x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    CeLaVi kerrasto

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • CeLaVi Merinovillahousut, Pumpkin Spice, 70
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163460757.jpg
      CeLaVi CeLaVi Merinovillahousut, Pumpkin Spice, 70 Merinovillahousut, Pumpkin Spice, 70 Merinovillahousut, Pumpkin Spice, 70 CeLaVin villahousut on valmistettu pehmeäksi harjatusta merinovillasta, jolle on myönnetty Öko-Tex-sertifikaatti. Housut istuvat mukavasti kuminauhavyötärön ansiosta. Merinovilla on käytännöllinen materiaali, joka tasaa lämpötilaeroja ja hengittää hyvin. Vaate on suositeltavaa pestä villapesuaineella pesukoneen villavaateohjelmalla, jotta se pysyy hyväkuntoisena ja pehmeänä. (1)
      CeLaVi Merinovillahousut, Pumpkin Spice, 70
      • 05714625154301
      1
      most_sold
      32.80 EUR
    • CeLaVi Merinovillahousut, Light Taupe, 90
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163460750.jpg
      CeLaVi CeLaVi Merinovillahousut, Light Taupe, 90 Merinovillahousut, Light Taupe, 90 Merinovillahousut, Light Taupe, 90 CeLaVin villahousut on valmistettu pehmeäksi harjatusta merinovillasta, jolle on myönnetty Öko-Tex-sertifikaatti. Housut istuvat mukavasti kuminauhavyötärön ansiosta. Merinovilla on käytännöllinen materiaali, joka tasaa lämpötilaeroja ja hengittää hyvin. Vaate on suositeltavaa pestä villapesuaineella pesukoneen villavaateohjelmalla, jotta se pysyy hyväkuntoisena ja pehmeänä. (1)
      CeLaVi Merinovillahousut, Light Taupe, 90
      • 05714625154264
      1
      32.80 EUR
    • CeLaVi Leggingsit, Mineral Yellow, 120
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153479275.jpg
      CeLaVi CeLaVi Leggingsit, Mineral Yellow, 120 Leggingsit, Mineral Yellow, 120 Leggingsit, Mineral Yellow, 120 CeLaVin raidalliset leggingsit on valmistettu miellyttävän pehmeästä viskoosin ja villan sekoituksesta. Pirteä lisäys lapsen vaatekaappiin! (1)
      CeLaVi Leggingsit, Mineral Yellow, 120
      • 05714625019297
      1
      36.80 EUR
    • CeLaVi Leggingsit, Mineral Yellow, 110
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153479275.jpg
      CeLaVi CeLaVi Leggingsit, Mineral Yellow, 110 Leggingsit, Mineral Yellow, 110 Leggingsit, Mineral Yellow, 110 CeLaVin raidalliset leggingsit on valmistettu miellyttävän pehmeästä viskoosin ja villan sekoituksesta. Pirteä lisäys lapsen vaatekaappiin! (1)
      CeLaVi Leggingsit, Mineral Yellow, 110
      • 05714625019280
      1
      36.80 EUR
    • CeLaVi Leggingsit, Mineral Yellow, 90
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153479275.jpg
      CeLaVi CeLaVi Leggingsit, Mineral Yellow, 90 Leggingsit, Mineral Yellow, 90 Leggingsit, Mineral Yellow, 90 CeLaVin raidalliset leggingsit on valmistettu miellyttävän pehmeästä viskoosin ja villan sekoituksesta. Pirteä lisäys lapsen vaatekaappiin! (1)
      CeLaVi Leggingsit, Mineral Yellow, 90
      • 05714625019334
      1
      36.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Craft DEFAULT
        • craft
      • Icebreaker DEFAULT
        • icebreaker
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Merinovilla DEFAULT
        • merinovilla
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Craft (craft)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Devold (devold)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aim'n (aim_n)
      • Airblaster (airblaster)
      • Anar (anar)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Bauer (bauer)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • CCM (ccm)
      • CeLaVi (celavi)
      • Chevalier (chevalier)
      • Color Kids (color_kids)
      • Compressport (compressport)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dovre (dovre)
      • Dovrefjell (dovrefjell)
      • Eivy (eivy)
      • Elevenate (elevenate)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fourth Element (fourth_element)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hellner (hellner)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icepeak (icepeak)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Janus (janus)
      • Joha (joha)
      • Keli Clothing (keli_clothing)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • LASCANA (lascana)
      • Lasting (lasting)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Meteor (meteor)
      • Millet (millet)
      • Mols (mols)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Muumi (muumi)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • NORTHBROOK (northbrook)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • Pinewood (pinewood)
      • PrAna (prana)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • RUSKOVILLA (ruskovilla)
      • Salming (salming)
      • Sasta (sasta)
      • Smartwool (smartwool)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svala (svala)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermowave (thermowave)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tufte Wear (tufte_wear)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • UYN (uyn)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Whistler (whistler)
      • Woolpower (woolpower)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 85 € (price_2)
      • 85 € - 100 € (price_3)
      • ≥ 100 € (price_4)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Kerrastohousut (la_mpo_housut)
      • Kerrastopaidat (la_mpo_paita)
      • Kerrastosetit (kerrasto_setit)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 10 (10)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 70 (70)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 130/140 (130_140)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 150 (150)
      • 150/160 (150_160)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 160/170 (160_170)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • XS/S (xs_s)
    • Materiaali (materiaali):
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Villa (villa)
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Hiihto (hiihto)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jääkiekko (ja_a_kiekko)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi