x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Roberto Cavalli Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Roberto Cavalli Class Lompakko viini
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172024763.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178983908.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Lompakko viini Class Lompakko viini Class Lompakko viini Class Lompakko vasikannahka viini (1)
      Roberto Cavalli Class Lompakko viini
      • 08050681877950
      1
      deal
      135.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Mirage Lompakko taupe
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172127737.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178983908.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Mirage Lompakko taupe Class Mirage Lompakko taupe Class Mirage Lompakko taupe Class Mirage Lompakko hienoksi parkittu vasikannahkaa, käärmeennahka taupe (1)
      Roberto Cavalli Class Mirage Lompakko taupe
      • 08050681954996
      1
      deal
      175.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Millie Deluxe Lompakko vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172830661.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Millie Deluxe Lompakko vaaleanpunainen Class Millie Deluxe Lompakko vaaleanpunainen Class Millie Deluxe Lompakko vaaleanpunainen Class Millie Deluxe Lompakko vasikannahka vaaleanpunainen (1)
      Roberto Cavalli Class Millie Deluxe Lompakko vaaleanpunainen
      • 08056034312000
      1
      deal
      171.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Meryl Lompakko beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172024735.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178983908.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Meryl Lompakko beige Class Meryl Lompakko beige Class Meryl Lompakko beige Class Meryl Lompakko vasikannahka beige (1)
      Roberto Cavalli Class Meryl Lompakko beige
      • 08056034229612
      1
      deal
      191.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Mirage Lompakko tan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172127750.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Mirage Lompakko tan Class Mirage Lompakko tan Class Mirage Lompakko tan Class Mirage Lompakko hienoksi parkittu vasikannahkaa, käärmeennahka tan (1)
      Roberto Cavalli Class Mirage Lompakko tan
      • 08050681931560
      1
      deal
      175.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class St Barth Lompakko fuksia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172168941.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class St Barth Lompakko fuksia Class St Barth Lompakko fuksia Class St Barth Lompakko fuksia Class St Barth Lompakko nailon fuksia (1)
      Roberto Cavalli Class St Barth Lompakko fuksia
      • 08050681291152
      1
      deal
      126.00 EUR
    • Roberto Cavalli Class Zebra Show Lompakko metalli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172024734.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180465891.jpg
      Roberto Cavalli Roberto Cavalli Class Zebra Show Lompakko metalli Class Zebra Show Lompakko metalli Class Zebra Show Lompakko metalli Class Zebra Show Lompakko vasikannahka metalli (1)
      Roberto Cavalli Class Zebra Show Lompakko metalli
      • 08056034001980
      1
      deal
      179.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Secrid (secrid)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • GUESS (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Billabong (billabong)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Furla (furla)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • I-CLIP (i_clip)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JINX (jinx)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Luminox (luminox)
      • Maison Hēroïne (maison_he_roi_ne)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mascara (mascara)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morris (morris)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Smythson (smythson)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Denim (denim)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9.5 cm (leveys_3)
      • ≥ 9.5 cm (leveys_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi