x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kulmakynät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Thebalm Brow Pow, Dark Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109050397.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128584145.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114710584.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144055882.jpg
      Thebalm Thebalm Brow Pow, Dark Brown Brow Pow, Dark Brown Brow Pow, Dark Brown Kulmakarvapuuteri theBalmilta (1)
      Thebalm Brow Pow, Dark Brown
      • 00681619802683
      3
      15.85 EUR
    • Thebalm Brow Pow, Pow Blonde
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104613923.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144539062.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134260419.jpg
      Thebalm Thebalm Brow Pow, Pow Blonde Brow Pow, Pow Blonde Brow Pow, Pow Blonde Hyvästi kulmakarvakriisit! Verivihollisen valloitat tällä hyvin kestävällä theBalmin Cosmetic kulmakarvavärillä. Riippumatta siitä jos haluat terävät tai pehmeät kulmakarvat on Brow Pow valmis tehtäväänsä. Löytyy kolmessa sävyssä. (1)
      Thebalm Brow Pow, Pow Blonde
      • 00681619802669
      3
      14.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Rimmel DEFAULT
        • rimmel
      • Nyx DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Rimmel (rimmel)
      • Nyx (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babaria (babaria)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Depend (depend)
      • Dior (dior)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eylure (eylure)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • M.A.C (m_a_c)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Models Own (models_own)
      • Nouba (nouba)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • RefectoCil (refectocil)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Salvatore Ferragamo (salvatore_ferragamo)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • Talika (talika)
      • The Browgal (the_browgal)
      • Thebalm (thebalm)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Hinta (price):
      • < 13€ (budget)
      • 13€ - 22€ (low)
      • 22€ - 28€ (medium)
      • > 28€ (high)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Hiusten väri (hiusten_va_ri):
      • Black (black)
      • Blond (blond)
      • Dark brown (dark_brown)
      • Every haircolor (every_haircolor)
      • Light brown (light_brown)
      • Red (red)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • 1 ml (sisa_lto_ml_1.0)
      • 2 ml (sisa_lto_ml_2.0)
      • 3 ml (sisa_lto_ml_3.0)
      • 4 ml (sisa_lto_ml_4.0)
      • 5 ml (sisa_lto_ml_5.0)
      • 7 ml (sisa_lto_ml_7.0)
      • 8 ml (sisa_lto_ml_8.0)
      • 60 ml (sisa_lto_ml_60.0)
      • 150 ml (sisa_lto_ml_150.0)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi