x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Osprey Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Osprey Stealth Waist Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167018029.jpg
      Osprey Osprey Stealth Waist Wallet Stealth Waist Wallet Stealth Waist Wallet Osprey Stealth Waist - Wallet - Musta (5-705-1) (1)
      Osprey Stealth Waist Wallet
      • 05051552279234
      • 00845136017092
      2
      deal
      29.80 EUR
    • Osprey Stealth Waist Wallet, beige 2021 Arvotavaroiden varastointi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154816845.jpg
      Osprey Osprey Stealth Waist Wallet, beige 2021 Arvotavaroiden varastointi Stealth Waist Wallet, beige 2021 Arvotavaroiden varastointi Stealth Waist Wallet, beige 2021 Arvotavaroiden varastointi Osprey Stealth Waist Wallet on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Osprey Stealth Waist Wallet, beige 2021 Arvotavaroiden varastointi
      • 00845136017115
      • 05051552290390
      2
      deal
      29.80 EUR
    • Osprey Document Zip Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149304171.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116469.jpg
      Osprey Osprey Document Zip Wallet Document Zip Wallet Document Zip Wallet Osprey Document Zip Wallet on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Osprey Document Zip Wallet
      • 00845136015951
      2
      deal
      49.80 EUR
    • Osprey Quicklock Rfid Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149304128.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129569145.jpg
      Osprey Osprey Quicklock Rfid Wallet Quicklock Rfid Wallet Quicklock Rfid Wallet Osprey Quicklock Rfid Wallet on arvotavaroiden säilytystuote vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Osprey Quicklock Rfid Wallet
      • 00845136062047
      1
      deal
      34.80 EUR
    • Osprey Document Zip Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173793236.jpg
      Osprey Osprey Document Zip Wallet Document Zip Wallet Document Zip Wallet Käytännöllinen matkailuun suunniteltu lompakko, jossa matkaliput, passi ja luottokortit kulkevat turvallisesti. Lompakko sulkeutuu vetoketjulla ja siinä on tukeva kantolenkki, jonka avulla lompakko pysyy varmasti mukana. Passille on oma lokeronsa lompakon sisällä ja matkalipun saa sujautettua ulkopinnassa olevaan hihataskuun, josta lipun saa tarvittaessa nopeasti esille. Lompakon sisällä on piilotasku seteleille. RFID-suoja estää korttien etälukemisen. (1)
      Osprey Document Zip Wallet
      1
      47.00 EUR
    • Osprey Quicklock Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173794538.jpg
      Osprey Osprey Quicklock Wallet Quicklock Wallet Quicklock Wallet Hyvin huomaamaton QuickLock sulkemismekanismi tekee tästä lompakosta turvallisen sekä käytännöllisen. Nailoninen kolikko-osio sekä paikat korteille. (1)
      Osprey Quicklock Wallet
      1
      23.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Secrid (secrid)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • GUESS (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Billabong (billabong)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Luminox (luminox)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Smythson (smythson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9.5 cm (leveys_3)
      • ≥ 9.5 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi