x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mica Kukkaruukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Mica Decorations Phyton large plant table
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132405353.jpg
      Mica Mica Decorations Phyton large plant table Decorations Phyton large plant table Decorations Phyton large plant table Get more green Would you like more plants in your house? Then do that in a modern, stylish way! This plant table from Mica Decoration is made of rattan. Rattan is a natural material made from a plant. It is comparable to bamboo, because it is strong and light. This means that the planting table is easy to move. About Mica decorations Mica Decorations offers trendy, versatile products made from different materials. Everything is easy to combine, the possibilities are endless. (1)
      Mica Decorations Phyton large plant table
      • 08718861515275
      1
      deal
      82.35 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Eva Solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Keraaminen DEFAULT
        • keramiikka
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Beliani (beliani)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Elho (elho)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Gardena (gardena)
      • HK Living (hk_living)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Keter (keter)
      • Kähler (ka_hler)
      • Luckies (luckies)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • Nampook (nampook)
      • Nature (nature)
      • Nordal (nordal)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Umbra (umbra)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Zack (zack)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 40€ (low)
      • 40€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Muoto (muoto):
      • Kahdeksankulmainen (kahdeksankulmainen)
      • Kolmio (kolmio)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Sijoitus (tuotteen_sijoitus):
      • Sisätila (sisa_tila)
      • Ulko- ja sisätila (ulko_ja_sisa_tila)
      • Ulkotila (ulkotila)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 15 cm (halkaisija_cm__15)
      • 15 cm - 30 cm (halkaisija_cm__15_30)
      • 30 cm - 50 cm (halkaisija_cm__30_50)
      • ≥ 50 cm (halkaisija_cm__50)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 25 cm (korkeus_25)
      • 25 cm - 45 cm (korkeus_25_45)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_45_55)
      • ≥ 55 cm (korkeus_55)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Juutti (juutti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Merilevä (merileva_)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Paperi (paperi)
      • Pellava (pellava)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi