x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Wacom Kynä Intuos4 Classic Pen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Wacom Kynä Intuos4 Classic Pen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Wacom Kynä Intuos4 Classic Pen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Wacom Kynä Intuos4 Classic Pen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183036001.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182039305.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216559775.jpg?ts=1
Wacom Wacom Kynä Intuos4 Classic Pen Kynä Intuos4 Classic Pen Kynä Intuos4 Classic Pen he Intuos4 Classic Pen has the same feature set as the standard Intuos4 Grip Pen but with a slimmer profile. With its optimum weight and balance it fits perfectly in your hand. Its unique design and pressure and tilt sensitivity make it the perfect freehand tool for fatigue-free work over long periods. (1)
  • 04949268615372
  • 04949268790505
  • 05053973552361
  • KP-300E-01
6
  • Suunnittelu
    • Kynätyyppi: Kosketusnäyttökynä
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Muovi
  • 79.70 159.80 EUR 6
    6
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Intuos4 Classic (KP-300E-01)-kynässä on samat ominaisuudet kuin tavallisessa Intuos4 Grip -kynässä, mutta sen profiili on ohuempi. Optima...79.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      WACOM INTUOS4 CLASSIC PEN83.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Stylus-kynä, langaton malleihin Cintiq 21UX, Intuos4 Large, Medium, Small, Wireless, X-Large87.70, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Scandinavian Photo Scandinavian Photo
      6.399553387132987 (11)
      Kynä Intuos4 Classic Pen88.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Graafinen-Verkkokauppa Graafinen-Verkkokauppa
      he Intuos4 Classic Pen has the same feature set as the standard Intuos4 Grip Pen but with a slimmer profile. With its optimum weight and ...105.40, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      WACOM Classic Pen for Intuos, DTK159.80, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Copic Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255913352.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230631537.jpg?ts=1
      Copic Copic Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma Copic on ainutlaatuinen japanilainen tussikynäsarja, jota suosivat lukuisat manga-taiteilijat, suunnittelijat ja kuvittajat. Kaksikärkisellä (sivellin ja puolileveä) tussikynällä saat aikaan laadukkainta jälkeä. 5+1 lajitelmissa tulee mukana 5 eri sävyistä kaksikärkistä tussia sekä yksi ohut musta tussi ääriviivoille. (2)
      Copic Ciao Grey tones 5+1 kynälajitelma
      • 04013695261386
      3
    • Maped ColorPeps -värityssalkku, 100 osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237408760.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209850753.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232880435.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146885517.jpg?ts=1
      Maped Maped ColorPeps -värityssalkku, 100 osaa ColorPeps -värityssalkku, 100 osaa ColorPeps -värityssalkku, 100 osaa Upea 100 kappaleen pakkaus Maped väritystuotteita, kätevässä ja näyttävässä salkussa. Jokaiselle kynälle ja tussille on oma paikkansa, ja ne pysyvät hyvässä järjestyksessä. Erinomainen lahjatuote! Sisältö: 36 huopakynää 36 värikynää 24 vahaliitua 1 sivellistussi 1 lyijykynä 1 pyyhekumi 1 teroitin (6)
      Maped ColorPeps -värityssalkku, 100 osaa
      • 03154149070039
      4
    • Sense Puiset Kynät 40 Kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203836483.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154970107.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208388231.jpg?ts=1
      Sense Sense Puiset Kynät 40 Kpl Puiset Kynät 40 Kpl Puiset Kynät 40 Kpl Täältä löydät klassiset puiset värikynät Sensestä värjäämiseen ja maalaamiseen. Kynät tulevat 40 kynän pakkauksissa. Sense on ruotsalainen perheyritys, joka on toiminut vuodesta 1977 ja jolla on yli 40 vuoden kokemus muun muassa lasten väritystuotteista. Sense myy huolella valittuja ja turvallisia, turvallisesti valmistettuja tuotteita.Tavoitteena on tarjota asiakkaalle hyvää laatua kohtuulliseen hintaan, jossa turvallisuutta ja tuotteen tuntemusta arvostetaan. Olemme päättäneet myydä suosituimp (1)
      Sense Puiset Kynät 40 Kpl
      • 07312460103379
      3
    • Paint Pops Pop n Splat gallery kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209684141.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209693134.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237898725.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237898730.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237898715.jpg?ts=1
      Paint Pops Paint Pops Pop n Splat gallery kit Pop n Splat gallery kit Pop n Splat gallery kit Let your inner artist unfold! Paint Pops is a new way to paint. A small amount of paint in a squishy ball you can pop with your fingers or a tool. You can make random abstract fun with the pop tools and more detailed designs with the pop pen. Add fun effects with the roller or the squeegee or stamp around your masterpiece with the paint stampers. The tools are easily cleaned in water. Create a display gallery for your creations with the rope and pins included in this set. From 5 years.This set includes:- splat dome tool with 2 different attachments- double pop splat tool, splat 2 colors at a time- 30 paint pops in 6 core colors- paint roller tool- gallery kit: craft rope, clothes pins, art sheets (1)
      Paint Pops Pop n Splat gallery kit
      • 00771171149736
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 79.05
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 79.70
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 79.70
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 83.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 83.90
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 79.70
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 79.70
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 79.70
    • info@vertaa.fi