x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Melissa & Doug kynä

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Melissa & Doug Sweet Set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97971369.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181126107.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148149700.jpg?ts=1
      Melissa & Doug Melissa & Doug Sweet Set Sweet Set Sweet Set Melissa & Doug -merkin askartelusetti sisältää tarvikkeet kolmen leivoksen koristelemiseksi. 75 tarralla, kuudella maalilla, kolmella siveltimellä ja kolmella kimalleliimalla lapsi voi lohtia aivan omanlaisensa rasiat, joita voi käyttää korujen tai muiden pikkutavaroiden säilytykseen. Ikäsuositus: 8 vuotta +. (1)
      Melissa & Doug Sweet Set
      • 00000772195355
      1
      26.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Stabilo DEFAULT
        • stabilo
      • BIC DEFAULT
        • bic
      • Staedtler DEFAULT
        • staedtler
      • Kosketusnäyttökynä DEFAULT
        • kosketusna_ytto_kyna_
      • Värikynät DEFAULT
        • va_rikyna_t
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Parker (parker)
      • Posca (posca)
      • Cross (cross)
      • Stabilo (stabilo)
      • BIC (bic)
      • 3Doodler (3doodler)
      • 24hShop (24hshop)
      • Acer (acer)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artline (artline)
      • Babor (babor)
      • BLOpens (blopens)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Caran d'Ache (caran_d_ache)
      • Carioca (carioca)
      • CC Hobby (cc_hobby)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Clinique (clinique)
      • Colortime (colortime)
      • Copic (copic)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creative toys (creative_toys)
      • Creotime (creotime)
      • CRKT (crkt)
      • Dacota (dacota)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Datalogic (datalogic)
      • Dell (dell)
      • Deltaco (deltaco)
      • Depesche (depesche)
      • Derwent (derwent)
      • DIY (diy)
      • Djeco (djeco)
      • DUX (dux)
      • EasyKit (easykit)
      • Ecoline (ecoline)
      • Edding (edding)
      • Einhell (einhell)
      • Enigma (enigma)
      • Epson (epson)
      • ESR (esr)
      • Euromic (euromic)
      • Faber-Castell (faber_castell)
      • Foam Clay (foam_clay)
      • Galt (galt)
      • Gembird (gembird)
      • Giotto (giotto)
      • Giotto Be-bè (giotto_be_be_)
      • Hama (hama)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hoya (hoya)
      • HP (hp)
      • Hultafors (hultafors)
      • INF (inf)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inky (inky)
      • Jaq Jaq Bird (jaq_jaq_bird)
      • Koh-I-Noor (koh_i_noor)
      • Lakkapää (lakkapa_a_)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Linex (linex)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • Lyra (lyra)
      • MAC (mac)
      • Maped (maped)
      • Marabu (marabu)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marttiini (marttiini)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Microsoft (microsoft)
      • Milan (milan)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Muumi (muumi)
      • Nassau (nassau)
      • Nitecore (nitecore)
      • No name (no_name)
      • Nobo (nobo)
      • Paagman (paagman)
      • Paint Pops (paint_pops)
      • Panasonic (panasonic)
      • Paper Mate (paper_mate)
      • Papermate (papermate)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pelikan (pelikan)
      • Pentel (pentel)
      • PICA (pica)
      • Pigment Art (pigment_art)
      • Pigment Art Acrylic (pigment_art_acrylic)
      • Pigment Art Proff (pigment_art_proff)
      • Pilot (pilot)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Plus Color (plus_color)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Polaroid (polaroid)
      • Rite in the rain (rite_in_the_rain)
      • Rotring (rotring)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sakura (sakura)
      • Samsung (samsung)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Savon Tukkumyynti (savon_tukkumyynti)
      • Sense (sense)
      • Ses (ses)
      • Sharpie (sharpie)
      • Silk Clay (silk_clay)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Spirograph (spirograph)
      • Staedtler (staedtler)
      • Steinel (steinel)
      • Super (super)
      • Talens (talens)
      • Talens Art Creation (talens_art_creation)
      • Targus (targus)
      • Tech-Protect (tech_protect)
      • Tombow (tombow)
      • TOPModel (topmodel)
      • Totum (totum)
      • Uni Posca (uni_posca)
      • Uni-Ball (uni_ball)
      • Wacom (wacom)
      • Wave (wave)
      • Wedo (wedo)
      • Winsor & Newton (winsor_newton)
      • Wunderlich (wunderlich)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zig (zig)
    • Hinta (price):
      • < 18 € (budget)
      • 18 € - 24 € (price_2)
      • 24 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Kynätyyppi (kynätyyppi):
      • 3D-kynä (3d_kyna_)
      • Kosketusnäyttökynä (kosketusna_ytto_kyna_)
      • Kuitukärkikynä (kuituka_rkikyna_)
      • Kuulakärkikynä (kuulaka_rkikyna_)
      • Lyijykynä (lyijykyna_)
      • Piirrustuskynät (piirrustuskyna_t)
      • Tussi (tussi)
      • Värikynät (va_rikyna_t)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi