x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Lenovo Precision Pen -kynä

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Lenovo Precision Pen -kynä
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Lenovo Precision Pen -kynä
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Lenovo Precision Pen -kynä
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181920394.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/257885118.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/257885119.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/257885120.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/257885117.jpg?ts=1
Lenovo Lenovo Precision Pen -kynä Precision Pen -kynä Precision Pen -kynä Aktiivinen kosketusnäyttökynä, 3 painiketta, Bluetooth, musta, Alkuperäinen laitevalmistaja (OEM) malleihin ThinkCentre M75t Gen 2 ThinkPad X1 Titanium Yoga Gen 1 X12 Detachable (1)
  • 00195042431391
  • 4X80Z50965
4
  • Suunnittelu
    • Kynätyyppi: Kosketusnäyttökynä
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Muovi
  • 94.14 143.50 EUR 4
    4
    • Proshop Proshop
      8.038141590571255 (487)
      Aktiivinen kosketusnäyttökynä, 3 painiketta, Bluetooth, musta, Alkuperäinen laitevalmistaja (OEM) malleihin ThinkCentre M75t Gen 2 ThinkP...94.14, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Lenovo Precision Pen tarjoaa luonnollisen kynän tuntuman ja tarjoaa 4096 paineentunnistustasoa, mikä mahdollistaa tarkat luonnokset ja mu...96.89, 2-4 vk (offer_sdt_1_month)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      119.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      LENOVO PRECISION PEN143.50, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Mtp Products Tyylikäs 3-in-1 Monitoiminen Stylus Kynä & Kuulakärkikynä - Hopea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156339253.jpg?ts=1
      Mtp Products Mtp Products Tyylikäs 3-in-1 Monitoiminen Stylus Kynä & Kuulakärkikynä - Hopea Tyylikäs 3-in-1 Monitoiminen Stylus Kynä & Kuulakärkikynä - Hopea Tyylikäs 3-in-1 Monitoiminen Stylus Kynä & Kuulakärkikynä - Hopea Tyylikäs 3-in-1 Monitoiminen Stylus Kynä & Kuulakärkikynä Kirjoita, piirrä tai selaile sovelluksia helposti tabletillasi tai älypuhelimellasi tämän erinomaisen monitoimisen 3-in-1 stylus-kynän avulla. (1)
      Mtp Products Tyylikäs 3-in-1 Monitoiminen Stylus Kynä & Kuulakärkikynä - Hopea
      • 05712579664556
      1
    • Posca - Giftbox with 24 pcs. (401532)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183711182.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212322246.jpg?ts=1
      Posca Posca - Giftbox with 24 pcs. (401532) - Giftbox with 24 pcs. (401532) - Giftbox with 24 pcs. (401532) (1)
      Posca - Giftbox with 24 pcs. (401532)
      • 03296280038803
      1
    • Gembird 3DP-PENLT-01 3D tulostuskynä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151126781.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212401690.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181829474.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217493103.jpg?ts=1
      Gembird Gembird 3DP-PENLT-01 3D tulostuskynä 3DP-PENLT-01 3D tulostuskynä 3DP-PENLT-01 3D tulostuskynä Gembird Tulostuskynä 3D soveltuu luovaan työskentelyyn ja tilan hahmottamiseen. Kynä kuumentaa materiaalin alhaisella lämpötilalla ja siten soveltuu erinomaisesti lasten käyttöön. Yhdellä latauksella käyttö ja printtaus aikaa on jopa yksi tunti. (1)
      Gembird 3DP-PENLT-01 3D tulostuskynä
      • 08716309103350
      • 3DP-PENLT-01
      2
    • Derwent - Academy Sketching Set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179927536.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237418259.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237418249.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237418252.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237418254.jpg?ts=1
      Derwent Derwent - Academy Sketching Set - Academy Sketching Set - Academy Sketching Set (1)
      Derwent - Academy Sketching Set
      • 05028252288361
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 96.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 96.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 96.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 96.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 92.30
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 94.41
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 95.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 95.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 94.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 94.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 95.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 95.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 96.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 96.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 97.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 97.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 89.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 97.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 97.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 97.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 98.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 98.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 95.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 95.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 96.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 98.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 96.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 91.40
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 91.40
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 91.40
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 91.40
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 91.40
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 91.40
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 91.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 92.30
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 92.30
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 92.30
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 92.30
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 92.30
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 92.81
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 92.81
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 92.81
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 92.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 92.90
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 92.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 92.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 91.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 91.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 91.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 91.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 92.30
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 92.30
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 92.30
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 92.30
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 92.81
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 93.30
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 93.30
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 93.30
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 93.30
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 93.30
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 93.70
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 93.70
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 94.10
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 94.10
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 94.10
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 94.10
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 94.10
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 94.10
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 94.10
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 94.10
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 94.10
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 94.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 94.50
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 94.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 94.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 94.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 94.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 94.50
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 95.40
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 95.40
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 95.91
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 95.91
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 96.40
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 96.40
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 96.40
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 96.40
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 90.33
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 90.33
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 90.33
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 90.33
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 90.41
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 90.41
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 91.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 91.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 91.40
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 91.40
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 91.40
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 91.40
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 91.40
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 91.01
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 91.01
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 93.12
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 91.13
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 92.52
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 92.52
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 92.52
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 92.52
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 92.52
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 94.07
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 94.08
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 94.07
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 94.07
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 94.07
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 94.07
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 94.08
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 94.08
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 94.08
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 94.08
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 94.08
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 94.08
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 94.08
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 94.08
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 94.08
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 94.08
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 94.08
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 94.08
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 94.08
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 93.72
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 93.72
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 93.72
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 93.26
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 93.26
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 93.26
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 93.26
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 93.26
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 93.26
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 93.26
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 77.66
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 77.66
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 77.66
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 80.59
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 77.66
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 77.65
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 77.65
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 77.66
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 77.66
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 77.66
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 99.89
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 93.72
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 93.72
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 93.71
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 54.90
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 54.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 54.90
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 54.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 54.90
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 54.90
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 54.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 54.90
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 49.03
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 49.03
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 49.02
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 49.02
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 49.03
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 49.02
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 49.02
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 49.02
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 49.02
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 93.71
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 93.71
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 93.71
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 93.72
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 93.72
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 93.72
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 89.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 93.72
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 93.72
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 100.89
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 100.89
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Sat Dec 10 01:00:00 CET 2022 100.89
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 100.89
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 99.89
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 93.71
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 93.71
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 94.49
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 94.49
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 94.49
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 94.49
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 94.49
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 94.49
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 94.49
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 94.49
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 94.49
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 94.49
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 94.49
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 94.49
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 94.01
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 94.49
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 94.49
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 94.49
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 94.49
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 94.49
      • Mon Jan 09 01:00:00 CET 2023 94.49
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 94.15
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 97.89
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 97.89
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 96.89
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 94.15
      • Sun Jan 15 01:00:00 CET 2023 94.15
      • Mon Jan 16 01:00:00 CET 2023 94.15
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 94.15
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 94.15
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 92.91
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 94.15
      • Sat Jan 21 01:00:00 CET 2023 94.15
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 94.15
      • Mon Jan 23 01:00:00 CET 2023 94.15
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 94.15
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 94.15
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 94.15
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 94.15
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 94.16
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 94.16
      • Mon Jan 30 01:00:00 CET 2023 94.16
      • Tue Jan 31 01:00:00 CET 2023 94.15
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 94.15
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 94.15
      • Fri Feb 03 01:00:00 CET 2023 94.15
      • Sat Feb 04 01:00:00 CET 2023 94.14
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 94.14
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 94.14
    • info@vertaa.fi