x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pacsafe Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 18
    • Pacsafe RFIDsafe V150 Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147004319.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105830488.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129681684.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe V150 Musta RFIDsafe V150 Musta RFIDsafe V150 Musta Pacsafe RFIDsafe V150 Organizer on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (2)
      Pacsafe RFIDsafe V150 Musta
      • 00688334029821
      • 10561-100
      • 301881
      3
      good_buy
      deal
      52.80 EUR
    • Pacsafe RFIDsafe V125 Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146989220.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe V125 Musta RFIDsafe V125 Musta RFIDsafe V125 Musta Tyyppi: lompakko; Käyttötarkoitus: turvallisuus; Materiaali: 100% nylon; Varkaussuojaus: RFIP-suoja; Koko (P x L x K): 2 x 10 x 13; Paino: 90 g; Lisätietoja: 210 Full Dull Mild Oxford Nylon, PU1000mm; 600D High Density Oxford Polyester, PU1000mm, 6 card slots including mesh slot, Bracelet with loop, which closes around the wrist when it is dropped, Velcro closure, Ulkopuolella vetoketjullinen kolikkotasku, joint loop: 23 - 35 cm (1)
      Pacsafe RFIDsafe V125 Musta
      • 00688334029791
      • 10558-100
      • 301878
      3
      deal
      42.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe X75 Vaaleanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148415126.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95458216.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164325245.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132016052.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe X75 Vaaleanharmaa Coversafe X75 Vaaleanharmaa Coversafe X75 Vaaleanharmaa Tyyppi: lompakko; Käyttötarkoitus: turvallisuus; Materiaali: 100 % polyesteri; Varkaussuojaus: RFIP-suoja, arvotavarasäilytys; Koko (P x L x K): 13,5 x 17,5; Paino: 80 g; Lisätietoja: Outer material: 75D Polyester Sqaure Dobby, PU1000mm, Vuori: 200D polyesteri, PU1000 mm, Erityisen kevyt, Breathable soft-touch material on the back, Zipped main compartment for passport & 1 open compartment, Velcro cover flap, Belt length: 29 - 62 cm (1)
      Pacsafe Coversafe X75 Vaaleanharmaa
      • 00688334021566
      • PSF-10148-103
      3
      deal
      32.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe V75
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151973530.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116588.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131400266.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe V75 Coversafe V75 Coversafe V75 Pacsafe Coversafe V75 on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Coversafe V75
      • 00688334021467
      • 10139-100
      2
      deal
      27.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe X100 Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129553574.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137796683.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe X100 Musta Coversafe X100 Musta Coversafe X100 Musta RFID-suojattu rahavyö. (1)
      Pacsafe Coversafe X100 Musta
      • 00688334021580
      • PSF-10153-100
      2
      deal
      34.85 EUR
    • Pacsafe Coversafe S75 Secret Neck Pouch
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149099175.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100410347.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe S75 Secret Neck Pouch Coversafe S75 Secret Neck Pouch Coversafe S75 Secret Neck Pouch Pacsafe Coversafe S75 Secret Neck Pouch on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Coversafe S75 Secret Neck Pouch
      • 00688334021252
      1
      deal
      23.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe S80 Salainen Vartalolaukku, orchid pink 2020 Arvotavaroiden varastointi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151501454.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100491166.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe S80 Salainen Vartalolaukku, orchid pink 2020 Arvotavaroiden varastointi Coversafe S80 Salainen Vartalolaukku, orchid pink 2020 Arvotavaroiden varastointi Coversafe S80 Salainen Vartalolaukku, orchid pink 2020 Arvotavaroiden varastointi Pacsafe Coversafe S80 Body Pouch on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Coversafe S80 Salainen Vartalolaukku, orchid pink 2020 Arvotavaroiden varastointi
      • 00688334021276
      1
      deal
      23.80 EUR
    • Pacsafe Rfidsafe Bifold Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158007016.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151042161.jpg
      Pacsafe Pacsafe Rfidsafe Bifold Wallet Rfidsafe Bifold Wallet Rfidsafe Bifold Wallet Pacsafe Rfidsafe Bifold Wallet on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Rfidsafe Bifold Wallet
      • 00688334057343
      • 11000-646
      1
      deal
      31.80 EUR
    • Pacsafe RFIDsafe Z100 Charcoal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100932459.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe Z100 Charcoal RFIDsafe Z100 Charcoal RFIDsafe Z100 Charcoal Ketjulla varustettu, etäluvulta suojaava lompakko. (1)
      Pacsafe RFIDsafe Z100 Charcoal
      • 00688334015879
      1
      44.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe S25
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116566.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116571.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116568.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116572.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe S25 Coversafe S25 Coversafe S25 Pacsafe Coversafe S25 on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Coversafe S25
      • 00688334021207
      1
      deal
      19.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe S80 Dark grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150622731.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe S80 Dark grey Coversafe S80 Dark grey Coversafe S80 Dark grey Huomaamaton olalla kannettava rahavyö/olkalaukku naisille. (1)
      Pacsafe Coversafe S80 Dark grey
      • 00688334057176
      1
      27.80 EUR
    • Pacsafe RFIDsafe V50 Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100487317.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105305569.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128425274.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe V50 Musta RFIDsafe V50 Musta RFIDsafe V50 Musta RFID-suojattu lompakko. (1)
      Pacsafe RFIDsafe V50 Musta
      • 00688334029739
      • 301872
      1
      33.90 EUR
    • Pacsafe RFIDsafe V100 Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113960715.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123532441.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123532443.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123532444.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123532442.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe V100 Navy RFIDsafe V100 Navy RFIDsafe V100 Navy RFID-suojattu lompakko. (1)
      Pacsafe RFIDsafe V100 Navy
      • 00688334015787
      1
      41.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe V60
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116510.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116513.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116512.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128411567.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe V60 Coversafe V60 Coversafe V60 RFID-suojattu salatasku. (1)
      Pacsafe Coversafe V60
      • 00688334021436
      • 00688334021443
      1
      28.80 EUR
    • Pacsafe Rfidsafe Tec Slider Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116460.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116461.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116457.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116456.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116455.jpg
      Pacsafe Pacsafe Rfidsafe Tec Slider Wallet Rfidsafe Tec Slider Wallet Rfidsafe Tec Slider Wallet Pacsafe Rfidsafe Tec Slider Wallet on arvotavaroiden säilytystuote vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Rfidsafe Tec Slider Wallet
      • 00688334035020
      • 00688334051440
      • 501174
      • 10645-100
      1
      deal
      78.80 EUR
    • Pacsafe RFIDsafe TEC Trifold Wallet Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164400015.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105326935.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130339945.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe TEC Trifold Wallet Musta RFIDsafe TEC Trifold Wallet Musta RFIDsafe TEC Trifold Wallet Musta Kätevä, litteä RFID-suojattu lompakko. (1)
      Pacsafe RFIDsafe TEC Trifold Wallet Musta
      • 00688334051419
      • 00688334029937
      • 301887
      1
      39.80 EUR
    • Pacsafe Rfidsafe Lx200 Clutch Wallet (2018)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101032475.jpg
      Pacsafe Pacsafe Rfidsafe Lx200 Clutch Wallet (2018) Rfidsafe Lx200 Clutch Wallet (2018) Rfidsafe Lx200 Clutch Wallet (2018) Pacsafe Rfidsafe Lx200 Clutch Wallet (2018) on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Rfidsafe Lx200 Clutch Wallet (2018)
      • 00688334027636
      • 301902
      1
      deal
      49.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe S25
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150622568.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe S25 Coversafe S25 Coversafe S25 Pacsafe Coversafe S25 on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Coversafe S25
      • 00688334057152
      1
      deal
      19.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Secrid (secrid)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Desigual (desigual)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Batman (batman)
      • Billabong (billabong)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Design Go (design_go)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dune London (dune_london)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hartmann (hartmann)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Numskull (numskull)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Sony (sony)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9 cm (leveys_3)
      • ≥ 9 cm (leveys_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi