x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Huawei FreeBuds 4i - Ceramic White

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Huawei FreeBuds 4i - Ceramic White
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Huawei FreeBuds 4i - Ceramic White
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Huawei FreeBuds 4i - Ceramic White
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177282968.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177283067.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177283069.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177283068.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/201395248.jpg?ts=1
Huawei Huawei FreeBuds 4i - Ceramic White FreeBuds 4i - Ceramic White FreeBuds 4i - Ceramic White Täysin langattomat kuulokkeet mikrofonilla varustettu, korvansisäiset, Bluetooth, aktiivinen melunpoisto, keraaminen valkoinen (2)
  • 06941487210893
  • 6941487210893
  • 55034087
1
deal
  • Suunnittelu
    • Korvakytkentä: In-ear
    • Väri: Valkoinen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Aikuiset, Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: Kaikille sallittu
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 59.00 79.00 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.31318346984913 (437)
      Täysin langattomat kuulokkeet mikrofonilla varustettu, korvansisäiset, Bluetooth, aktiivinen melunpoisto, keraaminen valkoinen
      59.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Wavell - Two In-Ear Headset - Metal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215511699.jpg?ts=1
      Wavell Wavell - Two In-Ear Headset - Metal - Two In-Ear Headset - Metal - Two In-Ear Headset - Metal LUOVU JOHDOISTA JA TULE OSAKSI LANGATONTA TULEVAISUUTTA.Täydellinen kaikkiin tilanteisiin: Wavell TWO on täydellinen monikäyttöinen kuuloke, jota voi käyttää kaikissa arkipäivän tilanteissa.Ääni: Me Wavellilla uskomme, että hyvä ääni on jotain, joka jokaisen pitäisi saada. Wavell One -kuulokkeilla saat kristallinkirkkaan äänen, jossa on raskas ja hyvin viritetty basso.Täydellinen istuvuus: Ihmiskorvien mukaan luodun muodon ja mukana toimitettavien 7 erikokoisten korvatyynyjen ansiosta varmist... (1)
      Wavell - Two In-Ear Headset - Metal
      • 05745000424313
      2
    • Decoded - Leather Aircase for Airpods 3rd Gen Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226880953.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213018737.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233440344.jpg?ts=1
      Decoded Decoded - Leather Aircase for Airpods 3rd Gen Brown - Leather Aircase for Airpods 3rd Gen Brown - Leather Aircase for Airpods 3rd Gen Brown PRE-ORDER: item ships from January 12th The AirCase Lite is handcrafted using a hybrid construction of schok proof TPU wrapped in premium full grain leather and is finished with subtly branding. Designed to protect your AirPods 3rd Gen. This refined case gives your AirPods 3rd Gen a bold look for everyday use and is compatible with wireless charging. (1)
      Decoded - Leather Aircase for Airpods 3rd Gen Brown
      • 08720254290195
      • D21AP3C1CHB
      1
    • Anker Soundcore Life Q10
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219966237.jpg?ts=1
      Anker Anker Soundcore Life Q10 Soundcore Life Q10 Soundcore Life Q10 Kuulokkeet mikrofonilla varustettu, täysi koko, Bluetooth, langaton, langallinen, 3,5 mm jakkiliitin, musta, punainen (1)
      Anker Soundcore Life Q10
      • 00194644015886
      1
    • Adidas FWD-02, Night Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219324397.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227433045.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219324401.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219324400.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227433046.jpg?ts=1
      Adidas Adidas FWD-02, Night Grey FWD-02, Night Grey FWD-02, Night Grey Adidas FWD-02, ergonomiset täysin langattomat kuulokkeet, jotka tarjoavat sinulle vapauden testata rajojasi. (1)
      Adidas FWD-02, Night Grey
      • 07340055386050
      • 7340055386050
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.00
    • info@vertaa.fi