x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Youngblood Kulmakynät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Youngblood On Point Brow Defining Pencil, Soft Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149164412.jpg
      Youngblood Youngblood On Point Brow Defining Pencil, Soft Brown On Point Brow Defining Pencil, Soft Brown On Point Brow Defining Pencil, Soft Brown (1)
      Youngblood On Point Brow Defining Pencil, Soft Brown
      • 00696137191058
      3
      19.90 EUR
    • Youngblood Brow Artiste Kit, Auburn
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126549300.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75007328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107593939.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150942442.jpg
      Youngblood Youngblood Brow Artiste Kit, Auburn Brow Artiste Kit, Auburn Brow Artiste Kit, Auburn (1)
      Youngblood Brow Artiste Kit, Auburn
      • 00696137190037
      2
      35.95 EUR
    • Youngblood Brow Artiste Wax
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148061882.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/77725561.jpg
      Youngblood Youngblood Brow Artiste Wax Brow Artiste Wax Brow Artiste Wax (1)
      Youngblood Brow Artiste Wax
      • 00696137190518
      2
      16.90 EUR
    • Youngblood Brow Artiste Kit, Dark
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147764862.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155375891.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140617704.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140741312.jpg
      Youngblood Youngblood Brow Artiste Kit, Dark Brow Artiste Kit, Dark Brow Artiste Kit, Dark (1)
      Youngblood Brow Artiste Kit, Dark
      • 00696137190044
      2
      23.90 EUR
    • Youngblood On Point Brow Defining Pencil Blonde
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148059807.jpg
      Youngblood Youngblood On Point Brow Defining Pencil Blonde On Point Brow Defining Pencil Blonde On Point Brow Defining Pencil Blonde (1)
      Youngblood On Point Brow Defining Pencil Blonde
      • 00696137191041
      2
      22.95 EUR
    • Youngblood - On Point Brow Defining Pencil - Dark Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147745745.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163750390.jpg
      Youngblood Youngblood - On Point Brow Defining Pencil - Dark Brown - On Point Brow Defining Pencil - Dark Brown - On Point Brow Defining Pencil - Dark Brown (1)
      Youngblood - On Point Brow Defining Pencil - Dark Brown
      • 00696137191065
      1
      22.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Rimmel DEFAULT
        • rimmel
      • Nyx DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Rimmel (rimmel)
      • Nyx (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benefit (benefit)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Chanel (chanel)
      • CHRISTIAN FAYE (christian_faye)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Depend (depend)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eylure (eylure)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • M.A.C (m_a_c)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Models Own (models_own)
      • Nouba (nouba)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • RefectoCil (refectocil)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek (sleek)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • Talika (talika)
      • The Browgal (the_browgal)
      • Thebalm (thebalm)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Âme pure (a_me_pure)
    • Hinta (price):
      • < 13€ (budget)
      • 13€ - 22€ (low)
      • 22€ - 28€ (medium)
      • > 28€ (high)
    • Vedenkestävä (vedenkesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Hiusten väri (hiusten_va_ri):
      • Black (black)
      • Blond (blond)
      • Dark brown (dark_brown)
      • Every haircolor (every_haircolor)
      • Light brown (light_brown)
      • Red (red)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • < 1.3 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 1.3 ml - 4.5 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 4.5 ml - 8 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 8 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi