x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Georg Jensen Lasit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Georg Jensen Cobra lasi 2-pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141969371.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Cobra lasi 2-pack Cobra lasi 2-pack Cobra lasi 2-pack Cobra lasi 2-pack tuotemerkiltä Georg Jensen (1)
      Georg Jensen Cobra lasi 2-pack
      • 05705145170087
      • 337978
      1
      43.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Viskilasit DEFAULT
        • viskilasi
      • Riedel DEFAULT
        • riedel
      • Villeroy & Boch DEFAULT
        • villeroy_boch
      • Viinilasit DEFAULT
        • viinilasi
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Iittala Essence DEFAULT
        • iittala_essence
      • Olutlasit DEFAULT
        • olutlasi
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Riedel (riedel)
      • Marimekko (marimekko)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Duralex (duralex)
      • Abysse Corp (abysse_corp)
      • Abystyle (abystyle)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Amscan (amscan)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Aromabar (aromabar)
      • Balvi (balvi)
      • BigMouth (bigmouth)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Brunner (brunner)
      • By On (by_on)
      • Chef & sommelier (chef_sommelier)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • DUKA (duka)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Frederik Bagger (frederik_bagger)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gifts & More (gifts_more)
      • GSI (gsi)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • KeepCup (keepcup)
      • KitchenTime (kitchentime)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lexington (lexington)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Magisso (magisso)
      • Modern House (modern_house)
      • Munka Sweden (munka_sweden)
      • Muubs (muubs)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Outset (outset)
      • Paladone (paladone)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pyramid (pyramid)
      • Rice (rice)
      • Ritzenhoff (ritzenhoff)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Stelton (stelton)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Waterford (waterford)
      • WMF (wmf)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (lasiastian_tyyppi):
      • Cocktail-lasi (cocktail_lasi)
      • Drinkkilasi (drinkkilasi)
      • Kahvilasi (kahvilasi)
      • Konjakkilasi (konjakkilasi)
      • Kuohuviinilasi (kuohuviinilasi)
      • Olutlasi (olutlasi)
      • Snapsilasi (snapsilasi)
      • Teelasi (teelasi)
      • Vesilasi (vesilasi)
      • Viinilasi (viinilasi)
      • Viskilasi (viskilasi)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 0.23 L (tilavuus_1)
      • 0.23 L - 0.3 L (tilavuus_2)
      • 0.3 L - 0.45 L (tilavuus_3)
      • ≥ 0.45 L (tilavuus_4)
    • Lasien määrä (ma_a_ra_per_laatikko):
      • 1 kpl (ma_a_ra_per_laatikko_1.0)
      • 2 kpl (ma_a_ra_per_laatikko_2.0)
      • 4 kpl (ma_a_ra_per_laatikko_4.0)
      • 5 kpl (ma_a_ra_per_laatikko_5.0)
      • 6 kpl (ma_a_ra_per_laatikko_6.0)
      • 7 kpl (ma_a_ra_per_laatikko_7.0)
      • 8 kpl (ma_a_ra_per_laatikko_8.0)
      • 12 kpl (ma_a_ra_per_laatikko_12.0)
      • 20 kpl (ma_a_ra_per_laatikko_20.0)
    • Tuotesarja (group):
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Iittala Aarne (iittala_aarne)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Gaissa (iittala_gaissa)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Lempi (iittala_lempi)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Senta (iittala_senta)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Tapio (iittala_tapio)
      • Iittala Tsaikka (iittala_tsaikka)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Kosta Boda All About You (kosta_boda_all_about_you)
      • Kosta Boda Bruk (kosta_boda_bruk)
      • Kosta Boda Friendship (kosta_boda_friendship)
      • Marimekko Sukat Makkaralla (marimekko_sukat_makkaralla)
      • Riedel Fatto a Mano (riedel_fatto_a_mano)
      • Riedel O Wine (riedel_o_wine)
      • Riedel Ouverture (riedel_ouverture)
      • Riedel The O Wine Tumbler (riedel_the_o_wine_tumbler)
      • Riedel Vinum (riedel_vinum)
      • Villeroy & Boch Colourful Life (villeroy_boch_colourful_life)
      • Villeroy & Boch La Divina (villeroy_boch_la_divina)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuplaseinä (tuplaseina_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi