x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Björn Borg kerrasto

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Björn Borg Long Johns miesten pitkät alushousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146867225.jpg
      Björn Borg Björn Borg Long Johns miesten pitkät alushousut Long Johns miesten pitkät alushousut Long Johns miesten pitkät alushousut Miellyttävän tuntuiset ja hyvännäköiset pitkät alushousut. Materiaali 95% puuvilla 5% elastaani. (1)
      Björn Borg Long Johns miesten pitkät alushousut
      • 07322464222846
      1
      most_sold
      35.85 EUR
    • Björn Borg Long Johns miesten pitkät alushousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146867240.jpg
      Björn Borg Björn Borg Long Johns miesten pitkät alushousut Long Johns miesten pitkät alushousut Long Johns miesten pitkät alushousut Miellyttävän tuntuiset ja hyvännäköiset pitkät alushousut. Super hieno printti. Materiaali 95% puuvilla 5% elastaani. (1)
      Björn Borg Long Johns miesten pitkät alushousut
      • 07322464222600
      1
      30.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Craft DEFAULT
        • craft
      • Icebreaker DEFAULT
        • icebreaker
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Merinovilla DEFAULT
        • merinovilla
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Craft (craft)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Devold (devold)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aim'n (aim_n)
      • Airblaster (airblaster)
      • Anar (anar)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Bauer (bauer)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • CCM (ccm)
      • CeLaVi (celavi)
      • Chevalier (chevalier)
      • Color Kids (color_kids)
      • Compressport (compressport)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dovre (dovre)
      • Dovrefjell (dovrefjell)
      • Eivy (eivy)
      • Elevenate (elevenate)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fourth Element (fourth_element)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hellner (hellner)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icepeak (icepeak)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Janus (janus)
      • Joha (joha)
      • Keli Clothing (keli_clothing)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • LASCANA (lascana)
      • Lasting (lasting)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Meteor (meteor)
      • Millet (millet)
      • Mols (mols)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Muumi (muumi)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • NORTHBROOK (northbrook)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • Pinewood (pinewood)
      • PrAna (prana)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reima (reima)
      • Rukka (rukka)
      • RUSKOVILLA (ruskovilla)
      • Salming (salming)
      • Sasta (sasta)
      • Smartwool (smartwool)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svala (svala)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermowave (thermowave)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tufte Wear (tufte_wear)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • UYN (uyn)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Whistler (whistler)
      • Woolpower (woolpower)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 85 € (price_2)
      • 85 € - 100 € (price_3)
      • ≥ 100 € (price_4)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Kerrastohousut (la_mpo_housut)
      • Kerrastopaidat (la_mpo_paita)
      • Kerrastosetit (kerrasto_setit)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 10 (10)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 70 (70)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 130/140 (130_140)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 150 (150)
      • 150/160 (150_160)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 160/170 (160_170)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • XS/S (xs_s)
    • Materiaali (materiaali):
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Villa (villa)
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Hiihto (hiihto)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jääkiekko (ja_a_kiekko)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi