x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Foam Clay kynä

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Foam Clay Muovailumassat Extra Large
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161335384.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237557360.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171778895.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237557352.jpg?ts=1
      Foam Clay Foam Clay Muovailumassat Extra Large Muovailumassat Extra Large Muovailumassat Extra Large Foam Clay-muovailumassa tarttuu moniin eri pintoihin, joten sitä voi käyttää yhdessä esimerkiksi puun, keramiikan ja paperimassan kanssa. Jos massa sattuisi kuivumaan, voit lisätä vähän vettä sekaan. Eri väriset massat on pakattu ilmatiiviisiin muovipurkkeihin. Kokeile myös muita saman sarjan muovailumassoja! Vain mielikuvitus on rajana, kun luot omia muotoja ja hahmoja! (1)
      Foam Clay Muovailumassat Extra Large
      • 05712854405782
      3
      15.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Stabilo DEFAULT
        • stabilo
      • BIC DEFAULT
        • bic
      • Staedtler DEFAULT
        • staedtler
      • Kosketusnäyttökynä DEFAULT
        • kosketusna_ytto_kyna_
      • Värikynät DEFAULT
        • va_rikyna_t
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Parker (parker)
      • Posca (posca)
      • Cross (cross)
      • Stabilo (stabilo)
      • BIC (bic)
      • 3Doodler (3doodler)
      • 24hShop (24hshop)
      • Acer (acer)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artline (artline)
      • Babor (babor)
      • BLOpens (blopens)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Caran d'Ache (caran_d_ache)
      • Carioca (carioca)
      • CC Hobby (cc_hobby)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Clinique (clinique)
      • Colortime (colortime)
      • Copic (copic)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creative toys (creative_toys)
      • Creotime (creotime)
      • CRKT (crkt)
      • Dacota (dacota)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Datalogic (datalogic)
      • Dell (dell)
      • Deltaco (deltaco)
      • Depesche (depesche)
      • Derwent (derwent)
      • DIY (diy)
      • Djeco (djeco)
      • DUX (dux)
      • EasyKit (easykit)
      • Ecoline (ecoline)
      • Edding (edding)
      • Einhell (einhell)
      • Enigma (enigma)
      • Epson (epson)
      • ESR (esr)
      • Euromic (euromic)
      • Faber-Castell (faber_castell)
      • Foam Clay (foam_clay)
      • Galt (galt)
      • Gembird (gembird)
      • Giotto (giotto)
      • Giotto Be-bè (giotto_be_be_)
      • Hama (hama)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hoya (hoya)
      • HP (hp)
      • Hultafors (hultafors)
      • INF (inf)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inky (inky)
      • Jaq Jaq Bird (jaq_jaq_bird)
      • Koh-I-Noor (koh_i_noor)
      • Lakkapää (lakkapa_a_)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Linex (linex)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • Lyra (lyra)
      • MAC (mac)
      • Maped (maped)
      • Marabu (marabu)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marttiini (marttiini)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Microsoft (microsoft)
      • Milan (milan)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Muumi (muumi)
      • Nassau (nassau)
      • Nitecore (nitecore)
      • No name (no_name)
      • Nobo (nobo)
      • Paagman (paagman)
      • Paint Pops (paint_pops)
      • Panasonic (panasonic)
      • Paper Mate (paper_mate)
      • Papermate (papermate)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pelikan (pelikan)
      • Pentel (pentel)
      • PICA (pica)
      • Pigment Art (pigment_art)
      • Pigment Art Acrylic (pigment_art_acrylic)
      • Pigment Art Proff (pigment_art_proff)
      • Pilot (pilot)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Plus Color (plus_color)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Polaroid (polaroid)
      • Rite in the rain (rite_in_the_rain)
      • Rotring (rotring)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sakura (sakura)
      • Samsung (samsung)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Savon Tukkumyynti (savon_tukkumyynti)
      • Sense (sense)
      • Ses (ses)
      • Sharpie (sharpie)
      • Silk Clay (silk_clay)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Spirograph (spirograph)
      • Staedtler (staedtler)
      • Steinel (steinel)
      • Super (super)
      • Talens (talens)
      • Talens Art Creation (talens_art_creation)
      • Targus (targus)
      • Tech-Protect (tech_protect)
      • Tombow (tombow)
      • TOPModel (topmodel)
      • Totum (totum)
      • Uni Posca (uni_posca)
      • Uni-Ball (uni_ball)
      • Wacom (wacom)
      • Wave (wave)
      • Wedo (wedo)
      • Winsor & Newton (winsor_newton)
      • Wunderlich (wunderlich)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zig (zig)
    • Hinta (price):
      • < 18 € (budget)
      • 18 € - 24 € (price_2)
      • 24 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Kynätyyppi (kynätyyppi):
      • 3D-kynä (3d_kyna_)
      • Kosketusnäyttökynä (kosketusna_ytto_kyna_)
      • Kuitukärkikynä (kuituka_rkikyna_)
      • Kuulakärkikynä (kuulaka_rkikyna_)
      • Lyijykynä (lyijykyna_)
      • Piirrustuskynät (piirrustuskyna_t)
      • Tussi (tussi)
      • Värikynät (va_rikyna_t)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi