x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Frank dandy lämpökerrastot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Frank dandy Bamboo Merino Sweatshirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88475031.jpg
      Frank dandy Frank dandy Bamboo Merino Sweatshirt Bamboo Merino Sweatshirt Bamboo Merino Sweatshirt Lähtöaineena Frank Dandyn Bamboo Merino Sweatshirt -puserossa on merinovilla, joka on fantastinen luonnonmateriaali, joka eristää ja lämmittää samalla, kun se poistaa kosteutta. Merinovillaan on sekoitettu ylellisen pehmeää bambuviskoosia ja elastaania, mikä antaa sinulle supermukavan collegepuseron talven kylmille päiville. Ranteiden resorit pitävät puseron paikallaan ja pitävät kylmän ulkopuolella. Yhdistä puseroon Frank Dandy's Bamboo Merino Long Johns. Ei hankaavia ja ärsyttäviä etikettej... (1)
      Frank dandy Bamboo Merino Sweatshirt
      • 07321350213265
      • 07321350213241
      • 07321350213272
      • 07321350213258
      1
      deal
      51.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Craft DEFAULT
        • craft
      • Icebreaker DEFAULT
        • icebreaker
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Merinovilla DEFAULT
        • merinovilla
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Craft (craft)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Devold (devold)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Asics (asics)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Bontrager (bontrager)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Castelli (castelli)
      • Catmandoo (catmandoo)
      • CCM (ccm)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Cube (cube)
      • Dainese (dainese)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eivy (eivy)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Fischer (fischer)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frank dandy (frank_dandy)
      • FÅK (fa_k)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Hellner (hellner)
      • Houdini (houdini)
      • Härkila (ha_rkila)
      • iON (ion)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Janus (janus)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kombi (kombi)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mavic (mavic)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Name it (name_it)
      • Neomondo (neomondo)
      • Newline (newline)
      • Nike (nike)
      • Nordbjørn (nordbj_rn)
      • Nordic Hawk (nordic_hawk)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • NORTHBROOK (northbrook)
      • Northwave (northwave)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Odlo (odlo)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pierre robert (pierre_robert)
      • POC (poc)
      • Reima (reima)
      • Rukka (rukka)
      • RUSKOVILLA (ruskovilla)
      • RÖJK (ro_jk)
      • Salming (salming)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sportful (sportful)
      • Super.natural (super_natural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Trespass (trespass)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urberg (urberg)
      • UYN (uyn)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • WearColour (wearcolour)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 85 € (price_3)
      • ≥ 85 € (price_4)
    • Vaatteen tyyppi (vaatteen_tyyppi):
      • Alakerrasto (la_mpo_housut)
      • Yläkerrasto (paita)
      • Kerrastosetit (kerrasto_setit)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Urheilu (urheilu):
      • Fitness (fitness)
      • Hiihto (hiihto)
      • Juoksu (juoksu)
      • Jääkiekko (ja_a_kiekko)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Motocross (motocross)
      • Retkeily ja ulkoilu (retkeily_ja_ulkoilu)
      • Urheilu yleinen (urheilu_yleinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi