x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Roberto Cavalli Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Roberto Cavalli Class Leila Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150607753.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Leila Lompakko musta Class Leila Lompakko musta Class Leila Lompakko musta Class Leila Lompakko saffiano-vasikannahka musta (1)
      Roberto Cavalli Class Leila Lompakko musta
      • 08056034297420
      1
      deal
      128.50 EUR
    • Roberto Cavalli Class Monogram Lompakko ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148568349.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Monogram Lompakko ruskea Class Monogram Lompakko ruskea Class Monogram Lompakko ruskea Class Monogram Lompakko nahkajäljitelmä ruskea (1)
      Roberto Cavalli Class Monogram Lompakko ruskea
      • 08056034281528
      1
      deal
      35.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Viviane Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148574243.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Viviane Lompakko musta Class Viviane Lompakko musta Class Viviane Lompakko musta Class Viviane Lompakko sileä vasikannahka, nahkajäljitelmä musta (1)
      Roberto Cavalli Class Viviane Lompakko musta
      • 08056034272564
      1
      deal
      77.60 EUR
    • Roberto Cavalli Class Eva Lompakko koralli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152265916.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Eva Lompakko koralli Class Eva Lompakko koralli Class Eva Lompakko koralli Class Eva Lompakko vasikannahka koralli (1)
      Roberto Cavalli Class Eva Lompakko koralli
      • 08056034310457
      1
      deal
      120.10 EUR
    • Roberto Cavalli Class Olivia Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152290692.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Olivia Lompakko musta Class Olivia Lompakko musta Class Olivia Lompakko musta Class Olivia Lompakko vasikannahka musta (1)
      Roberto Cavalli Class Olivia Lompakko musta
      • 08056034308119
      1
      deal
      120.05 EUR
    • Roberto Cavalli Class Olivia Lompakko kulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152290710.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Olivia Lompakko kulta Class Olivia Lompakko kulta Class Olivia Lompakko kulta Class Olivia Lompakko vasikannahka kulta (1)
      Roberto Cavalli Class Olivia Lompakko kulta
      • 08056034308065
      1
      deal
      120.10 EUR
    • Roberto Cavalli Class Eva Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152265914.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Eva Lompakko musta Class Eva Lompakko musta Class Eva Lompakko musta Class Eva Lompakko vasikannahka musta (1)
      Roberto Cavalli Class Eva Lompakko musta
      • 08056034310471
      1
      deal
      120.10 EUR
    • Roberto Cavalli Class Leila Lompakko punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150608327.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Leila Lompakko punainen Class Leila Lompakko punainen Class Leila Lompakko punainen Class Leila Lompakko saffiano-vasikannahka punainen (1)
      Roberto Cavalli Class Leila Lompakko punainen
      • 08056034297413
      1
      deal
      110.15 EUR
    • Roberto Cavalli Class Jeannine Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148575462.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Jeannine Lompakko musta Class Jeannine Lompakko musta Class Jeannine Lompakko musta Class Jeannine Lompakko sileä vasikannahka, nahkajäljitelmä musta (1)
      Roberto Cavalli Class Jeannine Lompakko musta
      • 08056034274506
      1
      deal
      122.05 EUR
    • Roberto Cavalli Class Millie Deluxe Lompakko beige/musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152265980.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Millie Deluxe Lompakko beige/musta Class Millie Deluxe Lompakko beige/musta Class Millie Deluxe Lompakko beige/musta Class Millie Deluxe Lompakko vasikannahka beige/musta (1)
      Roberto Cavalli Class Millie Deluxe Lompakko beige/musta
      • 08056034311980
      1
      deal
      115.55 EUR
    • Roberto Cavalli Class Eloise Lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150607732.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Eloise Lompakko musta Class Eloise Lompakko musta Class Eloise Lompakko musta Class Eloise Lompakko kohokuvioitu nahka musta (1)
      Roberto Cavalli Class Eloise Lompakko musta
      • 08056034297666
      1
      deal
      137.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • GUESS (guess)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Abro (abro)
      • Animal (animal)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Billabong (billabong)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • By malene birger (by_malene_birger)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Dakine (dakine)
      • Depeche (depeche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • Diverse (diverse)
      • DKNY (dkny)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • Gaudi (gaudi)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Hartmann (hartmann)
      • Herschel (herschel)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Moleskine (moleskine)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • Nixon (nixon)
      • Numskull (numskull)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • REELL (reell)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Silva (silva)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Sony (sony)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • USWE (uswe)
      • Versace (versace)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Wave system (wave_system)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • 7 cm (leveys_7.0)
      • 9 cm (leveys_9.0)
      • 10 cm (leveys_10.0)
      • 13 cm (leveys_13.0)
      • 14 cm (leveys_14.0)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi