x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Roberto Cavalli Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Roberto Cavalli Class Stardust Lompakko norsunluu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167860918.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Stardust Lompakko norsunluu Class Stardust Lompakko norsunluu Class Stardust Lompakko norsunluu Class Stardust Lompakko rakeinen vasikannahka norsunluu (1)
      Roberto Cavalli Class Stardust Lompakko norsunluu
      • 08050681292722
      1
      deal
      166.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Dahlia lompakko hopea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167729123.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Dahlia lompakko hopea Class Dahlia lompakko hopea Class Dahlia lompakko hopea Class Dahlia lompakko vasikannahka hopea (1)
      Roberto Cavalli Class Dahlia lompakko hopea
      • 08056034125389
      1
      deal
      160.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Millie Deluxe Lompakko koralli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167860872.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Millie Deluxe Lompakko koralli Class Millie Deluxe Lompakko koralli Class Millie Deluxe Lompakko koralli Class Millie Deluxe Lompakko kohokuvioitu nahka koralli (1)
      Roberto Cavalli Class Millie Deluxe Lompakko koralli
      • 08056034311966
      1
      deal
      196.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Olivia Lompakko kulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167725522.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Olivia Lompakko kulta Class Olivia Lompakko kulta Class Olivia Lompakko kulta Class Olivia Lompakko vasikannahka kulta (1)
      Roberto Cavalli Class Olivia Lompakko kulta
      • 08056034308065
      1
      deal
      171.60 EUR
    • Roberto Cavalli Class #ColorLeo lompakko valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167733993.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class #ColorLeo lompakko valkoinen Class #ColorLeo lompakko valkoinen Class #ColorLeo lompakko valkoinen Class #ColorLeo lompakko nahkajäljitelmä valkoinen (1)
      Roberto Cavalli Class #ColorLeo lompakko valkoinen
      • 08050681268154
      1
      deal
      123.75 EUR
    • Roberto Cavalli Class Identity Leopard Lompakko ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167860921.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Identity Leopard Lompakko ruskea Class Identity Leopard Lompakko ruskea Class Identity Leopard Lompakko ruskea Class Identity Leopard Lompakko nahkajäljitelmä ruskea (1)
      Roberto Cavalli Class Identity Leopard Lompakko ruskea
      • 08050681931034
      1
      deal
      145.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Spring Signature Lompakko valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167860802.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Spring Signature Lompakko valkoinen Class Spring Signature Lompakko valkoinen Class Spring Signature Lompakko valkoinen Class Spring Signature Lompakko nahkajäljitelmä valkoinen (1)
      Roberto Cavalli Class Spring Signature Lompakko valkoinen
      • 08056034196815
      1
      deal
      167.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Spring Jacquard Lompakko beige/ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167860833.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Spring Jacquard Lompakko beige/ruskea Class Spring Jacquard Lompakko beige/ruskea Class Spring Jacquard Lompakko beige/ruskea Class Spring Jacquard Lompakko polyesteri beige/ruskea (1)
      Roberto Cavalli Class Spring Jacquard Lompakko beige/ruskea
      • 08056034230441
      1
      deal
      109.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Alisa Studs lompakko kulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167734423.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Alisa Studs lompakko kulta Class Alisa Studs lompakko kulta Class Alisa Studs lompakko kulta Class Alisa Studs lompakko hienoksi parkittu vasikannahkaa kulta (1)
      Roberto Cavalli Class Alisa Studs lompakko kulta
      • 08056034150053
      1
      deal
      166.50 EUR
    • Roberto Cavalli Brigitte Lompakko ruusukulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167722596.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Brigitte Lompakko ruusukulta Brigitte Lompakko ruusukulta Brigitte Lompakko ruusukulta Brigitte Lompakko vasikannahka, nahkajäljitelmä ruusukulta (1)
      Roberto Cavalli Brigitte Lompakko ruusukulta
      • 08056034197119
      1
      deal
      140.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Alizèe Lompakko hopea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167860828.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Alizèe Lompakko hopea Class Alizèe Lompakko hopea Class Alizèe Lompakko hopea Class Alizèe Lompakko nahkajäljitelmä hopea (1)
      Roberto Cavalli Class Alizèe Lompakko hopea
      • 08056034055518
      1
      deal
      103.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Mirage Lompakko beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167860821.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Mirage Lompakko beige Class Mirage Lompakko beige Class Mirage Lompakko beige Class Mirage Lompakko hienoksi parkittu vasikannahkaa, käärmeennahka beige (1)
      Roberto Cavalli Class Mirage Lompakko beige
      • 08050681931553
      1
      deal
      175.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Signature lompakko ruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167729125.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Signature lompakko ruskea Class Signature lompakko ruskea Class Signature lompakko ruskea Class Signature lompakko vasikannahka, synteettinen materiaali ruskea (1)
      Roberto Cavalli Class Signature lompakko ruskea
      • 08056034131649
      1
      deal
      152.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Secrid (secrid)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Desigual (desigual)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Batman (batman)
      • Billabong (billabong)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Design Go (design_go)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dune London (dune_london)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hartmann (hartmann)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Numskull (numskull)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Sony (sony)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9 cm (leveys_3)
      • ≥ 9 cm (leveys_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi