x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hello Kitty kumisaappaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Hello Kitty Kumisaappaat, Fuchsia/Pink 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137795974.jpg
      Hello Kitty Hello Kitty Kumisaappaat, Fuchsia/Pink 30 Kumisaappaat, Fuchsia/Pink 30 Kumisaappaat, Fuchsia/Pink 30 Hienoissa kumisaappaissa on Hello Kitty -aiheinen kuviointi. Kengissä on hyvän pidon antavat pohjat, ja ne istuvat mukavasti jalkaan. Sopivat loistavasti kaikille sarjan faneille! (1)
      Hello Kitty Kumisaappaat, Fuchsia/Pink 30
      • 05415132999996
      1
      most_sold
      24.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nokian DEFAULT
        • nokian
      • Tretorn DEFAULT
        • tretorn
      • Talvikumisaappaat DEFAULT
        • talvi
      • Crocs DEFAULT
        • crocs
      • Lasten kumisaappaat DEFAULT
        • lapset
      • Hunter DEFAULT
        • hunter
      • Lyhytvartiset DEFAULT
        • matalavartinen
      • Viking DEFAULT
        • viking
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 70 € (price_3)
      • ≥ 70 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 24-25 (24_25)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26-27 (26_27)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • Väri (va_ri):
      • Keltainen (keltainen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Merkki (brand):
      • Nokian (nokian)
      • Tretorn (tretorn)
      • Hunter (hunter)
      • Viking (viking)
      • Crocs (crocs)
      • Reima (reima)
      • Kavat (kavat)
      • Aigle (aigle)
      • Arxus (arxus)
      • AVENGERS (avengers)
      • Avignon (avignon)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Barbour (barbour)
      • Batman (batman)
      • Be Only (be_only)
      • Bogs (bogs)
      • Cars (cars)
      • Celavi (celavi)
      • Color Kids (color_kids)
      • Derbe (derbe)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Ejendals (ejendals)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • Gulliver (gulliver)
      • Hai (hai)
      • Hansbo (hansbo)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hummel (hummel)
      • Jacson (jacson)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • LaCrosse (lacrosse)
      • Leijonakuningas (leijonakuningas)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Lico (lico)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Marine (marine)
      • Marvel (marvel)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Move By Melton (move_by_melton)
      • Muck (muck)
      • Nordic Hawk (nordic_hawk)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pax (pax)
      • Playshoes (playshoes)
      • Polecat (polecat)
      • POLLOP (pollop)
      • Polyver (polyver)
      • Powerboots (powerboots)
      • Primigi (primigi)
      • Rieker (rieker)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • SCANDI NOMAD (scandi_nomad)
      • Seeland (seeland)
      • Smafolk (smafolk)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sulman (sulman)
      • Tenson (tenson)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trolls (trolls)
      • Urberg (urberg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vincent (vincent)
      • Virvelvind (virvelvind)
    • Varren tyyppi (kenga_n_varren_tyyppi):
      • Matalavartinen (matalavartinen)
      • Keskipituinen (keskipituinen)
      • Pitkävartinen (pitka_vartinen)
    • Kausi (kausi):
      • Talvi (talvi)
      • Kesä (kesa_)
    • Malli (group):
      • Crocs Handle It (crocs_handle_it)
      • Nokian Finnjagd (nokian_finnjagd)
      • Nokian Finntrimm (nokian_finntrimm)
      • Nokian Pallas (nokian_pallas)
      • Reima Taika (reima_taika)
      • Tretorn Wings (tretorn_wings)
      • Viking Falk Neo (viking_falk_neo)
      • Viking Seilas (viking_seilas)
      • Viking Trophy (viking_trophy)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi