x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Peak performance Lasketteluhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 6
    • Peak Performance Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121228070.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122201327.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168625609.jpg?ts=1
      Peak Performance Peak Performance Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen S Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen S Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen S Miesten rennosti istuvat lasketteluhousut. (1)
      Peak Performance Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen S
      • 05713112018928
      • 05713112018966
      1
      349.00 EUR
    • Peak Performance Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121228070.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122201327.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168625609.jpg?ts=1
      Peak Performance Peak Performance Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen XL Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen XL Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen XL Miesten rennosti istuvat lasketteluhousut. (1)
      Peak Performance Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen XL
      • 05713112018959
      1
      349.00 EUR
    • Peak Performance Scoot Pants Sort XL Kvinde
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166359281.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227060962.jpg?ts=1
      Peak Performance Peak Performance Scoot Pants Sort XL Kvinde Scoot Pants Sort XL Kvinde Scoot Pants Sort XL Kvinde (1)
      Peak Performance Scoot Pants Sort XL Kvinde
      • 07333269048845
      1
      1771.39 EUR
    • Peak Performance Pact Pants, , Black, L, Lasketteluhousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209647080.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209647171.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215467693.jpg?ts=1
      Peak Performance Peak Performance Pact Pants, , Black, L, Lasketteluhousut Pact Pants, , Black, L, Lasketteluhousut Pact Pants, , Black, L, Lasketteluhousut Täydellinen valinta lasketteluhousuiksi, jos haluat satsata rentoon freeride-lookiin. Valmistettu joustavasta ja kestävästä Hipe®-materiaalista, joka selviytyy ongelmitta vedestä, tuulesta ja rankasta offpiste-maastosta. Varustettu topatulla kuorella, suurilla, vetoketjullisilla lahjetaskuilla sekä snap-in-järjestelmän omaavalla lumilukolla takkiin kiinnitettäväksi. Housuissa käytetyt materiaalit ovat PFC-vapaita, sekä sinun että planeetan vuoksi. (1)
      Peak Performance Pact Pants, , Black, L, Lasketteluhousut
      • 07333269244698
      1
      deal
      299.50 EUR
    • Peak Performance Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133539210.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122201327.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168625609.jpg?ts=1
      Peak Performance Peak Performance Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen M Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen M Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen M Miesten rennosti istuvat lasketteluhousut. (1)
      Peak Performance Men's Padded Greyhawk Ski Pants Tummansininen M
      • 05713112018935
      1
      349.00 EUR
    • Peak Performance Peak V Goretex Pants Hvid S Kvinde
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230371470.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150298346.jpg?ts=1
      Peak Performance Peak Performance Peak V Goretex Pants Hvid S Kvinde Peak V Goretex Pants Hvid S Kvinde Peak V Goretex Pants Hvid S Kvinde (1)
      Peak Performance Peak V Goretex Pants Hvid S Kvinde
      • 05713114173090
      1
      2200.39 EUR
    1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Halti DEFAULT
        • halti
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Burton DEFAULT
        • burton
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Oakley (oakley)
      • Burton (burton)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Icepeak (icepeak)
      • Halti (halti)
      • Reima (reima)
      • 686 (686)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Adidas (adidas)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Amplifi (amplifi)
      • Aperture (aperture)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brunotti Kids (brunotti_kids)
      • CeLaVi (celavi)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Color Kids (color_kids)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dainese (dainese)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Evoc (evoc)
      • Fischer (fischer)
      • Five Seasons (five_seasons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FW (fw)
      • FW Apparel (fw_apparel)
      • Gill (gill)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Hannah (hannah)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • iON (ion)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • Kamik (kamik)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • KILPI (kilpi)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • L1 (l1)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Luhta (luhta)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Millet (millet)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Nikita (nikita)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Patagonia (patagonia)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Protest (protest)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rehall (rehall)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rome (rome)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rukka (rukka)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Spyder (spyder)
      • Superdry (superdry)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • SÖLL (so_ll)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thirtytwo (thirtytwo)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Volcom (volcom)
      • Ziener (ziener)
    • Hinta (price):
      • < 110 € (budget)
      • 110 € - 180 € (price_2)
      • 180 € - 380 € (price_3)
      • ≥ 380 € (price_4)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • XS/S (xs_s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 10 (10)
      • 28 (28)
      • 30 (30)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Softshell (softshell)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lumilautailu (lumilautailu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi