x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Topcom TH-4676 digitaalinen lämpömittari

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Topcom TH-4676 digitaalinen lämpömittari
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Topcom TH-4676 digitaalinen lämpömittari
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Topcom TH-4676 digitaalinen lämpömittari
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208878529.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208878530.jpg?ts=1
Topcom Topcom TH-4676 digitaalinen lämpömittari TH-4676 digitaalinen lämpömittari TH-4676 digitaalinen lämpömittari (1)
  • 08711658439952
1
  • Tekniset tiedot
    • Mittausmenetelmä: Etätunnistus
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi
    • Väri: Harmaa, Valkoinen
  • 38.90 38.90 EUR 1
    1
    • e-ville.com e-ville.com
      8.41704883548698 (568)
      38.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • TFA-Dostmann 30.3143.it Temperature Sensor Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103293818.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225164149.jpg?ts=1
      TFA-Dostmann TFA-Dostmann 30.3143.it Temperature Sensor Valkoinen 30.3143.it Temperature Sensor Valkoinen 30.3143.it Temperature Sensor Valkoinen Sääanturi, digital (1)
      TFA-Dostmann 30.3143.it Temperature Sensor Valkoinen
      • 04009816015235
      • 30.3143.IT
      2
    • Tommee tippee No Touch Forehead Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189596333.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146635151.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/191108040.jpg?ts=1
      Tommee tippee Tommee tippee No Touch Forehead Valkoinen No Touch Forehead Valkoinen No Touch Forehead Valkoinen Tommee Tippee -otsakuumemittarilla saat mitattua nopeasti lapsen lämpötilan. Saat esimerkiksi mitattua kuumeen nukkuvalta vauvalta ilman pelkoa tämän heräämisestä. Helppokäyttöinen kuumemittari Otsakuumemittari mahdollistaa kuumeen mittaamisen nopeasti ja lähes huomaamatta. Aseta mittari enintään 4 cm:n päähän otsan keskiosasta ja paina aloitusnappia. Lämpötila näkyy selkeällä näytöllä parissa sekunnissa. Tämä helpottaa esimerkiksi nukkuvan tai ärtyisän vauvan kuumeen mittaamista. Kuumemittar... (1)
      Tommee tippee No Touch Forehead Valkoinen
      • 05010415230355
      4
    • Braun IRT 6515 Thermoscan 6 -korvakuumemittari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210083029.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166730144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166295995.jpg?ts=1
      Braun Braun IRT 6515 Thermoscan 6 -korvakuumemittari IRT 6515 Thermoscan 6 -korvakuumemittari IRT 6515 Thermoscan 6 -korvakuumemittari Braunin helppokäyttöinen ja yksinkertainen IRT6515 Thermoscan 6- kuumemittari sopii koko perheelle! (6)
      Braun IRT 6515 Thermoscan 6 -korvakuumemittari
      • 04022167652010
      • IRT6515
      4
    • TFA-Dostmann 30.5011
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225164213.jpg?ts=1
      TFA-Dostmann TFA-Dostmann 30.5011 30.5011 30.5011 Lämpö-kosteusmittari, digital (1)
      TFA-Dostmann 30.5011
      • 04009816013491
      • 30.5011
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 37.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 37.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 37.85
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 37.45
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 37.45
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 38.90
    • info@vertaa.fi