x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

CooperVision Proclear Toric

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut CooperVision Proclear Toric
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot CooperVision Proclear Toric
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
CooperVision Proclear Toric
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171211841.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/72831530.jpg?ts=1
CooperVision CooperVision Proclear Toric Proclear Toric Proclear Toric piilolinssit Proclear Toric (3)
  • 00707482049564
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lens Power: 0.25
    • Linssien määrä: 6.0 kpl
  • 47.80 47.80 EUR 1
    1
    • netlens netlens
      4.272180777454588 (4)
      piilolinssit Proclear Toric47.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Bausch & Lomb ULTRA for Astigmatism (6 kpl)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137951597.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121175676.jpg?ts=1
      Bausch & Lomb Bausch & Lomb ULTRA for Astigmatism (6 kpl) ULTRA for Astigmatism (6 kpl) ULTRA for Astigmatism (6 kpl) ULTRA for Astigmatism piilolinssit. Valmistaja: Bausch & Lomb. Kpl 6 linssin pakkauksia. Vesipitoisuus: 46% (6)
      Bausch & Lomb ULTRA for Astigmatism (6 kpl)
      • 00785811594008
      • 00785811570309
      2
    • Alcon Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 linssiä)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169019693.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121588799.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153811369.jpg?ts=1
      Alcon Alcon Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 linssiä) Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 linssiä) Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 linssiä) Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism piilolinssit. Valmistaja: Alcon. Kpl 3 linssin pakkauksia. Vesipitoisuus: 33% (19)
      Alcon Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 linssiä)
      • 00730822061889
      • 00730822081368
      2
    • CooperVision Clariti Elite (3 kpl)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167803164.jpg?ts=1
      CooperVision CooperVision Clariti Elite (3 kpl) Clariti Elite (3 kpl) Clariti Elite (3 kpl) Clariti Elite ovat silikonihydrogeeli-kuukausipiilolinssejä jotka on suunniteltu terveelliseen ja mukavaan käyttöön. Tämä pakkaus sisältää 3 linssiä. (2)
      CooperVision Clariti Elite (3 kpl)
      • 05052966089631
      1
    • Alcon Air Optix Hydraglyde for Astigmatism 6 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167806597.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121588797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147294219.jpg?ts=1
      Alcon Alcon Air Optix Hydraglyde for Astigmatism 6 kpl Air Optix Hydraglyde for Astigmatism 6 kpl Air Optix Hydraglyde for Astigmatism 6 kpl Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism ovat tooriset piilolinssit kuukauden vaihtovälillä. Ne sisältävät suuren määrän kosteuttavia ainesosia ja ovat likaa ja muita jäämiä hylkivät. Pakkaus sisältää 6 linssiä. (4)
      Alcon Air Optix Hydraglyde for Astigmatism 6 kpl
      • 00730822000000
      • 00730822040327
      • 00730822041041
      • 00730822020275
      5
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 43.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 43.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 47.80
    • info@vertaa.fi