x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Björn Borg lämpökerrastot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Björn Borg Long Johns miesten pitkät alushousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146867225.jpg
      Björn Borg Björn Borg Long Johns miesten pitkät alushousut Long Johns miesten pitkät alushousut Long Johns miesten pitkät alushousut Miellyttävän tuntuiset ja hyvännäköiset pitkät alushousut. Materiaali 95% puuvilla 5% elastaani. (1)
      Björn Borg Long Johns miesten pitkät alushousut
      • 07322464222846
      1
      30.85 EUR
    • Björn Borg Long Johns miesten pitkät alushousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146867240.jpg
      Björn Borg Björn Borg Long Johns miesten pitkät alushousut Long Johns miesten pitkät alushousut Long Johns miesten pitkät alushousut Miellyttävän tuntuiset ja hyvännäköiset pitkät alushousut. Super hieno printti. Materiaali 95% puuvilla 5% elastaani. (1)
      Björn Borg Long Johns miesten pitkät alushousut
      • 07322464222600
      1
      30.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Craft DEFAULT
        • craft
      • Icebreaker DEFAULT
        • icebreaker
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Merinovilla DEFAULT
        • merinovilla
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Craft (craft)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Devold (devold)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Asics (asics)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Bontrager (bontrager)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Castelli (castelli)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • CCM (ccm)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Cube (cube)
      • Dainese (dainese)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eivy (eivy)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Fischer (fischer)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • FÅK (fa_k)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hellner (hellner)
      • Houdini (houdini)
      • Härkila (ha_rkila)
      • iON (ion)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Janus (janus)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kombi (kombi)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mavic (mavic)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Name it (name_it)
      • Neomondo (neomondo)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Nordic Hawk (nordic_hawk)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • NORTHBROOK (northbrook)
      • Northwave (northwave)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • POC (poc)
      • Reima (reima)
      • Rukka (rukka)
      • RUSKOVILLA (ruskovilla)
      • RÖJK (ro_jk)
      • Salming (salming)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sportful (sportful)
      • Super.natural (super_natural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Trespass (trespass)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • UYN (uyn)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • WearColour (wearcolour)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 85 € (price_3)
      • ≥ 85 € (price_4)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Alakerrasto (la_mpo_housut)
      • Yläkerrasto (paita)
      • Kerrastosetit (kerrasto_setit)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Hiihto (hiihto)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jääkiekko (ja_a_kiekko)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Motocross (motocross)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi