilappupainatus, Martionahka (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro 'Smilla'
      • 04064657059626
      1
      deal
      49.90 EUR
    • Liebeskind berlin Hannah HAGigi RFID Lompakko oliivinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181769286.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Hannah HAGigi RFID Lompakko oliivinvihreä Hannah HAGigi RFID Lompakko oliivinvihreä Hannah HAGigi RFID Lompakko oliivinvihreä Hannah HAGigi RFID Lompakko lampaannahka oliivinvihreä (1)
      Liebeskind berlin Hannah HAGigi RFID Lompakko oliivinvihreä
      • 04064657061513
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Liebeskind berlin BOS Croco ConnyC20 RFID Lompakko ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167889442.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin BOS Croco ConnyC20 RFID Lompakko ruskea BOS Croco ConnyC20 RFID Lompakko ruskea BOS Croco ConnyC20 RFID Lompakko ruskea BOS Croco ConnyC20 RFID Lompakko nahka ruskea (1)
      Liebeskind berlin BOS Croco ConnyC20 RFID Lompakko ruskea
      • 04058629154648
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182251179.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629155959
      • LBK0868001000001
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176182989.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi' Kukkaro 'Gigi' Kukkaro 'Gigi' Hannah HAGigi RFID Lompakko lampaannahka musta (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi'
      • 04064657061483
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Liebeskind berlin Meryl Metallic METalia RFID Lompakko metallin hopea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174884702.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167162559.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Meryl Metallic METalia RFID Lompakko metallin hopea Meryl Metallic METalia RFID Lompakko metallin hopea Meryl Metallic METalia RFID Lompakko metallin hopea Meryl Metallic METalia RFID Lompakko nahka metallin hopea (1)
      Liebeskind berlin Meryl Metallic METalia RFID Lompakko metallin hopea
      • 04058629155652
      1
      deal
      79.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kotelo 'Ara'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166566137.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166578543.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kotelo 'Ara' Kotelo 'Ara' Kotelo 'Ara' Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Yksivärinen (1)
      Liebeskind berlin Kotelo 'Ara'
      • 04058629152774
      • LBK0850001000001
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174686094.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629155911
      • LBK0864002000001
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167823086.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167459639.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629155409
      • LBK0893001000001
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174902655.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169566083.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629155942
      • LBK0868002000001
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175873732.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167424889.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629155928
      • LBK0864001000001
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Liebeskind berlin Snake Alexis RFID Lompakko tan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180074044.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Snake Alexis RFID Lompakko tan Snake Alexis RFID Lompakko tan Snake Alexis RFID Lompakko tan Snake Alexis RFID Lompakko nahka tan (1)
      Liebeskind berlin Snake Alexis RFID Lompakko tan
      • 04064657102506
      1
      deal
      79.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Secrid (secrid)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • GUESS (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Billabong (billabong)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Luminox (luminox)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Smythson (smythson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9.5 cm (leveys_3)
      • ≥ 9.5 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi