x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Beliani Poreamme LED-valoilla, valkoinen FUERTE

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Beliani Poreamme LED-valoilla, valkoinen FUERTE
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Beliani Poreamme LED-valoilla, valkoinen FUERTE
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Beliani Poreamme LED-valoilla, valkoinen FUERTE
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175101114.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/137859699.jpg?ts=1
Beliani Beliani Poreamme LED-valoilla, valkoinen FUERTE Poreamme LED-valoilla, valkoinen FUERTE Poreamme LED-valoilla, valkoinen FUERTE Tässä mallissa yhdistyvät kaunis muotoilu ja toiminnallinen tekniikka. Amme on valmistettu kestävästä ja helppohoitoisesta saniteettiakryylistä. Kaksi niskatukea ja hierovat suuttimet takaavat rentouttavan kylpyhetken. Ammeen kohokohta on tyylikäs LED-valaistus. Materiaali: akryyli. Lisämateriaali: karkaistu lasi, ruostumaton teräs, messinki, alumiini, silikoni. Paino: 68 Kapasiteetti: 2 hengelle Asennus: asennettava sähköasentajan toimesta Paino kapasiteetti: 300 (1)
  • 04260602377016
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kylpyammeen tyyppi: Poreamme
    • Määrä litroissa: 320 L
  • Tekniset tiedot
    • Henkilömäärä: 2
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 85 cm
    • Pituus: 175 cm
    • Syvyys: 85 cm
    • Korkeus: 60 cm
    • Paino: 96 kg
  • Suunnittelu
    • Muoto: Suorakulmio
    • Väri: Valkoinen
  • 1759.99 2259.00 EUR 1
    1
    • beliani.fi beliani.fi
      Tässä mallissa yhdistyvät kaunis muotoilu ja toiminnallinen tekniikka. Amme on valmistettu kestävästä ja helppohoitoisesta saniteettiakry...
      1759.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Beliani Kylpyamme 170 cm musta EMPRESA Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209680568.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209701174.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Kylpyamme 170 cm musta EMPRESA Beliani Kylpyamme 170 cm musta EMPRESA Beliani Kylpyamme 170 cm musta EMPRESA Beliani Onko mitään rentouttavampaa kuin lämmin kylpy pitkän päivän jälkeen? Tässä ammeessa on tyylikäs ja ajaton muotoilu ja se on valmistettu laadukkaasta ja helppohoitoisesta materiaalista. Amme sisältää hanan, joten et joudu hankkimaan erikseen muita kylpyhuonetarvikkeita. Panosta kylpyhuoneeseen ja nauti kylpylätunnelmasta kotona. Materiaali: akryyli. Lisämateriaali: metalli. Paino: 56 Kapasiteetti: 1 hengelle Asennus: vaatii asennuksen Paino kapasiteetti: 220 (1)
      Beliani Kylpyamme 170 cm musta EMPRESA Beliani
      • 04251682265751
      1
      deal
    • Beliani Kylpyamme 170x80 cm musta DULCINA Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209698211.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Kylpyamme 170x80 cm musta DULCINA Beliani Kylpyamme 170x80 cm musta DULCINA Beliani Kylpyamme 170x80 cm musta DULCINA Beliani Yksinkertaisen tyylikäs kylpyamme, joka sopii niin perinteiseen kuin moderniinkin sisustukseen. Amme on valmistettu helppohoitoisesta saniteettiakryylista, joten sen puhtaana pitäminen ei ole konsti eikä mikään. Koska amme on vapaasti seisovaa mallia, voit sijoittaa sen kätevästi mihin kohtaan huonetta haluat. Materiaali: akryyli. Paino: 50 Kapasiteetti: 1 hengelle Asennus: vaatii asennuksen Paino kapasiteetti: 250 (1)
      Beliani Kylpyamme 170x80 cm musta DULCINA Beliani
      • 04251682267441
      1
      deal
    • Beliani Poreamme hierontasuuttimilla, VARADERO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175105317.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163765876.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131043778.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90571875.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163765951.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Poreamme hierontasuuttimilla, VARADERO Poreamme hierontasuuttimilla, VARADERO Poreamme hierontasuuttimilla, VARADERO Suorakaiteen muotoinen poreamme, jossa yhdistyvät klassinen muotoilu ja toiminnallisuus. Hierontasuihkujen tarjoamaa hellävaraista hierontaa täydentää vedenalainen LED-valaistus, joka luo ainutlaatuisen tunnelman. Yksinkertainen muotoilu lisää kylpyhuoneeseesi tyyliä. Ammeessa on tyylikkäät kromikalusteet, kuten vesiputoushana sekä kaksi klassisen mustan väristä pehmustettua tyynyä. Kompaktin kokonsa ansiosta amme toimii hyvin myös pienemissä kylpyhuoneissa. Ammeen akryylirakenne on vahvistet... (1)
      Beliani Poreamme hierontasuuttimilla, VARADERO
      • 07081457460336
      • 04260580930494
      • 43470
      1
      deal
    • Coolest Kylpyamme, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146113825.jpg?ts=1
      Coolest Coolest Kylpyamme, Valkoinen Kylpyamme, Valkoinen Kylpyamme, Valkoinen Cooleistakin coolein kylpyamme, jossa kaikki rakastavat kylpeä sekä suuret että pienet! Tämä amme on erinomainen valinta pienen kylpyhuoneen omistajalle, joka haveilee ihanista vaahtokylvyistä. Ammeeseen mahtuu noin 200 litraa vettä. Tuotteeseen kuuluvaan koriin voit asettaa kylpyvaahdon, saippuan ja kivat vesilelut. Altaan tyhjentäminen käy kätevästi pohjan sivussa olevan reiän ja suoraan viemäriin johdettavan tyhjennysletkun avulla. (6)
      Coolest Kylpyamme, Valkoinen
      • 07350047050715
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 1499.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1499.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1499.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1819.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1759.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1759.99
    • info@vertaa.fi