x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sandqvist Lompakot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Sandqvist Fred Vegetable Tanned Leather Card Holder Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146536894.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132200903.jpg
      Sandqvist Sandqvist Fred Vegetable Tanned Leather Card Holder Black Fred Vegetable Tanned Leather Card Holder Black Fred Vegetable Tanned Leather Card Holder Black Valmistettu nahasta. (1)
      Sandqvist Fred Vegetable Tanned Leather Card Holder Black
      • 07340082909567
      1
      39.90 EUR
    • Sandqvist Manfred lompakko musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165117838.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167734176.jpg
      Sandqvist Sandqvist Manfred lompakko musta Manfred lompakko musta Manfred lompakko musta Manfred lompakko nahka musta (1)
      Sandqvist Manfred lompakko musta
      • 07340082909659
      1
      deal
      69.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • Secrid DEFAULT
        • secrid
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Secrid (secrid)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Desigual (desigual)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ALPEXE (alpexe)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Balvi (balvi)
      • Batman (batman)
      • Billabong (billabong)
      • Blizzard (blizzard)
      • Blomus (blomus)
      • Bogner (bogner)
      • Braun Büffel (braun_bu_ffel)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Cocoon (cocoon)
      • Design Go (design_go)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Difuzed (difuzed)
      • DKNY (dkny)
      • Dune London (dune_london)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Exentri (exentri)
      • Exped (exped)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • Gaya Entertainment (gaya_entertainment)
      • Giudi (giudi)
      • Golden Head (golden_head)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hartmann (hartmann)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nixon (nixon)
      • Numskull (numskull)
      • Ogon (ogon)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pinko (pinko)
      • Piquadro (piquadro)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • SKIMSAFE (skimsafe)
      • Sony (sony)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • The bridge (the_bridge)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOPModel (topmodel)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Volcom (volcom)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Ögon Designs (o_gon_designs)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 55€ (low)
      • 55€ - 100€ (medium)
      • > 100€ (high)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 6 cm (leveys_1)
      • 6 cm - 6.5 cm (leveys_2)
      • 6.5 cm - 9 cm (leveys_3)
      • ≥ 9 cm (leveys_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi