x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

CooperVision Proclear Toric 6 kpl

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut CooperVision Proclear Toric 6 kpl
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot CooperVision Proclear Toric 6 kpl
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
CooperVision Proclear Toric 6 kpl
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167803261.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158106220.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157564825.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/109743718.jpg?ts=1
CooperVision CooperVision Proclear Toric 6 kpl Proclear Toric 6 kpl Proclear Toric 6 kpl Proclear Toric on kehitetty vastustamaan silmien kuivumista. Linssi on valmistettu tavalla, joka vähentää proteiinien ja rasvan kerääntymistä linssin pinnalle. Tämän ansiosta linssin käyttömukavuus on hyvä koko päivän ajan. Nämä piilolinssit poistetaan silmistä ennen nukkumaan menoa, puhdistetaan linssinesteellä ja säilytetään linssinesteessä linssikotelossa yön yli. Samaa piilolinssiparia voi käyttää kuukauden ajan, minkä jälkeen linssit korvataan uudella parilla. Jotta linssikäyttösi olisi ... (4)
  • 00707482070766
  • 00707482069708
  • 00707482091860
4
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Linssien tyyppi: Tooriset linssit
    • Linssien määrä: 6 kpl
    • Vesipitoisuus: 62 %
    • Linssien kaarevuus: 8.8 mm
  • Paino ja mitat
    • Linssin halkaisija: 14.4 mm
  • 36.00 53.95 EUR 4
    4
    • Synsam Synsam
      36.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      Proclear Compatibles Toric -piilolinssi korjaa hajataittoa. Se on valmistettu materiaalista, joka hylkii likaa ja on hyvin hengittävä kok...37.00, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • LensOn LensOn
      8.813610424911193 (4685)
      Proclear Toric on kehitetty vastustamaan silmien kuivumista. Linssi on valmistettu tavalla, joka vähentää proteiinien ja rasvan kerääntym...
      41.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Mister Spex Mister Spex
      8.539632900409849 (2146)
      Proclear Toric piilolinssit. Valmistaja: Cooper Vision. Kpl 6 linssin pakkauksia. Vesipitoisuus: 62%53.95, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Menicon Miru 1 Month (6 kpl)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165739849.jpg?ts=1
      Menicon Menicon Miru 1 Month (6 kpl) Miru 1 Month (6 kpl) Miru 1 Month (6 kpl) (1)
      Menicon Miru 1 Month (6 kpl)
      • 00884465765731
      • 00884465766776
      1
    • Alcon Air Optix Hydraglyde for Astigmatism 6 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167806597.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121588797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147294219.jpg?ts=1
      Alcon Alcon Air Optix Hydraglyde for Astigmatism 6 kpl Air Optix Hydraglyde for Astigmatism 6 kpl Air Optix Hydraglyde for Astigmatism 6 kpl Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism ovat tooriset piilolinssit kuukauden vaihtovälillä. Ne sisältävät suuren määrän kosteuttavia ainesosia ja ovat likaa ja muita jäämiä hylkivät. Pakkaus sisältää 6 linssiä. (19)
      Alcon Air Optix Hydraglyde for Astigmatism 6 kpl
      • 00730822000000
      • 00730822040327
      • 00730822041041
      • 00730822020275
      5
    • CooperVision Clariti Toric (6 kpl)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143576772.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125378558.jpg?ts=1
      CooperVision CooperVision Clariti Toric (6 kpl) Clariti Toric (6 kpl) Clariti Toric (6 kpl) CooperVision Clariti Toric -linssit korjaavat astigmatismia. Nämä linsit pysyvät mukavina koko päivän ajan. Sisältää 6 kpl silikonihydrogeelilinssejä. (3)
      CooperVision Clariti Toric (6 kpl)
      • 05052131325250
      • 00729338346610
      2
    • Bausch & Lomb ULTRA for Presbyopia 6 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137915251.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119116310.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb ULTRA for Presbyopia 6 kpl ULTRA for Presbyopia 6 kpl ULTRA for Presbyopia 6 kpl Ultra Kontaktlinser Presbyopia ovat multifokaaliset kuukausilinssit, joiden avulla näet hyvin kaikille etäisyyksille. (2)
      Bausch & Lomb ULTRA for Presbyopia 6 kpl
      • 00785811451318
      • 00785811451837
      • 00785811452551
      4
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 36.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 36.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 36.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 36.89
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 36.70
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 36.70
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 36.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 36.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 36.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 36.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 37.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 37.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 33.81
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 33.81
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 33.81
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 33.81
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 33.81
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 33.81
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 33.81
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 36.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 32.93
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 36.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 36.00
    • info@vertaa.fi