x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Light Lasketteluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Light Dagger Pants military olive Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148473124.jpg
      Light Light Dagger Pants military olive Koko XS Dagger Pants military olive Koko XS Dagger Pants military olive Koko XS Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Light Dagger Pants military olive Koko XS
      • 04250758598229
      1
      deal
      169.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Oakley (oakley)
      • Burton (burton)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Icepeak (icepeak)
      • Halti (halti)
      • Reima (reima)
      • 686 (686)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Adidas (adidas)
      • Aperture (aperture)
      • Armada (armada)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brunotti (brunotti)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • CeLaVi (celavi)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Color Kids (color_kids)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Fischer (fischer)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FW (fw)
      • FÅK (fa_k)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kamik (kamik)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • L1 (l1)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Light (light)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Millet (millet)
      • Missguided (missguided)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nikita (nikita)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ortovox (ortovox)
      • Patagonia (patagonia)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Planks (planks)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rojo (rojo)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Superdry (superdry)
      • Superdry Snow (superdry_snow)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • WearColour (wearcolour)
      • Whistler (whistler)
    • Hinta (price):
      • < 95 € (budget)
      • 95 € - 140 € (price_2)
      • 140 € - 210 € (price_3)
      • ≥ 210 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 10 (10)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/150 (140_150)
      • 146 (146)
      • 150 (150)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Ominaisuudet (vaatteen_ominaisuudet):
      • Tuulenpitävä (tuulenpita_va_)
      • Vettähylkivä (vetta_hylkiva_)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Softshell (softshell)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lumilautailu (lumilautailu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi