x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Läppärilaukut ja suojat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vaude torPET II Lähettilaukku harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111429995.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96828804.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139172466.jpg
      Vaude Vaude torPET II Lähettilaukku harmaa torPET II Lähettilaukku harmaa torPET II Lähettilaukku harmaa torPET II Lähettilaukku polyesteri harmaa (1)
      Vaude torPET II Lähettilaukku harmaa
      • 04052285520304
      • 12565-069
      1
      deal
      100.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Targus DEFAULT
        • targus
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Backpack (backpack)
      • Briefcase (briefcase)
      • Handbag (handbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Laptop cover (laptop_cover)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • Trolley (trolley)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 60 € (price_2)
      • 60 € - 115 € (price_3)
      • ≥ 115 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Targus (targus)
      • Golla (golla)
      • HP (hp)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Acer (acer)
      • AEVOR (aevor)
      • Apple (apple)
      • Artwizz (artwizz)
      • Asus (asus)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • B&W (b_w)
      • Be.Ez (be_ez)
      • Belkin (belkin)
      • BLUEBAUM (bluebaum)
      • Bluelounge (bluelounge)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Built (built)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Canon (canon)
      • Case Logic (case_logic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Cirafon (cirafon)
      • Columbia (columbia)
      • Crumpler (crumpler)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decoded (decoded)
      • Dell (dell)
      • Delsey (delsey)
      • Deltaco (deltaco)
      • Deuter (deuter)
      • Dicota (dicota)
      • Douchebags (douchebags)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Eminent (eminent)
      • ESR (esr)
      • Everki (everki)
      • Ewent (ewent)
      • Fossil (fossil)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gecko (gecko)
      • Genesis (genesis)
      • Giudi (giudi)
      • Goobay (goobay)
      • Gregory (gregory)
      • Hama (hama)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Herschel (herschel)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • HyperX (hyperx)
      • Icidu (icidu)
      • Incase (incase)
      • Jekyll and Hide (jekyll_and_hide)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jost (jost)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kensington (kensington)
      • Kivocase (kivocase)
      • Knomo (knomo)
      • König (ko_nig)
      • L33T (l33t)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laut (laut)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Logilink (logilink)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lowepro (lowepro)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • MAROO (maroo)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Moleskine (moleskine)
      • Moshi (moshi)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Mujjo (mujjo)
      • Muut (muut)
      • MW (mw)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • Nordic Games (nordic_games)
      • Osprey (osprey)
      • OTTO (otto)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • PanzerGlass (panzerglass)
      • Patagonia (patagonia)
      • PICARD (picard)
      • Piquadro (piquadro)
      • PKG (pkg)
      • Plevier (plevier)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Port Designs (port_designs)
      • Puro (puro)
      • Qwstion (qwstion)
      • Rains (rains)
      • Rivacase (rivacase)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satechi (satechi)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Speck (speck)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • STM (stm)
      • Strellson (strellson)
      • Sweex (sweex)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tech air (tech_air)
      • Tech21 (tech21)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Toshiba (toshiba)
      • Trunk (trunk)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Uag (uag)
      • Umates (umates)
      • V7 (v7)
      • Vaude (vaude)
      • Verbatim (verbatim)
      • Victorinox (victorinox)
      • Wenger (wenger)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 325 g (paino_g_1)
      • 325 g - 520 g (paino_g_2)
      • 520 g - 880 g (paino_g_3)
      • ≥ 880 g (paino_g_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Hanging lock (hanging_lock)
      • Klipsi (klipsi)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Materiaali (materiaali):
      • Ariaprene (ariaprene)
      • Elastaani (elastaani)
      • Eteenin vinyyliasetaatti EVA (eteenin_vinyyliasetaatti_eva)
      • Fleece (fleece)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokka (mokka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Neopreeni (neopreeni)
      • Neopreeni CR (neopreeni_cr)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyeteeni PE (polyeteeni_pe)
      • Polyeteenitereftalaatti PET (polyeteenitereftalaatti_pet)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polytetrafluoroethylene PTFE (polytetrafluoroethylene_ptfe)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Tweed (tweed)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Etutasku (etutasku):
      • Kyllä (kylla_)
    • Malli (group):
      • Fja¤llra¤ven Greenland Backpack Small (fja_llra_ven_greenland_backpack_small)
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Little America (herschel_little_america)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • Lenovo ThinkPad (lenovo_thinkpad)
      • Thule Subterra (thule_subterra)
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
      • Trust Reput (trust_reput)
      • Velbon Ex (velbon_ex)
    • Tuoteperhe (family):
      • Kingston Technology ValueRAM (kingston_technology_valueram)
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
      • Zagg InvisibleShield (zagg_invisibleshield)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi