x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Haglöfs Nengal 3L PROOF Pant Men

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Haglöfs Nengal 3L PROOF Pant Men
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Haglöfs Nengal 3L PROOF Pant Men
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Haglöfs Nengal 3L PROOF Pant Men
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/145700797.jpg?ts=1
Haglöfs Haglöfs Nengal 3L PROOF Pant Men Nengal 3L PROOF Pant Men Nengal 3L PROOF Pant Men Yhdistelmä tyyliä ja tehokkuutta. Näissä housuissa on kaikki, mitä mahtava päivä lumella edellyttää. Tehty korkealuokkaisesta PROOF-kankaasta, joka on hyvin hengittävää, suojaa erinomaisesti säältä ja on vieläpä ekologista. Kestävät ja säädettävät, varustettu Recco-heijastimella. (1)
  • 07318841219028
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • Koko
    • Vaatteen koko: XXL
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen
  • 152.90 339.90 EUR 1
    1
    • Outnorth Outnorth
      Yhdistelmä tyyliä ja tehokkuutta. Näissä housuissa on kaikki, mitä mahtava päivä lumella edellyttää. Tehty korkealuokkaisesta PROOF-kanka...
      152.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Vaude Snow Cup Iii Pants Sort 110-116 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199358610.jpg?ts=1
      Vaude Vaude Snow Cup Iii Pants Sort 110-116 cm Snow Cup Iii Pants Sort 110-116 cm Snow Cup Iii Pants Sort 110-116 cm (1)
      Vaude Snow Cup Iii Pants Sort 110-116 cm
      • 04052285529505
      1
    • Protest Kensington Pants Sort L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121204306.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91446886.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225763134.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144005382.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202667842.jpg?ts=1
      Protest Protest Kensington Pants Sort L Kensington Pants Sort L Kensington Pants Sort L (1)
      Protest Kensington Pants Sort L
      • 08716082893950
      1
    • Norrøna Lyngen Gore-Tex Pro Pants (w), , Caviar, M, Kuorihousut Naiset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205225880.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185976855.jpg?ts=1
      Norrøna Norrøna Lyngen Gore-Tex Pro Pants (w), , Caviar, M, Kuorihousut Naiset Lyngen Gore-Tex Pro Pants (w), , Caviar, M, Kuorihousut Naiset Lyngen Gore-Tex Pro Pants (w), , Caviar, M, Kuorihousut Naiset Norröna Lyngen Gore-Tex Pro Pants ovat naisten tyylikkäät lasketteluhousut, jotka on erityisesti suunniteltu haastaviin ja jännittäviin vapaalaskuihin. Housut valmistetaan Gore-Tex Prosta - materiaali joka on sekä kevyt, vesitiivis ja hengittävä ja joka toimii kaikenlaisissa säissä - ja niiden lahkeensuut on vahvistettu estäen esimerkiksi terävien metallireunojen aikaansaamaa kulumista. Rakenne mahdollistaa lisäksi vapaan liikkuvuuden. Pelkistetyissä housuissa ei ole mitään tarpeettomia yksit... (1)
      Norrøna Lyngen Gore-Tex Pro Pants (w), , Caviar, M, Kuorihousut Naiset
      • 07042698346674
      1
    • O'Neill Pw Star Slim Pants Sort L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205220656.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165832173.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167708452.jpg?ts=1
      O'Neill O'Neill Pw Star Slim Pants Sort L Pw Star Slim Pants Sort L Pw Star Slim Pants Sort L (1)
      O'Neill Pw Star Slim Pants Sort L
      • 08719403832072
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 169.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 169.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 152.90
    • info@vertaa.fi