x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    PICA kynä

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • PICA BIG-Dry paras timpurin merkkauskynä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208535220.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157179588.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157179590.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157179592.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157179594.jpg?ts=1
      PICA PICA BIG-Dry paras timpurin merkkauskynä BIG-Dry paras timpurin merkkauskynä BIG-Dry paras timpurin merkkauskynä PICA tuottaa moderneja merkintävälineitä teollisuudelle, rakentajille ja käsityöläisille. Innovatiiviset ja helppokäyttöiset tuotteet ovat huippulaadukkaita joita ammattilaiset arvostavat. Lyijyn koko sama kuin perinteisen timpurinkynän. Varalyijyt merkattuna timpurinkynän tavoin punainen tai vihreä. (1)
      PICA BIG-Dry paras timpurin merkkauskynä
      • 04260056155932
      2
      21.70 EUR
    • PICA Rakentajankynän Varalyijyt 12kpl. Pica (P) 6030/SB, Malliin Pica Big Dry Kynä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154943911.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208549294.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199808866.jpg?ts=1
      PICA PICA Rakentajankynän Varalyijyt 12kpl. Pica (P) 6030/SB, Malliin Pica Big Dry Kynä Rakentajankynän Varalyijyt 12kpl. Pica (P) 6030/SB, Malliin Pica Big Dry Kynä Rakentajankynän Varalyijyt 12kpl. Pica (P) 6030/SB, Malliin Pica Big Dry Kynä PICA tuottaa moderneja merkintävälineitä teollisuudelle, rakentajille ja käsityöläisille. Innovatiiviset ja helppokäyttöiset tuotteet ovat huippulaadukkaita joita ammattilaiset arvostavat. (1)
      PICA Rakentajankynän Varalyijyt 12kpl. Pica (P) 6030/SB, Malliin Pica Big Dry Kynä
      • 04260056155963
      2
      18.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Stabilo DEFAULT
        • stabilo
      • BIC DEFAULT
        • bic
      • Staedtler DEFAULT
        • staedtler
      • Kosketusnäyttökynä DEFAULT
        • kosketusna_ytto_kyna_
      • Värikynät DEFAULT
        • va_rikyna_t
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Parker (parker)
      • Posca (posca)
      • Cross (cross)
      • Stabilo (stabilo)
      • BIC (bic)
      • 3Doodler (3doodler)
      • 24hShop (24hshop)
      • Acer (acer)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artline (artline)
      • Babor (babor)
      • Blo Pens (blo_pens)
      • BLOpens (blopens)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • Caran d'Ache (caran_d_ache)
      • Carioca (carioca)
      • CC Hobby (cc_hobby)
      • Clinique (clinique)
      • Colortime (colortime)
      • Copic (copic)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creative toys (creative_toys)
      • Creotime (creotime)
      • Cricut (cricut)
      • CRKT (crkt)
      • Dacota (dacota)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Datalogic (datalogic)
      • Dell (dell)
      • Deltaco (deltaco)
      • Depesche (depesche)
      • Derwent (derwent)
      • DIY (diy)
      • Djeco (djeco)
      • DUX (dux)
      • EasyKit (easykit)
      • Ecoline (ecoline)
      • Edding (edding)
      • Einhell (einhell)
      • Enigma (enigma)
      • Epson (epson)
      • ESR (esr)
      • Euromic (euromic)
      • Faber-Castell (faber_castell)
      • Foam Clay (foam_clay)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Galt (galt)
      • Gembird (gembird)
      • Giotto (giotto)
      • Giotto Be-bè (giotto_be_be_)
      • Hama (hama)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hoya (hoya)
      • HP (hp)
      • Hultafors (hultafors)
      • INF (inf)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inky (inky)
      • Jaq Jaq Bird (jaq_jaq_bird)
      • Koh-I-Noor (koh_i_noor)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lakkapää (lakkapa_a_)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • Lyra (lyra)
      • MAC (mac)
      • Maped (maped)
      • Marabu (marabu)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marttiini (marttiini)
      • Marvel (marvel)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Microsoft (microsoft)
      • Milan (milan)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Muumi (muumi)
      • Nassau (nassau)
      • Nitecore (nitecore)
      • No name (no_name)
      • Nobo (nobo)
      • Paagman (paagman)
      • Paint Pops (paint_pops)
      • Panasonic (panasonic)
      • Paper Mate (paper_mate)
      • Papermate (papermate)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pelikan (pelikan)
      • Penol (penol)
      • Pentel (pentel)
      • PICA (pica)
      • Pigment Art (pigment_art)
      • Pigment Art Acrylic (pigment_art_acrylic)
      • Pilot (pilot)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Plus Color (plus_color)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Polaroid (polaroid)
      • Rite in the rain (rite_in_the_rain)
      • Rotring (rotring)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Sakura (sakura)
      • Samsung (samsung)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sense (sense)
      • Ses (ses)
      • Sharpie (sharpie)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Spirograph (spirograph)
      • Staedtler (staedtler)
      • Steinel (steinel)
      • Super (super)
      • Talens (talens)
      • Talens Art Creation (talens_art_creation)
      • Targus (targus)
      • Tech-Protect (tech_protect)
      • Tombow (tombow)
      • TOPModel (topmodel)
      • Totum (totum)
      • Uni Posca (uni_posca)
      • Uni-Ball (uni_ball)
      • UZI (uzi)
      • Wacom (wacom)
      • Wave (wave)
      • Wedo (wedo)
      • Winsor & Newton (winsor_newton)
      • Wunderlich (wunderlich)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zig (zig)
    • Hinta (price):
      • < 18 € (budget)
      • 18 € - 23 € (price_2)
      • 23 € - 37 € (price_3)
      • ≥ 37 € (price_4)
    • Kynätyyppi (kynätyyppi):
      • 3D-kynä (3d_kyna_)
      • Kosketusnäyttökynä (kosketusna_ytto_kyna_)
      • Kuitukärkikynä (kuituka_rkikyna_)
      • Kuulakärkikynä (kuulaka_rkikyna_)
      • Lyijykynä (lyijykyna_)
      • Piirrustuskynät (piirrustuskyna_t)
      • Tussi (tussi)
      • Värikynät (va_rikyna_t)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi