x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pacsafe Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Pacsafe Coversafe X75 lompakko Unisex Polyesteri Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152774646.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148414197.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182044362.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151063469.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131399990.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe X75 lompakko Unisex Polyesteri Musta Coversafe X75 lompakko Unisex Polyesteri Musta Coversafe X75 lompakko Unisex Polyesteri Musta RFID-suojattu rahapussi kaulahihnalla. (1)
      Pacsafe Coversafe X75 lompakko Unisex Polyesteri Musta
      • 00688334021559
      • 00688334020620
      • PSF-10148-100
      • 10148100
      4
      deal
      33.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe X100 lompakko Unisex Polyesteri Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129553574.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182036265.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137796683.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe X100 lompakko Unisex Polyesteri Musta Coversafe X100 lompakko Unisex Polyesteri Musta Coversafe X100 lompakko Unisex Polyesteri Musta RFID-suojattu rahavyö. (1)
      Pacsafe Coversafe X100 lompakko Unisex Polyesteri Musta
      • 00688334021580
      3
      39.80 EUR
    • Pacsafe 10605100 lompakko Mies Puuhiili
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146989218.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240063.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181239923.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153096673.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175306766.jpg
      Pacsafe Pacsafe 10605100 lompakko Mies Puuhiili 10605100 lompakko Mies Puuhiili 10605100 lompakko Mies Puuhiili Lompakko, 100 %:nen polyesteri, musta (1)
      Pacsafe 10605100 lompakko Mies Puuhiili
      • 00688334053987
      • 10605100
      3
      44.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe V75
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148415706.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151062684.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131400266.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe V75 Coversafe V75 Coversafe V75 Pacsafe Coversafe V75 on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Coversafe V75
      • 00688334021467
      • 00688334020521
      2
      deal
      28.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe S100 Ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151872070.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe S100 Ruskea Coversafe S100 Ruskea Coversafe S100 Ruskea Pacsafe Coversafe S100 on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Coversafe S100 Ruskea
      • 00688334057213
      2
      deal
      28.80 EUR
    • Pacsafe RFIDsafe V150 Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147004319.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152982308.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105830488.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701230.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182375415.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe V150 Musta RFIDsafe V150 Musta RFIDsafe V150 Musta Pacsafe RFIDsafe V150 Organizer on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe RFIDsafe V150 Musta
      • 00688334029821
      • 301881
      2
      deal
      53.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe V100
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147004309.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116578.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181239934.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe V100 Coversafe V100 Coversafe V100 Vyölaukku, nailon, 75D polyester, Polyuretaani 1000mm, musta (1)
      Pacsafe Coversafe V100
      • 00688334021498
      • 00688334020552
      • 10142100
      2
      36.99 EUR
    • Pacsafe Coversafe X75 Vaaleanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153042443.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148415126.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95458216.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164325245.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132016052.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe X75 Vaaleanharmaa Coversafe X75 Vaaleanharmaa Coversafe X75 Vaaleanharmaa Pacsafe Coversafe X75 Neck Pouch on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Coversafe X75 Vaaleanharmaa
      • 00688334020637
      • 00688334021566
      2
      deal
      33.80 EUR
    • Pacsafe RFIDsafe lompakko Mies Polyesteri Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240131.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240336.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240338.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240341.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240340.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe lompakko Mies Polyesteri Musta RFIDsafe lompakko Mies Polyesteri Musta RFIDsafe lompakko Mies Polyesteri Musta Lompakko, 600D recycled polyester, hiili (1)
      Pacsafe RFIDsafe lompakko Mies Polyesteri Musta
      • 00688334057367
      • 11005136
      2
      46.39 EUR
    • Pacsafe Rfidsafe Compact Travel Organizer
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173792829.jpg
      Pacsafe Pacsafe Rfidsafe Compact Travel Organizer Rfidsafe Compact Travel Organizer Rfidsafe Compact Travel Organizer Lähilukusuojattu turvalompakko Lompakko, jossa on tilaa maksukorteille, käteiselle, pasille, matkustusasiakirjoille ja kynälle. RFID-suojauksen ansiosta lompakon sisällä olevien maksukorttien ja passin luvaton etäluku estyy. Paikat viidelle maksukortille ja pieni vetoketjullinen tasku kolikoille Avoin tasku passille Kaksi erillistä taskua seteleille Keskellä taitoskohdassa paikka kynälle Takana vetoketjutasku Lenkki, josta lompakon saa kiinnitettyä laukun tai repun sisälle (1)
      Pacsafe Rfidsafe Compact Travel Organizer
      1
      most_sold
      52.95 EUR
    • Pacsafe Coversafe S75 Secret Neck Pouch
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164401549.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179461131.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe S75 Secret Neck Pouch Coversafe S75 Secret Neck Pouch Coversafe S75 Secret Neck Pouch Pacsafe Coversafe S75 Secret Neck Pouch on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Coversafe S75 Secret Neck Pouch
      • 00688334021252
      • 00688334020163
      1
      deal
      24.80 EUR
    • Pacsafe Rfidsafe Bifold Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158007016.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151042161.jpg
      Pacsafe Pacsafe Rfidsafe Bifold Wallet Rfidsafe Bifold Wallet Rfidsafe Bifold Wallet Pacsafe Rfidsafe Bifold Wallet on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Rfidsafe Bifold Wallet
      • 00688334057343
      1
      deal
      32.80 EUR
    • Pacsafe RFIDsafe V125 Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178938246.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146989220.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182584114.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe V125 Musta RFIDsafe V125 Musta RFIDsafe V125 Musta RFID-suojattu lompakko. (1)
      Pacsafe RFIDsafe V125 Musta
      • 00688334029791
      • 301878
      1
      44.80 EUR
    • Pacsafe RFIDsafe V100 musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154823332.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146989210.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113973823.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe V100 musta RFIDsafe V100 musta RFIDsafe V100 musta RFID-suojattu lompakko. (1)
      Pacsafe RFIDsafe V100 musta
      • 00688334029760
      1
      41.80 EUR
    • Pacsafe RFIDsafe Z100 Charcoal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100932459.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe Z100 Charcoal RFIDsafe Z100 Charcoal RFIDsafe Z100 Charcoal Ketjulla varustettu, etäluvulta suojaava lompakko. (1)
      Pacsafe RFIDsafe Z100 Charcoal
      • 00688334015879
      1
      44.80 EUR
    • Pacsafe Rfidsafe Continental Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151899075.jpg
      Pacsafe Pacsafe Rfidsafe Continental Wallet Rfidsafe Continental Wallet Rfidsafe Continental Wallet Pacsafe Rfidsafe Continental Wallet on hyödyllinen turvatuote matkalle matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Rfidsafe Continental Wallet
      • 00688334057381
      1
      deal
      53.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe V60
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116510.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116513.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116512.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128411567.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe V60 Coversafe V60 Coversafe V60 RFID-suojattu salatasku. (1)
      Pacsafe Coversafe V60
      • 00688334021436
      • 00688334021443
      1
      28.80 EUR
    • Pacsafe RFIDsafe V50 Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100487317.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183435916.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128425274.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe V50 Musta RFIDsafe V50 Musta RFIDsafe V50 Musta RFID-suojattu lompakko. (1)
      Pacsafe RFIDsafe V50 Musta
      • 00688334029739
      • 301872
      1
      33.90 EUR
    • Pacsafe Coversafe S25
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116566.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116571.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116568.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146116572.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe S25 Coversafe S25 Coversafe S25 Pacsafe Coversafe S25 on arvotavaroiden säilytystuote matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Coversafe S25
      • 00688334021207
      • 00688334020064
      1
      deal
      20.80 EUR
    • Pacsafe Coversafe S80 Dark grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179785560.jpg
      Pacsafe Pacsafe Coversafe S80 Dark grey Coversafe S80 Dark grey Coversafe S80 Dark grey Huomaamaton olalla kannettava rahavyö/olkalaukku naisille. (1)
      Pacsafe Coversafe S80 Dark grey
      • 00688334057176
      1
      27.80 EUR
    • Pacsafe Rfidsafe Trifold Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173793678.jpg
      Pacsafe Pacsafe Rfidsafe Trifold Wallet Rfidsafe Trifold Wallet Rfidsafe Trifold Wallet Lähilukusuojattu turvalompakko Lompakko, jossa on tilaa kuudelle maksukortille ja käteiselle. RFID-suojauksen ansiosta lompakon sisällä olevien maksukorttien ja passin luvaton etäluku estyy. Paikat kuudelle maksukortille Takana pieni vetoketjullinen tasku kolikoille Avoin tasku seteleille Lenkki, josta lompakon saa kiinnitettyä laukun tai repun sisälle (1)
      Pacsafe Rfidsafe Trifold Wallet
      1
      42.95 EUR
    • Pacsafe Daysafe Tech Econyl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173794113.jpg
      Pacsafe Pacsafe Daysafe Tech Econyl Daysafe Tech Econyl Daysafe Tech Econyl RFID- ja viiltosuojattu passikotelo Viiltosuojatulla olkahihnalla ja lukkiutuvalla vetoketjulla varusteltu olkalaukku, jossa on tilaa matkustusasiakijoille, passille, puhelimelle ja kuudelle maksukortille. Laukun RFID-suojauksen ansiosta sen sisällä olevien maksukorttien luvaton etäluku estyy. Laukku ja olkahihna ovat viiltosuojatut Molemmissa vetoketjuissa kevyt lukitusmahdollisuus RFID-suojattu materiaali estää luvattoman korttien etäluvun Paikka puhelimelle ja kuudelle maksukortille Olkahi... (1)
      Pacsafe Daysafe Tech Econyl
      1
      57.95 EUR
    • Pacsafe Rfidsafe Clutch Wallet - Women
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153504632.jpg
      Pacsafe Pacsafe Rfidsafe Clutch Wallet - Women Rfidsafe Clutch Wallet - Women Rfidsafe Clutch Wallet - Women Pacsafe Rfidsafe Clutch Wallet - Women on hyödyllinen turvatuote matkalle matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Pacsafe Rfidsafe Clutch Wallet - Women
      • 00688334057411
      1
      deal
      46.80 EUR
    • Pacsafe RFIDsafe TEC Trifold Wallet Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164400015.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105326935.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130339945.jpg
      Pacsafe Pacsafe RFIDsafe TEC Trifold Wallet Musta RFIDsafe TEC Trifold Wallet Musta RFIDsafe TEC Trifold Wallet Musta Kätevä, litteä RFID-suojattu lompakko. (1)
      Pacsafe RFIDsafe TEC Trifold Wallet Musta
      • 00688334051419
      • 00688334029937
      • 301887
      1
      39.80 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Secrid (secrid)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • GUESS (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Billabong (billabong)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Luminox (luminox)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Smythson (smythson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9.5 cm (leveys_3)
      • ≥ 9.5 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi