x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Piquadro Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Piquadro miesten lompakko, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167056296.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168718801.jpg
      Piquadro Piquadro miesten lompakko, sininen miesten lompakko, sininen miesten lompakko, sininen (1)
      Piquadro miesten lompakko, sininen
      • 08024671428538
      1
      most_sold
      109.99 EUR
    • Piquadro miesten lompakko, nahkaa, tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168718800.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123534440.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174248239.jpg
      Piquadro Piquadro miesten lompakko, nahkaa, tummansininen miesten lompakko, nahkaa, tummansininen miesten lompakko, nahkaa, tummansininen (1)
      Piquadro miesten lompakko, nahkaa, tummansininen
      • 08024671428460
      1
      109.99 EUR
    • Piquadro Blue Square RFID Lompakko mahonki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147598349.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182463873.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square RFID Lompakko mahonki Blue Square RFID Lompakko mahonki Blue Square RFID Lompakko mahonki Blue Square RFID Lompakko nahka mahonki (1)
      Piquadro Blue Square RFID Lompakko mahonki
      • 08024671450737
      1
      100.00 EUR
    • Piquadro Blue Square RFID Lompakko mahonki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147598271.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84431252.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106674252.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173956344.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square RFID Lompakko mahonki Blue Square RFID Lompakko mahonki Blue Square RFID Lompakko mahonki Blue Square RFID Lompakko pehmeä nahka mahonki (1)
      Piquadro Blue Square RFID Lompakko mahonki
      • 08024671450805
      1
      110.00 EUR
    • Piquadro Blue Square RFID Maksukorttikotelo musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181776151.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square RFID Maksukorttikotelo musta Blue Square RFID Maksukorttikotelo musta Blue Square RFID Maksukorttikotelo musta Blue Square RFID Maksukorttikotelo nahka musta (1)
      Piquadro Blue Square RFID Maksukorttikotelo musta
      • 08024671450867
      1
      82.00 EUR
    • Piquadro Black Square RFID Lompakko tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167056293.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167162981.jpg
      Piquadro Piquadro Black Square RFID Lompakko tummansininen Black Square RFID Lompakko tummansininen Black Square RFID Lompakko tummansininen Black Square RFID Lompakko rakeinen naudannahka tummansininen (1)
      Piquadro Black Square RFID Lompakko tummansininen
      • 08024671559751
      1
      110.00 EUR
    • Piquadro miesten lompakko, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165831996.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155035646.jpg
      Piquadro Piquadro miesten lompakko, sininen miesten lompakko, sininen miesten lompakko, sininen (1)
      Piquadro miesten lompakko, sininen
      • 08024671489492
      1
      69.94 EUR
    • Piquadro B2S RFID Lompakko tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137865851.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173908692.jpg
      Piquadro Piquadro B2S RFID Lompakko tummanruskea B2S RFID Lompakko tummanruskea B2S RFID Lompakko tummanruskea B2S RFID Lompakko rakeinen naudannahka tummanruskea (1)
      Piquadro B2S RFID Lompakko tummanruskea
      • 08024671508285
      1
      deal
      130.00 EUR
    • Piquadro Blue Square RFID Lompakko navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147536789.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145068833.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square RFID Lompakko navy Blue Square RFID Lompakko navy Blue Square RFID Lompakko navy Blue Square RFID Lompakko pehmeä nahka navy (1)
      Piquadro Blue Square RFID Lompakko navy
      • 08024671450799
      1
      110.00 EUR
    • Piquadro B2S RFID Lompakko vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176393028.jpg
      Piquadro Piquadro B2S RFID Lompakko vihreä B2S RFID Lompakko vihreä B2S RFID Lompakko vihreä B2S RFID Lompakko rakeinen naudannahka vihreä (1)
      Piquadro B2S RFID Lompakko vihreä
      • 08024671573597
      1
      deal
      130.00 EUR
    • Piquadro Blue Square RFID Lompakko mahonki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181335917.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106917818.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square RFID Lompakko mahonki Blue Square RFID Lompakko mahonki Blue Square RFID Lompakko mahonki Blue Square RFID Lompakko nahka mahonki (1)
      Piquadro Blue Square RFID Lompakko mahonki
      • 08024671451086
      1
      105.00 EUR
    • Piquadro Blue Square RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240253.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240378.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240377.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181240379.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square RFID Lompakko musta Blue Square RFID Lompakko musta Blue Square RFID Lompakko musta Blue Square RFID Lompakko nahka musta (1)
      Piquadro Blue Square RFID Lompakko musta
      • 08024671450713
      • PU1241B2R/N
      1
      100.00 EUR
    • Piquadro Urban RFID Lompakko sininen/harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154297077.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167160553.jpg
      Piquadro Piquadro Urban RFID Lompakko sininen/harmaa Urban RFID Lompakko sininen/harmaa Urban RFID Lompakko sininen/harmaa Urban RFID Lompakko nahka sininen/harmaa (1)
      Piquadro Urban RFID Lompakko sininen/harmaa
      • 08024671541824
      1
      deal
      123.00 EUR
    • Piquadro miesten lompakko, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168718798.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181727176.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123534433.jpg
      Piquadro Piquadro miesten lompakko, musta miesten lompakko, musta miesten lompakko, musta (1)
      Piquadro miesten lompakko, musta
      • 08024671428453
      1
      109.99 EUR
    • Piquadro Blue Square RFID Maksukorttikotelo tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171122979.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179101960.jpg
      Piquadro Piquadro Blue Square RFID Maksukorttikotelo tummansininen Blue Square RFID Maksukorttikotelo tummansininen Blue Square RFID Maksukorttikotelo tummansininen Blue Square RFID Maksukorttikotelo nahka tummansininen (1)
      Piquadro Blue Square RFID Maksukorttikotelo tummansininen
      • 08024671450874
      • PU1243B2R-BLU2
      1
      82.00 EUR
    • Piquadro miesten lompakko, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158012603.jpg
      Piquadro Piquadro miesten lompakko, harmaa miesten lompakko, harmaa miesten lompakko, harmaa (1)
      Piquadro miesten lompakko, harmaa
      • 08024671542166
      1
      64.94 EUR
    • Piquadro Black Square RFID Lompakko suklaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181177535.jpg
      Piquadro Piquadro Black Square RFID Lompakko suklaa Black Square RFID Lompakko suklaa Black Square RFID Lompakko suklaa Black Square RFID Lompakko nahka suklaa (1)
      Piquadro Black Square RFID Lompakko suklaa
      • 08024671450201
      1
      110.00 EUR
    • Piquadro Urban RFID Lompakko sininen/harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156324315.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169615020.jpg
      Piquadro Piquadro Urban RFID Lompakko sininen/harmaa Urban RFID Lompakko sininen/harmaa Urban RFID Lompakko sininen/harmaa Urban RFID Lompakko nahka sininen/harmaa (1)
      Piquadro Urban RFID Lompakko sininen/harmaa
      • 08024671541848
      1
      95.00 EUR
    • Piquadro miesten lompakko, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167055646.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165832120.jpg
      Piquadro Piquadro miesten lompakko, musta miesten lompakko, musta miesten lompakko, musta (1)
      Piquadro miesten lompakko, musta
      • 08024671428521
      • PU257S86-N
      1
      94.94 EUR
    • Piquadro Urban RFID Lompakko tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167163163.jpg
      Piquadro Piquadro Urban RFID Lompakko tummansininen Urban RFID Lompakko tummansininen Urban RFID Lompakko tummansininen Urban RFID Lompakko nahka tummansininen (1)
      Piquadro Urban RFID Lompakko tummansininen
      • 08024671506403
      1
      95.00 EUR
    • Piquadro miesten lompakko, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153285296.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152307387.jpg
      Piquadro Piquadro miesten lompakko, sininen miesten lompakko, sininen miesten lompakko, sininen (1)
      Piquadro miesten lompakko, sininen
      • 08024671489430
      1
      74.94 EUR
    • Piquadro Black Square RFID Lompakko tupakka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147536880.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84431030.jpg
      Piquadro Piquadro Black Square RFID Lompakko tupakka Black Square RFID Lompakko tupakka Black Square RFID Lompakko tupakka Black Square RFID Lompakko nahka tupakka (1)
      Piquadro Black Square RFID Lompakko tupakka
      • 08024671450041
      1
      128.00 EUR
    • Piquadro Black Square RFID Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147537186.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167377913.jpg
      Piquadro Piquadro Black Square RFID Lompakko musta Black Square RFID Lompakko musta Black Square RFID Lompakko musta Black Square RFID Lompakko nahka musta (1)
      Piquadro Black Square RFID Lompakko musta
      • 08024671450058
      1
      110.00 EUR
    • Piquadro B2S RFID Lompakko navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147890710.jpg
      Piquadro Piquadro B2S RFID Lompakko navy B2S RFID Lompakko navy B2S RFID Lompakko navy B2S RFID Lompakko hienojakoinen naudannahka navy (1)
      Piquadro B2S RFID Lompakko navy
      • 08024671485333
      • PU1243B2SR-BLU
      1
      80.00 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Secrid (secrid)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • GUESS (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Billabong (billabong)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Luminox (luminox)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Smythson (smythson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9.5 cm (leveys_3)
      • ≥ 9.5 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi