x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Staedtler 351 -valkotaulukynä, 4 eri väriä, 2 mm kärki

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Staedtler 351 -valkotaulukynä, 4 eri väriä, 2 mm kärki
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Staedtler 351 -valkotaulukynä, 4 eri väriä, 2 mm kärki
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Staedtler 351 -valkotaulukynä, 4 eri väriä, 2 mm kärki
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162683624.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162683629.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162683631.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/259802053.jpg?ts=1
Staedtler Staedtler 351 -valkotaulukynä, 4 eri väriä, 2 mm kärki 351 -valkotaulukynä, 4 eri väriä, 2 mm kärki 351 -valkotaulukynä, 4 eri väriä, 2 mm kärki Vesiliukoinen. Helppo pyyhkiä taulupyyhkimellä tai liinalla mietotuoksuinen, nopeasti kuivuva muste. Korkki voi olla auki useita päiviä musteen kuivumatta. Pyöreä kärki, 2 mm. (3)
  • 04007817328934
  • 04007817351437
  • 351 WP4
3
  • Suunnittelu
    • Kynätyyppi: Kuitukärkikynä, Kuulakärkikynä, Tussi, Lyijykynä, Värikynät
    • Väri: Moniväri, Valkoinen, Sininen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Alkuperämaa: Saksa
    • Kotelon materiaali: Polypropeeni
    • Sukupuoli: Unisex
  • 9.60 21.89 EUR 3
    3
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      9.60, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Staedtler kynät ovat erittäin korkealaatuisia. Tämä kynä on tarkoitettu valkotauluille mahdollistaen helpon pyyhkimisen jälikäteen, eikä ...19.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Vesiliukoinen. Helppo pyyhkiä taulupyyhkimellä tai liinalla mietotuoksuinen, nopeasti kuivuva muste. Korkki voi olla auki useita päiviä m...21.89, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Copic Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255913352.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230631537.jpg?ts=1
      Copic Copic Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma Copic on ainutlaatuinen japanilainen tussikynäsarja, jota suosivat lukuisat manga-taiteilijat, suunnittelijat ja kuvittajat. Kaksikärkisellä (sivellin ja puolileveä) tussikynällä saat aikaan laadukkainta jälkeä. 5+1 lajitelmissa tulee mukana 5 eri sävyistä kaksikärkistä tussia sekä yksi ohut musta tussi ääriviivoille. (2)
      Copic Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma
      • 04013695261386
      3
    • Stabilo Point 88/20 kuitukynä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233648902.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237137287.jpg?ts=1
      Stabilo Stabilo Point 88/20 kuitukynä Point 88/20 kuitukynä Point 88/20 kuitukynä 20kpl Stabilo kuitukyniä (1)
      Stabilo Point 88/20 kuitukynä
      • 04006381292405
      2
    • Staedtler Marker Set Lumocolor 4pcs variant
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177425716.jpg?ts=1
      Staedtler Staedtler Marker Set Lumocolor 4pcs variant Marker Set Lumocolor 4pcs variant Marker Set Lumocolor 4pcs variant (1)
      Staedtler Marker Set Lumocolor 4pcs variant
      • 04007817076736
      1
    • Paint Pops Pop n Splat gallery kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209684141.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209693134.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237898725.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237898730.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237898715.jpg?ts=1
      Paint Pops Paint Pops Pop n Splat gallery kit Pop n Splat gallery kit Pop n Splat gallery kit Let your inner artist unfold! Paint Pops is a new way to paint. A small amount of paint in a squishy ball you can pop with your fingers or a tool. You can make random abstract fun with the pop tools and more detailed designs with the pop pen. Add fun effects with the roller or the squeegee or stamp around your masterpiece with the paint stampers. The tools are easily cleaned in water. Create a display gallery for your creations with the rope and pins included in this set. From 5 years.This set includes:- splat dome tool with 2 different attachments- double pop splat tool, splat 2 colors at a time- 30 paint pops in 6 core colors- paint roller tool- gallery kit: craft rope, clothes pins, art sheets (1)
      Paint Pops Pop n Splat gallery kit
      • 00771171149736
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 9.70
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 9.60
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 9.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 9.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 9.80
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 10.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 10.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 10.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 10.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 10.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 10.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 10.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 10.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 10.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 10.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 10.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 10.10
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 10.10
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 10.10
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 10.10
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 10.10
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 10.10
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 10.10
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 9.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 9.70
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 9.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 9.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 9.70
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 9.70
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 10.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 10.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 9.80
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 9.70
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 9.70
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 9.70
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 9.70
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 9.70
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 9.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 12.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 12.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 12.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 12.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 12.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 12.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 12.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 12.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 12.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 12.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 12.80
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 9.70
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 9.70
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 9.70
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 9.60
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 9.70
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 9.60
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 9.60
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 9.70
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 7.80
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 9.60
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 7.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 7.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 7.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 7.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 7.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 7.80
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 7.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 7.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 7.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 7.80
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 7.80
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 9.70
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 9.60
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 9.70
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 9.70
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 9.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 9.80
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 9.80
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 9.70
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 9.60
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 9.60
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 9.60
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 9.60
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 9.60
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 9.60
    • info@vertaa.fi