x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Picture Exa Housut Naiset, sininen XS 2022 Lasketteluhousut

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Picture Exa Housut Naiset, sininen XS 2022 Lasketteluhousut
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Picture Exa Housut Naiset, sininen XS 2022 Lasketteluhousut
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Picture Exa Housut Naiset, sininen XS 2022 Lasketteluhousut
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203112138.jpg?ts=1
Picture Picture Exa Housut Naiset, sininen XS 2022 Lasketteluhousut Exa Housut Naiset, sininen XS 2022 Lasketteluhousut Exa Housut Naiset, sininen XS 2022 Lasketteluhousut Monipuolisuutta joka maastoon, erittäin lämpimät ja täydellinen yhdistelmä Exa-takin kanssa. Exa-housuissa on DRYPLAY 20K/20K -kalvo, joka takaa maksimaalisen vedenpitävyyden sekä hengittävyyden, Teflon Ecoelite DWR -käsittely ja 40 g eristys. Ilmanvaihtoreikien ansiosta sinulle ei tule liian kuuma aurinkoisinakaan päivinä. Takki-housuihin - kiinnitysjärjestelmä ja säädettävä lumisuoja suojaavat sinua koko päivän ajan. Teipatut saumat eivät anna kosteudelle mitään mahdollisuuksia. I-Fit -järj... (1)
  • 03663270561083
2
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Koko
    • Vaatteen koko: XS
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Sininen
    • Materiaalit: Polyamidi
  • 139.95 199.95 EUR 2
    2
    • Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      Monipuolisuutta joka maastoon, erittäin lämpimät ja täydellinen yhdistelmä Exa-takin kanssa. Exa-housuissa on DRYPLAY 20K/20K -kalvo, jok...
      139.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • addnature.fi addnature.fi
      8.461915531198501 (166)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: hiihto- ja lasketteluhousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Kausi: Talvi; Ominaisuudet: tuu...199.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Mammut Eisfeld Light Pants Sininen 36
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239371514.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198428595.jpg?ts=1
      Mammut Mammut Eisfeld Light Pants Sininen 36 Eisfeld Light Pants Sininen 36 Eisfeld Light Pants Sininen 36 (1)
      Mammut Eisfeld Light Pants Sininen 36
      • 07613357812566
      1
    • Superdry Ultimate Rescue Pants Blå XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165973052.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225593802.jpg?ts=1
      Superdry Superdry Ultimate Rescue Pants Blå XS Ultimate Rescue Pants Blå XS Ultimate Rescue Pants Blå XS (1)
      Superdry Ultimate Rescue Pants Blå XS
      • 05059046214518
      1
    • Mountain Equipment Kinesis Housut Naiset, harmaa UK 14 | EU 40-42 (Short) 2021 Hiihtohousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185990523.jpg?ts=1
      Mountain Equipment Mountain Equipment Kinesis Housut Naiset, harmaa UK 14 | EU 40-42 (Short) 2021 Hiihtohousut Kinesis Housut Naiset, harmaa UK 14 | EU 40-42 (Short) 2021 Hiihtohousut Kinesis Housut Naiset, harmaa UK 14 | EU 40-42 (Short) 2021 Hiihtohousut Keskeiset tiedot: Tyyppi: housut vuoristo-olosuhteisiin; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Kausi: Talvi; Ominaisuudet: Toiminto: vettähylkivä; tuulenpitävä: kyllä; Avoimet taskut: 2 front zippered pockets; Vyötärönauha: Tarvikkeet: Integroitu vyö, Säädettävä vyötärön koko; Vyötäronauhan korkeus: mid waist; Sulkeminen: Koukkusuljin; Jalat: Lahkeiden pituus: Pitkä; Tuoteyksityiskohdat: Ilmanvaihtovetoketju reidessä, Säädettävä jalkasauma; Materiaali: Pintamateriaali: Material 1... (1)
      Mountain Equipment Kinesis Housut Naiset, harmaa UK 14 | EU 40-42 (Short) 2021 Hiihtohousut
      • 05053817201233
      1
      deal
    • Roxy Summit Pants Sort L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203838676.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171129959.jpg?ts=1
      Roxy Roxy Summit Pants Sort L Summit Pants Sort L Summit Pants Sort L (1)
      Roxy Summit Pants Sort L
      • 03613375520478
      1
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 199.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 199.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 199.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 139.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 139.95
    • info@vertaa.fi