x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Campagnolo Lasketteluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Campagnolo Ski Stretch 3w18596n Pants Musta XL Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164983591.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255783151.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254457124.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237104340.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164321212.jpg?ts=1
      Campagnolo Campagnolo Ski Stretch 3w18596n Pants Musta XL Nainen Ski Stretch 3w18596n Pants Musta XL Nainen Ski Stretch 3w18596n Pants Musta XL Nainen (1)
      Campagnolo Ski Stretch 3w18596n Pants Musta XL Nainen
      • 08033625721472
      1
      26.56 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Oakley (oakley)
      • Burton (burton)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Icepeak (icepeak)
      • Halti (halti)
      • Reima (reima)
      • 4F (4f)
      • 686 (686)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 (8848)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Adidas (adidas)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aperture (aperture)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • ARTILECT (artilect)
      • Backcountry (backcountry)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Yak (black_yak)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • CeLaVi (celavi)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Color Kids (color_kids)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy (crazy)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dainese (dainese)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Evoc (evoc)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FW (fw)
      • FW Apparel (fw_apparel)
      • Gill (gill)
      • GOSOAKY (gosoaky)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Heber Peak (heber_peak)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • L1 (l1)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Luhta (luhta)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Millet (millet)
      • Minymo (minymo)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Namuk (namuk)
      • Nikita (nikita)
      • Nitro (nitro)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oyuki (oyuki)
      • Patagonia (patagonia)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Planks (planks)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rehall (rehall)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starling (starling)
      • State of Elevenate (state_of_elevenate)
      • Stoic (stoic)
      • Superdry (superdry)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Trespass (trespass)
      • TREW (trew)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Whistler (whistler)
      • Ziener (ziener)
      • ZigZag (zigzag)
      • Zimtstern (zimtstern)
    • Hinta (price):
      • < 75 € (budget)
      • 75 € - 130 € (price_2)
      • 130 € - 200 € (price_3)
      • ≥ 200 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • 10 (10)
      • 30/32 (30_32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 130/140 (130_140)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/150 (140_150)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hiili (hiili)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sisal (sisal)
      • Softshell (softshell)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lumilautailu (lumilautailu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi