x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    SWISS CLINIC Kulmakynät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • SWISS CLINIC Eyebrow Growth Serum 6 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117709848.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155808786.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159286868.jpg
      SWISS CLINIC SWISS CLINIC Eyebrow Growth Serum 6 ml Eyebrow Growth Serum 6 ml Eyebrow Growth Serum 6 ml Brow Enhancer Serum tekee kulmakarvoista tuuheammat ja täyteläisemmän näköiset vain muutamassa viikossa.Helppokäyttöinen harja ja aktiivinen ainesosa Redensyl stimuloivat karvojen kasvua ja vähentävät niiden irtoamista. (1)
      SWISS CLINIC Eyebrow Growth Serum 6 ml
      • 07350082940224
      2
      42.33 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Rimmel DEFAULT
        • rimmel
      • Nyx DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Rimmel (rimmel)
      • Nyx (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benefit (benefit)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Chanel (chanel)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Depend (depend)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eylure (eylure)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • M.A.C (m_a_c)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Models Own (models_own)
      • Nouba (nouba)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • RefectoCil (refectocil)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • Talika (talika)
      • The Browgal (the_browgal)
      • Thebalm (thebalm)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Âme pure (a_me_pure)
    • Hinta (price):
      • < 13€ (budget)
      • 13€ - 22€ (low)
      • 22€ - 28€ (medium)
      • > 28€ (high)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Hiusten väri (hiusten_va_ri):
      • Black (black)
      • Blond (blond)
      • Dark brown (dark_brown)
      • Every haircolor (every_haircolor)
      • Light brown (light_brown)
      • Red (red)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • < 1.3 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 1.3 ml - 4.5 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 4.5 ml - 8 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 8 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi