x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Odlo Lasketteluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Odlo Brensholmen Pants Sininen L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255803349.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234582559.jpg?ts=1
      Odlo Odlo Brensholmen Pants Sininen L Mies Brensholmen Pants Sininen L Mies Brensholmen Pants Sininen L Mies Tämä on automaattinen käännös: (1)
      Odlo Brensholmen Pants Sininen L Mies
      • 07613361881046
      3
      64.89 EUR
    • Odlo Engvik Pants Musta 14 Years Poika
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255782964.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248347064.jpg?ts=1
      Odlo Odlo Engvik Pants Musta 14 Years Poika Engvik Pants Musta 14 Years Poika Engvik Pants Musta 14 Years Poika Lasten laadukkaat Odlo Engvik hiihtohousut 3L softshell kangas on tuulenpitävä, lämmin, mutta samalla erittäin hengittävä ODLO WARM teknologia sitoo lämpöä ja säätelee kehon lämpötilaa optimaaliseksi kylmällä ilmalla Vetoketjulliset lahkeensuut helpottavat pukemista Heijastavat yksityiskohdat Materiaali: 88% Polyamidi, 12% Polyesteri (1)
      Odlo Engvik Pants Musta 14 Years Poika
      • 07613361880643
      2
      57.89 EUR
    • Odlo Alta Badia Pants Musta 52 Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255782153.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259312903.jpg?ts=1
      Odlo Odlo Alta Badia Pants Musta 52 Mies Alta Badia Pants Musta 52 Mies Alta Badia Pants Musta 52 Mies (1)
      Odlo Alta Badia Pants Musta 52 Mies
      • 07613361062186
      1
      69.39 EUR
    • Odlo Ski Bluebird S-thermic Pants Musta 36 / Regular Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255363714.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255338930.jpg?ts=1
      Odlo Odlo Ski Bluebird S-thermic Pants Musta 36 / Regular Nainen Ski Bluebird S-thermic Pants Musta 36 / Regular Nainen Ski Bluebird S-thermic Pants Musta 36 / Regular Nainen (1)
      Odlo Ski Bluebird S-thermic Pants Musta 36 / Regular Nainen
      • 07613361894763
      1
      143.89 EUR
    • Odlo Ski Bluebird S-thermic Pants Punainen 50 / Regular Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259369295.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251875050.jpg?ts=1
      Odlo Odlo Ski Bluebird S-thermic Pants Punainen 50 / Regular Mies Ski Bluebird S-thermic Pants Punainen 50 / Regular Mies Ski Bluebird S-thermic Pants Punainen 50 / Regular Mies (1)
      Odlo Ski Bluebird S-thermic Pants Punainen 50 / Regular Mies
      • 07611366137465
      1
      145.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Oakley (oakley)
      • Burton (burton)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Icepeak (icepeak)
      • Halti (halti)
      • Reima (reima)
      • 4F (4f)
      • 686 (686)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Adidas (adidas)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aperture (aperture)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • ARTILECT (artilect)
      • Backcountry (backcountry)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Beyond Medals (beyond_medals)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Yak (black_yak)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • CeLaVi (celavi)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Color Kids (color_kids)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy (crazy)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dainese (dainese)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Devold (devold)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Evoc (evoc)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FW (fw)
      • FW Apparel (fw_apparel)
      • Gill (gill)
      • GOSOAKY (gosoaky)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Heber Peak (heber_peak)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Hurley (hurley)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jones (jones)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • L1 (l1)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Luhta (luhta)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Millet (millet)
      • Minymo (minymo)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Namuk (namuk)
      • Nikita (nikita)
      • Nitro (nitro)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oyuki (oyuki)
      • Patagonia (patagonia)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Planks (planks)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rehall (rehall)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starling (starling)
      • State of Elevenate (state_of_elevenate)
      • Stoic (stoic)
      • Superdry (superdry)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Trespass (trespass)
      • TREW (trew)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Whistler (whistler)
      • Ziener (ziener)
      • ZigZag (zigzag)
      • Zimtstern (zimtstern)
    • Hinta (price):
      • < 75 € (budget)
      • 75 € - 130 € (price_2)
      • 130 € - 200 € (price_3)
      • ≥ 200 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • 10 (10)
      • 22 (22)
      • 30/32 (30_32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/150 (140_150)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Hiili (hiili)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sisal (sisal)
      • Softshell (softshell)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lumilautailu (lumilautailu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi