x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Sony WI-1000XM2 Bluetooth, hopea

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Sony WI-1000XM2 Bluetooth, hopea
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Sony WI-1000XM2 Bluetooth, hopea
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Sony WI-1000XM2 Bluetooth, hopea
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150555585.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237450689.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237450695.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237450693.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237450697.jpg?ts=1
Sony Sony WI-1000XM2 Bluetooth, hopea WI-1000XM2 Bluetooth, hopea WI-1000XM2 Bluetooth, hopea Alan johtava meluntorjunta, tarpeettoman hälyn estämiseksi Ensiluokkainen äänenlaatu Hi-Res Audio- ja LDAC-yhteensopivuus (2)
  • 04548736099432
  • WI1000XM2S.CE7
  • 6562813
1
deal
  • Suunnittelu
    • Korvakytkentä: In-ear
    • Kuulokesangan tyyppi: Niskapanta
    • Väri: Hopea
  • Tekniset tiedot
    • Melunvaimennus: Kyllä
    • Liitettävyys: Langaton
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kuulokkeiden ominaisuudet: Vastamelutoiminto
    • Sukupuoli: Unisex
  • Akku
    • Akun käyttöaika: 10 h
    • Latausaika: 3.5 h
  • Liitettävyys
    • Bluetooth-versio: 5.0
    • Lähialueen kommunikointi (NFC): Kyllä
  • 174.90 285.90 EUR 1
    1
    • Elisa Verkkokauppa Elisa Verkkokauppa
      4.424883055934149 (4)
      Alan johtava meluntorjunta, tarpeettoman hälyn estämiseksi Ensiluokkainen äänenlaatu Hi-Res Audio- ja LDAC-yhteensopivuus
      174.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Libratone AIR+ (2nd Gen)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215804278.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213134654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237861252.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205388616.jpg?ts=1
      Libratone Libratone AIR+ (2nd Gen) AIR+ (2nd Gen) AIR+ (2nd Gen) Älykäs melunvaimennus uudelleen määriteltynäVaikuttavat aidosti langattomat kuulokkeet. Täynnä intuitiivisia ominaisuuksia, kuten hybridi-älykäs melunvaimennus, rikas ja tasapainoinen ääni sekä vaikuttava akun kesto. Uusi latauskotelo, jossa on upea skandinaavinen muotoilu ja ensiluokkainen viimeistely.Kuuloaisti on hiljaisempi.Langattomat melua vaimentavat kuulokkeet, jotka on suunniteltu tekemään sinuun vaikutuksen. Hyvästi liitettävyysongelmat, ja tervetuloa intuitiiviset kuulokkeet, jotka mukautuvat käyttötilanteeseen ja ympäristöön.Libratone AIR+ tarjoaa terävän ja tasapainoisen äänen, joka on saanut inspiraationsa pohjoismaisesta äänenviritysfilosofiasta.Uusi muotoilu, jonka myötä kuulokkeille on pystyasennossa oleva latauskotelo, jossa on akun varaustason ilmaisin, joka tarjoaa yhteensä 24 tunnin akkukeston. (1)
      Libratone AIR+ (2nd Gen)
      • 05710957014399
      1
    • JLab AUDIO EPIC AIR SPORT TRUE WIRELESS MUSTA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158024661.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158138677.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158138678.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237432864.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158138679.jpg?ts=1
      JLab JLab AUDIO EPIC AIR SPORT TRUE WIRELESS MUSTA AUDIO EPIC AIR SPORT TRUE WIRELESS MUSTA AUDIO EPIC AIR SPORT TRUE WIRELESS MUSTA (10)
      JLab AUDIO EPIC AIR SPORT TRUE WIRELESS MUSTA
      • 00812887018685
      • 0812887018685
      1
    • Logitech ZONE VIBE 100 LANGATON HEADSET ROOSA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256160128.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256160515.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256160517.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256160514.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256160513.jpg?ts=1
      Logitech Logitech ZONE VIBE 100 LANGATON HEADSET ROOSA ZONE VIBE 100 LANGATON HEADSET ROOSA ZONE VIBE 100 LANGATON HEADSET ROOSA Osoita tyylikkyytesi ja koe äänen immersio työskennellessäsi ja pelatessasi Logitechin langattomat mikrofonilliset Zone Vibe 100 -kuulokkeet päässäsi. Voimakkaat 40 mm kaiuttimet, joissa on syvä basso, terävät korkeat äänet ja vähäinen särö, takaavat, että langattomat Logitech Zone -kuulokkeet tuovat kokouksiin eloa. Hengittävät, kevyet kuulokkeet painavat vain 185 grammaa ja ovat tarpeeksi mukavat käytettäväksi koko päivän. Korvatyynyt ovat pehmeät ja muistivaahdosta tehdyt, ja muotoa voidaan säätää. Langattomat mikrofonilliset Vibe 100 -Bluetooth-kuulokkeet mikrofonilla tekevät virtuaalisista kotikokouksista helppoja. Tämän takaavat suosittujen videoalustojen yhteensopivuus, helpot kuulokkeeseen rakennetut kontrollit, jataittaen mykistettävä vaimentava mikrofoni. Säädä sivuääntä, mikrofonin voimakkuutta ja EQ:ta taataksesi haluamasi äänikokemuksen Logi Tune -pöytäkone- tai matkapuhelinsovellusta käyttäessäsi. Pidä laitteet ajantasaisina ja liity kokouksiin yhdellä napsautuksella. Nau (5)
      Logitech ZONE VIBE 100 LANGATON HEADSET ROOSA
      • 05099206103955
      • 981-001224
      4
    • OTL TECHNOLOGIES - Junior Interactive Headhpones - Animal Crossing (856552)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248148318.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249699958.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249699960.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249699961.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249699959.jpg?ts=1
      OTL TECHNOLOGIES OTL TECHNOLOGIES - Junior Interactive Headhpones - Animal Crossing (856552) - Junior Interactive Headhpones - Animal Crossing (856552) - Junior Interactive Headhpones - Animal Crossing (856552) (1)
      OTL TECHNOLOGIES - Junior Interactive Headhpones - Animal Crossing (856552)
      • 05055371623797
      • AC0848
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 285.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 285.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 285.90
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 174.90
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 174.90
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 174.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 174.90
    • info@vertaa.fi