x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vaude Läppärilaukut ja suojat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Vaude PETair Tietokonereppu 15.6″ tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138873307.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110537780.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131702587.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100524703.jpg
      Vaude Vaude PETair Tietokonereppu 15.6″ tummanruskea PETair Tietokonereppu 15.6″ tummanruskea PETair Tietokonereppu 15.6″ tummanruskea PETair Tietokonereppu 15.6 kierrätetty polyesteri tummanruskea (1)
      Vaude PETair Tietokonereppu 15.6″ tummanruskea
      • 04052285520953
      1
      most_sold
      120 EUR
    • Vaude Martin Olkalaukku 15.6″ musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134507027.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140812595.jpg
      Vaude Vaude Martin Olkalaukku 15.6″ musta Martin Olkalaukku 15.6″ musta Martin Olkalaukku 15.6″ musta Martin Olkalaukku 15.6 polyesteri, tavarapeite musta (1)
      Vaude Martin Olkalaukku 15.6″ musta
      • 04052285775957
      1
      120 EUR
    • Vaude Martin Olkalaukku 15.6″ okra
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134508083.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140812784.jpg
      Vaude Vaude Martin Olkalaukku 15.6″ okra Martin Olkalaukku 15.6″ okra Martin Olkalaukku 15.6″ okra Martin Olkalaukku 15.6 polyesteri, tavarapeite okra (1)
      Vaude Martin Olkalaukku 15.6″ okra
      • 04052285775964
      1
      120 EUR
    • Vaude Martin Olkalaukku 15.6″ tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134507040.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140918433.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131746588.jpg
      Vaude Vaude Martin Olkalaukku 15.6″ tummansininen Martin Olkalaukku 15.6″ tummansininen Martin Olkalaukku 15.6″ tummansininen Martin Olkalaukku 15.6 polyesteri, tavarapeite tummansininen (1)
      Vaude Martin Olkalaukku 15.6″ tummansininen
      • 04052285775971
      1
      120 EUR
    • Vaude torPET II Lähettilaukku 15.6″ muta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142397364.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131702334.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98982643.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84031382.jpg
      Vaude Vaude torPET II Lähettilaukku 15.6″ muta torPET II Lähettilaukku 15.6″ muta torPET II Lähettilaukku 15.6″ muta torPET II Lähettilaukku 15.6 kierrätetty polyesteri muta (1)
      Vaude torPET II Lähettilaukku 15.6″ muta
      • 04052285520335
      1
      100 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Targus DEFAULT
        • targus
      • Dbramante DEFAULT
        • d_bramante
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Backpack (backpack)
      • Briefcase (briefcase)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • Trolley (trolley)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 70 € (price_40_70)
      • 70 € - 140 € (price_70_140)
      • ≥ 140 € (price_140)
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Targus (targus)
      • Golla (golla)
      • HP (hp)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Acer (acer)
      • All Ride (all_ride)
      • Apple (apple)
      • Approx (approx)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Artwizz (artwizz)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Be.Ez (be_ez)
      • Belkin (belkin)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Black Box (black_box)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Built (built)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Canon (canon)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Cirafon (cirafon)
      • Crumpler (crumpler)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • D Bramante (d_bramante)
      • Dacota Platinum (dacota_platinum)
      • Dakine (dakine)
      • Dangstons (dangstons)
      • Day birger et mikkelsen (day_birger_et_mikkelsen)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decoded (decoded)
      • Dell (dell)
      • Deltaco (deltaco)
      • Dicota (dicota)
      • Douchebags (douchebags)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emtec (emtec)
      • ESTUFF (estuff)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • Ferrelli (ferrelli)
      • FILA (fila)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Game Of Thrones (game_of_thrones)
      • Goobay (goobay)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Hartmann (hartmann)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • Ideal Of Sweden (ideal_of_sweden)
      • Incase (incase)
      • Incipio (incipio)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Jump (jump)
      • Kapten and Son (kapten_and_son)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kensington (kensington)
      • Kipling (kipling)
      • Kivocase (kivocase)
      • Knomo (knomo)
      • Krusell (krusell)
      • König (ko_nig)
      • L33T (l33t)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Logilink (logilink)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manhattan (manhattan)
      • Moshi (moshi)
      • Mujjo (mujjo)
      • NGS (ngs)
      • Nic & Mel (nic_mel)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nitro (nitro)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Games (nordic_games)
      • Osprey (osprey)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peli (peli)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Property Of... (property_of_)
      • Puro (puro)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Replay (replay)
      • Rivacase (rivacase)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Speck (speck)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Strellson (strellson)
      • Sweex (sweex)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tech air (tech_air)
      • Tech21 (tech21)
      • Tenson (tenson)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tipi (tipi)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toshiba (toshiba)
      • Travelite (travelite)
      • TruBlue (trublue)
      • Trunk (trunk)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tumi (tumi)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Umates (umates)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • V7 (v7)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Wenger (wenger)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 300 g (paino_g_300)
      • 300 g - 510 g (paino_g_300_510)
      • 510 g - 900 g (paino_g_510_900)
      • ≥ 900 g (paino_g_900)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Klipsi (klipsi)
      • Nappi (nappi)
      • Slide closure (slide_closure)
      • Solki (solki)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Materiaali (materiaali):
      • Ariaprene (ariaprene)
      • Eteenin vinyyliasetaatti EVA (eteenin_vinyyliasetaatti_eva)
      • Fleece (fleece)
      • Geeli (geeli)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokka (mokka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Neopreeni (neopreeni)
      • Neopreeni CR (neopreeni_cr)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
      • Tweed (tweed)
      • Vaahto (vaahto)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Malli (group):
      • Eastpak Austin (eastpak_austin)
      • Eastpak Back To Work (eastpak_back_to_work)
      • Eastpak BUST (eastpak_bust)
      • Eastpak Evanz (eastpak_evanz)
      • Eastpak London (eastpak_london)
      • Eastpak Padded Pak'r (eastpak_padded_pak_r)
      • Eastpak Volker (eastpak_volker)
      • Eastpak Wyoming (eastpak_wyoming)
      • Fja¤llra¤ven Greenland Backpack Small (fja_llra_ven_greenland_backpack_small)
      • Fja¤llra¤ven Kånken Laptop 13 (fja_llra_ven_ka_nken_laptop_13)
      • Fjällräven Rucksack No.21 (fja_llra_ven_rucksack_no_21)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Backpacks (trust_backpacks)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
      • Trust Messenger Bags (trust_messenger_bags)
      • Trust Olkalaukut (trust_olkalaukut)
      • Trust Reput (trust_reput)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
      • Trust Schoudertassen (trust_schoudertassen)
      • Trust Sleeves (trust_sleeves)
      • Trust Suojapussit (trust_suojapussit)
    • Tuoteperhe (family):
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi