x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Piquadro Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Piquadro Blue Square lompakko mahonki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167722280.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/55808955.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square lompakko mahonki Blue Square lompakko mahonki Blue Square lompakko mahonki Blue Square lompakko nahka mahonki (1)
      Piquadro Blue Square lompakko mahonki
      • 08024671085878
      • PU1740B2-MO
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Piquadro Muse RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167722349.jpg
      Piquadro Piquadro Muse RFID Lompakko musta Muse RFID Lompakko musta Muse RFID Lompakko musta Muse RFID Lompakko rakeinen naudannahka musta (1)
      Piquadro Muse RFID Lompakko musta
      • 08024671488624
      1
      deal
      140.00 EUR
    • Piquadro Blue Square lompakko punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167722433.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107125285.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square lompakko punainen Blue Square lompakko punainen Blue Square lompakko punainen Blue Square lompakko nahka punainen (1)
      Piquadro Blue Square lompakko punainen
      • 08024671455350
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Piquadro Circle Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167728817.jpg
      Piquadro Piquadro Circle Lompakko musta Circle Lompakko musta Circle Lompakko musta Circle Lompakko nahka musta (1)
      Piquadro Circle Lompakko musta
      • 08024671479745
      1
      deal
      130.00 EUR
    • Piquadro miesten lompakko, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165831996.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155035646.jpg
      Piquadro Piquadro miesten lompakko, sininen miesten lompakko, sininen miesten lompakko, sininen (1)
      Piquadro miesten lompakko, sininen
      • 08024671489492
      1
      69.94 EUR
    • Piquadro miesten lompakko, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165831934.jpg
      Piquadro Piquadro miesten lompakko, sininen miesten lompakko, sininen miesten lompakko, sininen (1)
      Piquadro miesten lompakko, sininen
      • 08024671428538
      • PU257S86-BLU
      1
      109.99 EUR
    • Piquadro B2S RFID lompakko tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167724180.jpg
      Piquadro Piquadro B2S RFID lompakko tummanruskea B2S RFID lompakko tummanruskea B2S RFID lompakko tummanruskea B2S RFID lompakko rakeinen naudannahka tummanruskea (1)
      Piquadro B2S RFID lompakko tummanruskea
      • 08024671508285
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Piquadro Blue Square lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167728832.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square lompakko musta Blue Square lompakko musta Blue Square lompakko musta Blue Square lompakko nahka musta (1)
      Piquadro Blue Square lompakko musta
      • 08024671450713
      1
      deal
      100.00 EUR
    • Piquadro Blue Square lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167723899.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square lompakko musta Blue Square lompakko musta Blue Square lompakko musta Blue Square lompakko nahka musta (1)
      Piquadro Blue Square lompakko musta
      • 08024671455398
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Piquadro Black Square RFID Lompakko tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167056293.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167731478.jpg
      Piquadro Piquadro Black Square RFID Lompakko tummansininen Black Square RFID Lompakko tummansininen Black Square RFID Lompakko tummansininen Black Square RFID Lompakko rakeinen naudannahka tummansininen (1)
      Piquadro Black Square RFID Lompakko tummansininen
      • 08024671559751
      • PU1392B3R-BLU4
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Piquadro Blue Square lompakko mahonki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147598349.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square lompakko mahonki Blue Square lompakko mahonki Blue Square lompakko mahonki Blue Square lompakko nahka mahonki (1)
      Piquadro Blue Square lompakko mahonki
      • 08024671450737
      • PU1241B2R-MO
      1
      deal
      100.00 EUR
    • Piquadro Blue Square RFID Lompakko mahonki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147598271.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84431252.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106674252.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square RFID Lompakko mahonki Blue Square RFID Lompakko mahonki Blue Square RFID Lompakko mahonki Blue Square RFID Lompakko nahka mahonki (1)
      Piquadro Blue Square RFID Lompakko mahonki
      • 08024671450805
      • PU1392B2R-MO
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Piquadro miesten lompakko, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116417131.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123534440.jpg
      Piquadro Piquadro miesten lompakko, sininen miesten lompakko, sininen miesten lompakko, sininen (1)
      Piquadro miesten lompakko, sininen
      • 08024671428460
      1
      deal
      109.99 EUR
    • Piquadro Black Square RFID Lompakko tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167728840.jpg
      Piquadro Piquadro Black Square RFID Lompakko tummanruskea Black Square RFID Lompakko tummanruskea Black Square RFID Lompakko tummanruskea Black Square RFID Lompakko nahka tummanruskea (1)
      Piquadro Black Square RFID Lompakko tummanruskea
      • 08024671450201
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Piquadro miesten lompakko, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116417123.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123534433.jpg
      Piquadro Piquadro miesten lompakko, musta miesten lompakko, musta miesten lompakko, musta (1)
      Piquadro miesten lompakko, musta
      • 08024671428453
      1
      109.99 EUR
    • Piquadro Dafine Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167731474.jpg
      Piquadro Piquadro Dafine Lompakko musta Dafine Lompakko musta Dafine Lompakko musta Dafine Lompakko rakeinen naudannahka musta (1)
      Piquadro Dafine Lompakko musta
      • 08024671558730
      1
      deal
      149.00 EUR
    • Piquadro Black Square RFID lompakko tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167729146.jpg
      Piquadro Piquadro Black Square RFID lompakko tummansininen Black Square RFID lompakko tummansininen Black Square RFID lompakko tummansininen Black Square RFID lompakko rakeinen naudannahka tummansininen (1)
      Piquadro Black Square RFID lompakko tummansininen
      • 08024671489478
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Piquadro Circle Lompakko viini
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167729693.jpg
      Piquadro Piquadro Circle Lompakko viini Circle Lompakko viini Circle Lompakko viini Circle Lompakko nahka viini (1)
      Piquadro Circle Lompakko viini
      • 08024671479776
      1
      deal
      130.00 EUR
    • Piquadro Blue Square RFID Maksukorttikotelo tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167722309.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square RFID Maksukorttikotelo tummansininen Blue Square RFID Maksukorttikotelo tummansininen Blue Square RFID Maksukorttikotelo tummansininen Blue Square RFID Maksukorttikotelo nahka tummansininen (1)
      Piquadro Blue Square RFID Maksukorttikotelo tummansininen
      • 08024671450874
      1
      deal
      75.00 EUR
    • Piquadro Gea Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167731464.jpg
      Piquadro Piquadro Gea Lompakko musta Gea Lompakko musta Gea Lompakko musta Gea Lompakko rakeinen naudannahka musta (1)
      Piquadro Gea Lompakko musta
      • 08024671545952
      1
      deal
      125.00 EUR
    • Piquadro B2S lompakko sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147754909.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129534149.jpg
      Piquadro Piquadro B2S lompakko sininen B2S lompakko sininen B2S lompakko sininen B2S lompakko hienojakoinen naudannahka sininen (1)
      Piquadro B2S lompakko sininen
      • 08024671485371
      • PU1392B2SR-BLU
      1
      deal
      110.00 EUR
    • Piquadro Black Square RFID Lompakko tupakka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150356416.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167722009.jpg
      Piquadro Piquadro Black Square RFID Lompakko tupakka Black Square RFID Lompakko tupakka Black Square RFID Lompakko tupakka Black Square RFID Lompakko nahka tupakka (1)
      Piquadro Black Square RFID Lompakko tupakka
      • 08024671450171
      • PU1239B3R-CU
      1
      deal
      102.00 EUR
    • Piquadro Modus lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167161521.jpg
      Piquadro Piquadro Modus lompakko musta Modus lompakko musta Modus lompakko musta Modus lompakko nahka musta (1)
      Piquadro Modus lompakko musta
      • 08024671050340
      1
      deal
      100.00 EUR
    • Piquadro Blue Square RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147536954.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square RFID Lompakko musta Blue Square RFID Lompakko musta Blue Square RFID Lompakko musta Blue Square RFID Lompakko nahka musta (1)
      Piquadro Blue Square RFID Lompakko musta
      • 08024671451109
      • PU1239B2R-N
      1
      deal
      102.00 EUR
    2 3
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Secrid (secrid)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Desigual (desigual)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Batman (batman)
      • Billabong (billabong)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Design Go (design_go)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dune London (dune_london)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hartmann (hartmann)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Numskull (numskull)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Sony (sony)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9 cm (leveys_3)
      • ≥ 9 cm (leveys_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi