x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Dovre kerrasto

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Dovre Long Sleeve Crew Neck
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155559313.jpg
      Dovre Dovre Long Sleeve Crew Neck Long Sleeve Crew Neck Long Sleeve Crew Neck Ihana pitkähihainen Dovre paita on valmistettu puuvillasta. Ohut ribattu paita on ihanaa puuvillaa ja se on täydellinen valinta kauluspaidan tai paidan alle, kun ulkona on kylmä. Mahtava valinta perusvaatevalikoiman täydennykseksi! (1)
      Dovre Long Sleeve Crew Neck
      • 05701586465829
      1
      most_sold
      27.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Craft DEFAULT
        • craft
      • Icebreaker DEFAULT
        • icebreaker
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Merinovilla DEFAULT
        • merinovilla
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Craft (craft)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Devold (devold)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Aim'n (aim_n)
      • Airblaster (airblaster)
      • Anar (anar)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Bauer (bauer)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Casall (casall)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • CCM (ccm)
      • CeLaVi (celavi)
      • Chevalier (chevalier)
      • Color Kids (color_kids)
      • Compressport (compressport)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dovre (dovre)
      • Dovrefjell (dovrefjell)
      • Eivy (eivy)
      • Elevenate (elevenate)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fourth Element (fourth_element)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hellner (hellner)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icepeak (icepeak)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Janus (janus)
      • Joha (joha)
      • Keli Clothing (keli_clothing)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • LASCANA (lascana)
      • Lasting (lasting)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mackenzie (mackenzie)
      • Mammut (mammut)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Meteor (meteor)
      • Millet (millet)
      • Mols (mols)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Muumi (muumi)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • NORTHBROOK (northbrook)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • Pinewood (pinewood)
      • PrAna (prana)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reima (reima)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • RUSKOVILLA (ruskovilla)
      • Salming (salming)
      • Sasta (sasta)
      • Smartwool (smartwool)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Svala (svala)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermowave (thermowave)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tufte Wear (tufte_wear)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • UYN (uyn)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Whistler (whistler)
      • Woolpower (woolpower)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 85 € (price_2)
      • 85 € - 100 € (price_3)
      • ≥ 100 € (price_4)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Kerrastohousut (la_mpo_housut)
      • Kerrastopaidat (la_mpo_paita)
      • Kerrastosetit (kerrasto_setit)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 10 (10)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 70 (70)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 130/140 (130_140)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 150 (150)
      • 150/160 (150_160)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 160/170 (160_170)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • XS/S (xs_s)
    • Materiaali (materiaali):
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Villa (villa)
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Hiihto (hiihto)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jääkiekko (ja_a_kiekko)
      • Kiipeily (kiipeily)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi