x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bausch & Lomb PureVision 2 (3 kpl)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bausch & Lomb PureVision 2 (3 kpl)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bausch & Lomb PureVision 2 (3 kpl)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bausch & Lomb PureVision 2 (3 kpl)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175036799.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/169018058.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157564677.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/245093957.jpg?ts=1
Bausch & Lomb Bausch & Lomb PureVision 2 (3 kpl) PureVision 2 (3 kpl) PureVision 2 (3 kpl) PureVision 2 -piilolinssit auttavat käyttäjiä, jotka kärsivät vähäisestä kontrastiherkkyydestä ja sumentuneesta näöstä matalissa valo-olosuhteissa. (5)
  • 00785811063146
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Linssien määrä: 3.0 kpl
    • Vesipitoisuus: 36 %
    • Linssien kaarevuus: 8.6 mm
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Linssin halkaisija: 14 mm
  • Tekniset tiedot
    • UV-säteilysuoja: Ei
    • Objektiivin halkaisija: 14 mm
  • 15.39 15.39 EUR 1
    1
    • alensa.fi alensa.fi
      9.485533521084793 (47)
      PureVision 2 -piilolinssit auttavat käyttäjiä, jotka kärsivät vähäisestä kontrastiherkkyydestä ja sumentuneesta näöstä matalissa valo-olo...15.39, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Swati 1 Month Lenses, Jade
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174682568.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237512884.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237512869.jpg?ts=1
      Swati Swati 1 Month Lenses, Jade 1 Month Lenses, Jade 1 Month Lenses, Jade Jade on aina muinaisista ajoista lähtien symbolisoinut hyvää onnea. Siksi tämä vihreä sävy, jossa on ripaus keltaista, toimii amulettina. Käytä sitä - eikä sinun tarvitse enää luottaa onneen. 1 rasia 1 kuukauden värillisiä kosmeettisia linssejä. Värilliset kosmeettiset piilolinssit, joilla on luonnollinen vaikutus. SWATIn kosmeettiset linssit ovat pieni asuste, joka tekee suuren eron, ja ne sopivat aina asuusi ja tuovat siihen pienen lisän. Yhdistettynä silmiesi värin kanssa SWATI-linssit luovat luonnollisen sävyn, joka on ainutlaatuinen sinulle. Huomaa: värillisten linssien vaikutus vaihtelee iiriksen luonnollisen värin mukaan. Teemme kaikkemme varmistaaksemme, että linssejämme ovat markkinoiden johtavia laadultaan ja helppokäyttöisyydeltään ja että niiden turvallisuusstandardit ylittävät alan standardit. * Tuotteen tyyppi: pehmeät piilolinssit * Koko: 2-pack (yksi pari) isotonisessa suolaliuoslinssisäiliössä. * Vesipitoisuus: 42% * Kestoaika: 1 kuukausi * Sterilointimenetelmä: höyrys (76)
      Swati 1 Month Lenses, Jade
      • 07350100162119
      • 7350100162119
      8
    • CooperVision Proclear XC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109270823.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109743417.jpg?ts=1
      CooperVision CooperVision Proclear XC Proclear XC Proclear XC Proclear XC piilolinssit. Valmistaja: Cooper Vision. Kpl 6 linssin pakkauksia. Vesipitoisuus: 60% (1)
      CooperVision Proclear XC
      • 00729338763042
      1
    • Bausch & Lomb Ultra
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218842617.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169020067.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245093939.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb Ultra Ultra Ultra Ultra piilolinssit. Valmistaja: Bausch & Lomb. Kpl 6 linssin pakkauksia. Vesipitoisuus: 46% (14)
      Bausch & Lomb Ultra
      • 00785811314545
      • 00785811314866
      • 00785811314262
      4
    • Bausch & Lomb ULTRA for Presbyopia 6 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137915251.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245093910.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119116310.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb ULTRA for Presbyopia 6 kpl ULTRA for Presbyopia 6 kpl ULTRA for Presbyopia 6 kpl Ultra Kontaktlinser Presbyopia ovat multifokaaliset kuukausilinssit, joiden avulla näet hyvin kaikille etäisyyksille. (4)
      Bausch & Lomb ULTRA for Presbyopia 6 kpl
      • 00785811451318
      • 00785811451837
      • 00785811452551
      4
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 15.39
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 15.39
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 15.39
    • info@vertaa.fi