x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Derwent Graphic -lyijykynälajitelma, 12 kynää

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Derwent Graphic -lyijykynälajitelma, 12 kynää
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Derwent Graphic -lyijykynälajitelma, 12 kynää
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Derwent Graphic -lyijykynälajitelma, 12 kynää
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150548231.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208594893.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171592188.jpg?ts=1
Derwent Derwent Graphic -lyijykynälajitelma, 12 kynää Graphic -lyijykynälajitelma, 12 kynää Graphic -lyijykynälajitelma, 12 kynää Kiiltävän musta puvarsi oranssilla viivalla tekee Derwent Graphic-kynistä klassisia ja helposti tunnistettavia. Graphic-kynät ovat suosittu valinta graafikoiden, arkkitehtien, suunnittelijoiden ja kuvittajien keskuudessa. Ideaalinen yksityiskohtaiseen kuvitustyöhön, sekä sommitelmien piirtämiseen.12 kynän Derwent Graphic - lyijykynälajitelma, 6B-4H medium (1)
  • 05010255716590
4
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri
    • Materiaalit: Puu
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Lapset
  • 19.89 25.95 EUR 4
    4
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Kiiltävän musta puvarsi oranssilla viivalla tekee Derwent Graphic-kynistä klassisia ja helposti tunnistettavia. Graphic-kynät ovat suosit...19.89, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Graphic-kynät ovat suosittu valinta gaafikoiden, arkkitehtien, suunnitelijoiden ja kuvittajien keskuudessa. Ideaali yksityiskohtaiseen ku...20.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Taidetarvikkeet.org Taidetarvikkeet.org
      23.30, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      25.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Copic Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255913352.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230631537.jpg?ts=1
      Copic Copic Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma Copic on ainutlaatuinen japanilainen tussikynäsarja, jota suosivat lukuisat manga-taiteilijat, suunnittelijat ja kuvittajat. Kaksikärkisellä (sivellin ja puolileveä) tussikynällä saat aikaan laadukkainta jälkeä. 5+1 lajitelmissa tulee mukana 5 eri sävyistä kaksikärkistä tussia sekä yksi ohut musta tussi ääriviivoille. (2)
      Copic Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma
      • 04013695261386
      3
    • Maped ColorPeps -värityssalkku, 100 osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237408760.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209850753.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232880435.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146885517.jpg?ts=1
      Maped Maped ColorPeps -värityssalkku, 100 osaa ColorPeps -värityssalkku, 100 osaa ColorPeps -värityssalkku, 100 osaa Upea 100 kappaleen pakkaus Maped väritystuotteita, kätevässä ja näyttävässä salkussa. Jokaiselle kynälle ja tussille on oma paikkansa, ja ne pysyvät hyvässä järjestyksessä. Erinomainen lahjatuote! Sisältö: 36 huopakynää 36 värikynää 24 vahaliitua 1 sivellistussi 1 lyijykynä 1 pyyhekumi 1 teroitin (6)
      Maped ColorPeps -värityssalkku, 100 osaa
      • 03154149070039
      4
    • Pentel SESF30C-12 Sign Pen ARTIST
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205271168.jpg?ts=1
      Pentel Pentel SESF30C-12 Sign Pen ARTIST SESF30C-12 Sign Pen ARTIST SESF30C-12 Sign Pen ARTIST Fibre tip pen with an extra fine brush-like tip. For filigree drawings, illustrations, sketches. For advanced users of brushlettering, e.g. for ornaments and accents on initials. Set with 12 different colours. (1)
      Pentel SESF30C-12 Sign Pen ARTIST
      • 04016284342794
      1
    • Yoursurprise Parker - Jotter kuulakärkikynä - Musta (vasenkätinen)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222526989.jpg?ts=1
      Yoursurprise Yoursurprise Parker - Jotter kuulakärkikynä - Musta (vasenkätinen) Parker - Jotter kuulakärkikynä - Musta (vasenkätinen) Parker - Jotter kuulakärkikynä - Musta (vasenkätinen) Pyydä hieno henkilökohtainen kuulakärkikynsi, joka on kaiverrettu nimesi tai tekstisi mukaan. Saatavana useissa värikkäissä väreissä. Hyvä lahja mihin tahansa tilaisuuteen. (1)
      Yoursurprise Parker - Jotter kuulakärkikynä - Musta (vasenkätinen)
      • 04251217119535
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 17.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 17.80
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 19.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 19.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 19.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 19.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 19.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 19.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 19.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 19.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 19.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 19.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 19.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 19.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 16.62
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 16.62
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Oct 02 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 19.80
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 19.89
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 19.89
    • info@vertaa.fi