x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Esschert Design Kukkaruukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Esschert Design Kukkalaatikot Siltapenkillä Valkoinen CF33W
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145611478.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161766683.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147788567.jpg
      Esschert Design Esschert Design Kukkalaatikot Siltapenkillä Valkoinen CF33W Kukkalaatikot Siltapenkillä Valkoinen CF33W Kukkalaatikot Siltapenkillä Valkoinen CF33W Tässä Esschert Design CF33W kukkatelineessä on siltamainen istuin ja sen ainutlaatuinen muotoilu tekee siitä käytännöllisen lisäksi myös koristeellisen lisän puutarhaasi. Tämä tuote yhdistää kukkaistutuksen ja penkin. Penkin enimmäiskestävyys on 200 kg. Toimitukseen ei sisälly kasveja. (1)
      Esschert Design Kukkalaatikot Siltapenkillä Valkoinen CF33W
      • 08714982080753
      1
      173.60 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Eva Solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Keraaminen DEFAULT
        • keramiikka
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Beliani (beliani)
      • &tradition (_tradition)
      • Alessi (alessi)
      • Artek (artek)
      • AYTM (aytm)
      • Bacsac (bacsac)
      • Bergs Potter (bergs_potter)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Capi (capi)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Cooee Design (cooee_design)
      • Cult Design (cult_design)
      • DBKD (dbkd)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Ferm (ferm)
      • FLYTE (flyte)
      • Garden Glory (garden_glory)
      • Gardena (gardena)
      • Gejst (gejst)
      • Hakola (hakola)
      • HAY (hay)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Hornbach (hornbach)
      • Iittala (iittala)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Klong (klong)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Korbo (korbo)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lechuza (lechuza)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Luckies (luckies)
      • Marimekko (marimekko)
      • Menu (menu)
      • Meraki (meraki)
      • Muubs (muubs)
      • Nampook (nampook)
      • Nature (nature)
      • Nordal (nordal)
      • Northern (northern)
      • Plantui (plantui)
      • Rice (rice)
      • Röshults (ro_shults)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Tell Me More (tell_me_more)
      • Tregren (tregren)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wikholm Form AB (wikholm_form_ab)
      • WMF (wmf)
      • Woud (woud)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 60 € (price_2)
      • 60 € - 100 € (price_3)
      • ≥ 100 € (price_4)
    • Tyyppi (kukkaruukun_tyyppi):
      • Kukkakori (kukkakori)
      • Kukkaruukku (kukkaruukku)
      • Kukkasäkki (kukkasa_kki)
      • Parvekelaatikko (parvekelaatikko)
      • Ruukkuteline (ruukkuteline)
      • Viljelylaatikko (viljelylaatikko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 26 cm (halkaisija_cm__1)
      • 26 cm - 35 cm (halkaisija_cm__2)
      • 35 cm - 43 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 43 cm (halkaisija_cm__4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 25 cm (korkeus_1)
      • 25 cm - 40 cm (korkeus_2)
      • 40 cm - 50 cm (korkeus_3)
      • ≥ 50 cm (korkeus_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Bambu (bambu)
      • Betoni (betoni)
      • Juutti (juutti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Lasi (lasi)
      • Merilevä (merileva_)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyresin (polyresin)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi