x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Liebeskind berlin Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 20
    • Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166208900.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi' Kukkaro 'Gigi' Kukkaro 'Gigi' Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Design: Vetoketju sisäpuolella, Kolikkotasku, Useita lokeroita, Ympärikulkeva vetoketju, Korttitaskut, Setelitasku; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Kuvioitu pinta, Ton-in-Ton-saumat, Merkkilappupainatus, Naudannahka (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi'
      • 04058629153351
      • LBK0722003000001
      2
      74.00 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166139091.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi' Kukkaro 'Gigi' Kukkaro 'Gigi' BOS Gigi20 RFID Lompakko rakeinen naudannahka cognac (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro 'Gigi'
      • 04058629152798
      • LBK0722005000001
      2
      deal
      79.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166139189.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166360928.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro Kukkaro Kukkaro Materiaali: Sileä nahka; Materiaali: Nahka; Design: Ympärikulkeva vetoketju, Ikkunatasku, Kolikkotasku, Korttitaskut; Ekstrat: Merkkilappupainatus (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro
      • 04058629148418
      • LBK0802001000001
      2
      81.85 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167582417.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629155447
      • LBK0894002000001
      1
      34.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165469675.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro Kukkaro Kukkaro Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Yksivärinen (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro
      • 04058629145868
      • LBK0807002000001
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro 'Alexis'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166140978.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro 'Alexis' Kukkaro 'Alexis' Kukkaro 'Alexis' Materiaali: Sileä nahka; Design: Vetoketju, Korttitaskut; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Sileä kangas, Ton-in-Ton-saumat (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro 'Alexis'
      • 04058629148388
      • LBK0801001000001
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro 'Eliza'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165469674.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro 'Eliza' Kukkaro 'Eliza' Kukkaro 'Eliza' Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Yksivärinen (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro 'Eliza'
      • 04058629145851
      • LBK0807003000001
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167468977.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Yksivärinen (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629153696
      • LBK0928001000001
      1
      28.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167465788.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kuvio: Yksivärinen (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629153740
      • LBK0929001000001
      1
      28.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167459589.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629155416
      • LBK0893002000001
      1
      34.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165914106.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167728087.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro Kukkaro Kukkaro Basic BASlamW1 Lompakko rakeinen naudannahka meripihka (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro
      • 04058629144076
      • LBK0796002000001
      1
      74.00 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro 'Conny'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155438650.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro 'Conny' Kukkaro 'Conny' Kukkaro 'Conny' Design: Setelitasku, Ympärikulkeva vetoketju, Korttitaskut, Kolikkotasku; Materiaali: Sileä nahka; Ekstrat: Painettu rakenne, Naudannahka, Ton-in-Ton-saumat, Merkkilappupainatus (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro 'Conny'
      • 04058629127109
      • LBK0721001000001
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro 'Alexis'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166140031.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167731627.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro 'Alexis' Kukkaro 'Alexis' Kukkaro 'Alexis' Materiaali: Sileä nahka; Design: Vetoketju, Useita lokeroita; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Sileä kangas, Ton-in-Ton-saumat (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro 'Alexis'
      • 04058629148401
      • LBK0801002000001
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro 'Vivian'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167176999.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro 'Vivian' Kukkaro 'Vivian' Kukkaro 'Vivian' Materiaali: Sileä nahka; Design: Ympärikulkeva vetoketju, Vetoketju ulkopuolella, Ikkunatasku, Setelitasku, Korttitaskut, Kolikkotasku; Ekstrat: Merkkilappupainatus, Ton-in-Ton-saumat, Kantolenkki, Martionahka (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro 'Vivian'
      • 04058629154013
      • LBK0926001000001
      1
      115.00 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167470813.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629155430
      • LBK0894001000001
      1
      34.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165469677.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165749230.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro Kukkaro Kukkaro Materiaali: Sileä nahka; Design: Ympärikulkeva vetoketju, Korttitaskut, Kolikkotasku; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Merkkilappupainatus, Pehmeä tuntuma (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro
      • 04058629145882
      • LBK0807001000001
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167475964.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629155157
      • LBK0918001000001
      1
      34.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167459639.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä Avaimenperä Avaimenperä Materiaali: Nahka; Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä
      • 04058629155409
      • LBK0893001000001
      1
      34.90 EUR
    • Liebeskind berlin Avaimenperä '120'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163884424.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Avaimenperä '120' Avaimenperä '120' Avaimenperä '120' Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka (1)
      Liebeskind berlin Avaimenperä '120'
      • 04058629148036
      • LBK0845001000001
      1
      deal
      24.90 EUR
    • Liebeskind berlin Kukkaro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165907007.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165751823.jpg
      Liebeskind berlin Liebeskind berlin Kukkaro Kukkaro Kukkaro Materiaali: Sileä nahka; Design: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Pehmeä tuntuma, Sileä kangas, Merkkilappupainatus (1)
      Liebeskind berlin Kukkaro
      • 04058629145776
      • LBK0805003000001
      1
      deal
      39.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Secrid (secrid)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Desigual (desigual)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Batman (batman)
      • Billabong (billabong)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Design Go (design_go)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dune London (dune_london)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • GUESS (guess)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hartmann (hartmann)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Numskull (numskull)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Sony (sony)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • USWE (uswe)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 10 cm (leveys_3)
      • ≥ 10 cm (leveys_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi