x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Faber-Castell Jumbo Grip 16-pack

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Faber-Castell Jumbo Grip 16-pack
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Faber-Castell Jumbo Grip 16-pack
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Faber-Castell Jumbo Grip 16-pack
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223668618.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207892414.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/254764647.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237002268.jpg?ts=1
Faber-Castell Faber-Castell Jumbo Grip 16-pack Jumbo Grip 16-pack Jumbo Grip 16-pack (1)
  • 04005401109167
2
  • Suunnittelu
    • Kynätyyppi: Värikynät
    • Väri: Moniväri, Valkoinen
    • Materiaalit: Metalli, Puu
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 400 g
  • 29.00 30.31 EUR 2
    2
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      29.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      30.31, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Copic Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255913352.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230631537.jpg?ts=1
      Copic Copic Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma Copic on ainutlaatuinen japanilainen tussikynäsarja, jota suosivat lukuisat manga-taiteilijat, suunnittelijat ja kuvittajat. Kaksikärkisellä (sivellin ja puolileveä) tussikynällä saat aikaan laadukkainta jälkeä. 5+1 lajitelmissa tulee mukana 5 eri sävyistä kaksikärkistä tussia sekä yksi ohut musta tussi ääriviivoille. (2)
      Copic Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma
      • 04013695261386
      3
    • Milan Kuitukärkiset Kynät/merkintäkynät Milan, 50 Väriä/kpl Multicolor
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150517353.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259179118.jpg?ts=1
      Milan Milan Kuitukärkiset Kynät/merkintäkynät Milan, 50 Väriä/kpl Multicolor Kuitukärkiset Kynät/merkintäkynät Milan, 50 Väriä/kpl Multicolor Kuitukärkiset Kynät/merkintäkynät Milan, 50 Väriä/kpl Multicolor Kuitukärkikynät 5 mm kartiomaisella päällä. 50 eriä väriä. Poispestävissä useimmista tekstiileistä. (1)
      Milan Kuitukärkiset Kynät/merkintäkynät Milan, 50 Väriä/kpl Multicolor
      • 08411574000389
      2
    • Derwent Drawing -piirrustuskynälajitelma, 12 kynää
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208548230.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159837149.jpg?ts=1
      Derwent Derwent Drawing -piirrustuskynälajitelma, 12 kynää Drawing -piirrustuskynälajitelma, 12 kynää Drawing -piirrustuskynälajitelma, 12 kynää Piirtämistä puhtaimmillaan, upea värilajitelma ja luovaa potentiaalia Derwent Drawing-piirustuskynillä. Kynissä erikoispaksu, kermamainen koostumus joka aikaansaa sametinpehmeää piirtojälkeä. Täydellinen valinta eläinten ja luonnon ikuistamiseen, ja monien ammattitaiteilijoiden valinta "fur & feather" (turkki ja höyhen)-piirtämiseen. Ideaali myös maisemien ja muotokuvien piirtämiseen.12 kynän lajitelmassa sävyt: Solway Blue, Ink Blue, Green Shadow, Olive Earth, Brown Ochre, Yelow Ochre, Sepia Red, Sangiune, Ruby Earth, Chocolate, Ivory Black, Chinese White. (1)
      Derwent Drawing -piirrustuskynälajitelma, 12 kynää
      • 05028252147576
      2
    • Derwent Graphitint -värikynälajitelma, 24 kynää
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207709128.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150557246.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237451584.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237451582.jpg?ts=1
      Derwent Derwent Graphitint -värikynälajitelma, 24 kynää Graphitint -värikynälajitelma, 24 kynää Graphitint -värikynälajitelma, 24 kynää Jos haluat lisätä hiilipiirustuksiisi vähän väriä, tämä kynä on valintasi! Käyttäessäsi kynää kuivana, Graphitint tarjoaa väriä vain hienovaraisesti, mutta kun lisäät väriin vettä, sen rikaspigmenttiset, syvät värisävyt tulevat esiin. Graphitint-kynää on saatavilla 12 ja 24 kynän lajitelmissa.24 kynän lajitelmassa sävyt: Port, Juniper, Aubergine, Dark Indigo, Shadow, Steel Blue, Ocean Blue, Slate Green, Grren Grey, Meadow, Ivy, Sage, Chestunut, Russet, Cool Brown, Cocoa, Autumn Brown, Storm, Warn Grey, Midnight Black, Mountain Grey, Cloud Grey, Cool Grey, White. (3)
      Derwent Graphitint -värikynälajitelma, 24 kynää
      • 05028252167413
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 26.50
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 36.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 36.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 30.32
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 30.31
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 30.31
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 30.31
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 30.31
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 30.31
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 30.31
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 30.31
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 30.31
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 30.31
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 29.00
    • info@vertaa.fi